Czytaj więcej:
Pospiesz się Albercie okładka

Średnia Ocena:Pospiesz się Albercie

Albert szykuje się do przedszkola."– Jesteś gotowy? – woła tata z kuchni.– Jeszcze tylko sweter – mówi Albert i bierze sweter z krzesła.O, tu leży bluzka Lisy! Lisa to lalka Alberta. Ona również się przecież musi ubrać!– Albercie, idziesz? – woła ponownie tata.– Tak, tylko jeszcze…"Albert Albertson mieszka z bardzo miłym tatą i kotem Puzlem. Jak każdy kilkulatek czasem ma kłopoty z zasypianiem, potrafi rano strasznie się grzebać przed wyjściem do przedszkola i jest wyjątkowo pomysłowy, zwłaszcza jeśli bardzo czegoś chce. Dzieci rozpoznają w Albercie własne zachowania i emocje – radość zabawy, ciekawość świata, nieograniczoną fantazję, lecz również złość, zazdrość czy strach. Książki o Albercie, tłumaczone na kilkadziesiąt języków, rozeszły się do tej pory w niemalże ośmiomilionowym nakładzie w Szwecji i poza jej granicami, a na ich kanwie powstały liczne spektakle teatralne i filmy animowane. W Szwecji to już kultowa seria, licząca nad trzydzieści tytułów. Jej autorka i ilustratorka, Gunilla Bergström, otrzymała za własną twórczość dużo nagród i wyróżnień, włącznie z wyborem jej książki na książkę roku 1997 przez szwedzkie Jury Dziecięce. W 2012 roku mija 40 lat od ukazania się pierwszej historii o Albercie Albertsonie, który w Szwecji nazywa się Alfons Åberg. Jubileusz jest tam hucznie obchodzony, a sprawczyni całego zamieszania, Gunilla Bergström, uhonorowana została przez szwedzki rząd medalem Illis quorum za „nowatorską twórczość literacką i ilustratorską idealnie ukazującą świat z dziecięcej perspektywy”. Nie mamy wątpliwości, że zaprzyjaźnicie się z Albertem i jego tatą od pierwszego czytania!

Szczegóły
Tytuł Pospiesz się Albercie
Autor: Bergstrom Gunilla
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zakamarki
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Pospiesz się Albercie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Pospiesz się Albercie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Pospiesz się Albercie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Krzysztof Markowski

  EKSTRA KSIĄŻKA DLA MIJEGO CHŁOPCA BARDZO LUBI JE SŁUCHAĆ

 • esk

  Swietna ksiazeczka dla 3-5latkow ktora w prostt sposob prezentuje jak dzidziuś o poranku ma bardzo duzo rzeczy do zrobienia poza przygotowaniem do snu, jak bardzo denerwuje to jego tate a na koniec ze wszystko mozna obrocic w zart.

 • Sylwia Lipińska-Wycisk

  Opowiadanie o tym jak to trudno maluchowi zebrać się do przedszkola, ponieważ jeszcze to i tamto musi zrobić... ;-) Bardzo interesująca historyjka.

 • Renata Kupiec

  Albertson( tak mówią moje dzieci ) jest naprawde dobrą książką. Moje dzieci uwielbiają, ja zreszta również :-)

 • Kj

  Swietna ksiazka czytamy ja bardzo czesto! ,oj 4 latek wielbi Alberta zalecam

 • Tatjana Hordin

  Bardzo zabawna i pouczajaca ksiazka juz nawet dla kilkuletnich dzieci.

 • Kasia

  Jak wszystkie książeczki o ALbercie - i ta jest fantastyczne. z humorem, z nienachalną warstwą edukacyjną. Super! Moja niemalże 3- latka jest jego olbrzymią fanką!

 • Magdalena Jagielska

  :Już idę, jeszcze tylko..." Ulubiony ciąg słów Twojego dziecka, kiedy Ty się spieszysz? A jak nierzadko sam(a) go używasz? Książki o Albercie wyjątkowo trafnie opisują rzeczywistość przedszkolaków i ich rodziców. Moje dzieci (2 i 4 lata) i ja uwielbiamy całą serię.

 • lisa

  Bardzo przyjemna, przystepna i zabawna ksiazeczka dla małych przedszkolaków. Zalecam szczególnie dla chłopcow- brakowało mi takiej pozycji .

 • anonymous

  Bardzo zabawna historia z życia codziennego. Mój synek bardzo ją lubi i nierzadko ją czytamy. Polecam.

 • witam_toja

  Książeczka jest super. Moja czteroletnia wnusia jest nią zachwycona. Czytamy ją po kilka razy dziennie i jeszcze się nie znudziła, zawsze wzbudza uśmiech na twarzy dziecka. Zosia nie może się doczekać końca, żeby samodzielnie dopowiedzieć zakończenie, a śmiechu jest przy tym co niemiara.

 • dorotka1001

  O serii ebooków o Albercie przeczytałam na blogu mamy dwójki dzieci (lenaikuba.pl) i jej recenzja bardzo mnie zainteresowała i zachęciła do kupna tej książki dla mojej czterolatki. Albert ma 4 lata i w tej bajce (nie kupiłam jeszcze reszty z serii) usiłuje się przygotować do wyjścia do przedszkola, lecz zanim zejdzie na śniadanie rozproszy go parę rzeczy po drodze (jak każde dziecko), co denerwuje jego tatę, lecz ostatecznie wszystko kończy się na śmiechu. :) Scena z życia praktycznie każdego rodzica, kiedy się gdzieś spieszymy!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!