Czytaj więcej:
Powiedz pszczołom, że odszedłem okładka

Średnia Ocena:



Powiedz pszczołom, że odszedłem

„Powiedz pszczołom, że odszedłem” to dziewiąty tom fascynującej sagi „Obca” o podróżniczce w okresie Claire Randall i osiemnastowiecznym Szkocie Jamiem Fraserze, nagradzanej i przetłumaczonej na 33 języki. Wydaje się, że przeszłość da im schronienie... ale te czasy są zbyt niebezpieczne, by przeżyć. W 1743 roku powstanie jakobitów rozdzieliło Jamiego Frasera i Claire Randall. Minęło dwadzieścia lat, zanim się odnaleźli, lecz rewolucja amerykańska znowu grozi im rozstaniem. Jest rok 1779. Claire i Jamie wreszcie spotykają córkę Briannę, jej męża Rogera a także ich dzieci na farmie Fraser’s Ridge, choć sądzili, że już nigdy nie zdołają zjednoczyć całej rodziny. Jednak nawet w odległych rejonach Karoliny Północnej odczuwa się skutki wojny. W koloniach rośnie napięcie, a miejscowe nastroje sprawiają, że w piekielnym tyglu wrze. Jamie wie, że nie wszyscy najemnicy są lojalni i wojna zapuka do jego drzwi. Rewolucja zbliża się do Fraser’s Ridge. A zjednoczona rodzina, z Jamiem i Claire, ma do stracenia więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Wszystkie części sagi „Obca” zajmowały najwyższe miejsca na listach bestsellerów w 114 państwach i rozeszły się w łącznym nakładzie 50 milionów egzemplarzy. Opowieść została zekranizowana. Cieszący się popularnością serial jest dostępny na platformie Netflix. Diana Gabaldon stworzyła też sagę „Lord John”, powiązaną fabułą z serią „Obca”, a także zestaw opowiadań „Siedem głazów przeznaczenia”. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Powiedz pszczołom, że odszedłem
Autor: Gabaldon Diana
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Świat Książki
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Powiedz pszczołom, że odszedłem pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Powiedz pszczołom, że odszedłem Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Powiedz pszczołom, że odszedłem PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Paganila

  Idealna kontynuacja serii, nareszcie dostaliśmy kolejny, tym razem o dużo obszerniejszy tom przygód Claire i Jamiego. Książka ebook bardzo dynamicznie wciąga i lekko i miło się ją czyta. Relacja pomiędzy dwójką głównych bohaterów rozwija się w bardzo… interesujący sposób. Zalecam i zaczynam już odliczanie do wydania kolejnej części.

 • Mini

  Po serie sięgnęłam po obejrzeniu “Outlandera” i nie żałuję. “Powiedz pszczołom, że odszedłem” to pierwszy tom, który udało mi się dorwać tuż po premierze i korzystając z tego, że jestem chora całymi czytałam tę książkę. Nie wiem, czy to wpływ gorączki, czy wspaniałych opisów stworzonych przez Dianę, lecz książka ebook sprawiła, że z łatwością wczułam się w XVIII-wieczny klimat. Zalecam wszystkim wielbicielom serii. A tym, którzy się jeszcze zastanawiają mogę powiedzieć tylko jedno- czytajcie!

 • Patula

  “Obca” to moim zdaniem jedna z ciekawszych książkowych serii. Tom “Powiedz pszczołom, że odszedłem” sprawił, że podtrzymuję moją opinię. Wielki plus za grubość książki, ponieważ przecież autorka mogła “rozbić” ją na dwa tomy i zarobić więcej na publikacjach. Jednak dzięki temu, że jest wydana w takiej formie, to tworzy bardzo ciekawą całość, wątki się w nij splatają bardzo logicznie, a końcówka pozostawia czytelnika z lekkim niedosytem.

 • Badełka

  Książka ebook Diany Gabaldon przedstawia świat, który jest idealnie wykreowany. To sprawia, że mimo upływu czasu i kolejnych wydawanych tomów, książka ebook się nie nudzi, tylko stale interesuje sobą tak wielu ludzi. Historyczne realia są odwzorowane w punkt, a poza tym mamy tu również opisy walk, nadchodzącą rewolucję i młodą parę z dzieckiem, przed którą cały czas autorka stawia nowe wyzwania.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!