Czytaj więcej:
Porachunki robota Mata, czyli łamigłówki, labirynty i inne zadania matematyczne okładka

Średnia Ocena:Porachunki robota Mata, czyli łamigłówki, labirynty i inne zadania matematyczne

Ta wyjątkowa książka ebook to istna kopalnia łamigłówek. Przed tobą rozwiązywanie zagadek logicznych, błądzenie w labiryntach, łączenie punktów, kolorowanie ukrytych obrazków. Wśród statków UFO i kosmicznych żuków robot Astro, Mat i Ema nie dadzą ci się nudzić.Nie chodzi tu jednak tylko o rozrywkę. Każda strona to trening logicznego myślenia, a także ćwiczenia matematyczne, dzięki którym dzidziuś doskonali umiejętności zdobyte w szkole.Wyjątkowy blok z wydzieranymi kartkami pozwoli całej rodzinie rozwiązywać zagadki robota Mata.

Szczegóły
Tytuł Porachunki robota Mata, czyli łamigłówki, labirynty i inne zadania matematyczne
Autor: Hałucha Monika
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Porachunki robota Mata, czyli łamigłówki, labirynty i inne zadania matematyczne pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Porachunki robota Mata, czyli łamigłówki, labirynty i inne zadania matematyczne Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Porachunki robota Mata, czyli łamigłówki, labirynty i inne zadania matematyczne PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Iwona_C_

  Jak już pisałam przy okazji recenzji Elementarza matematycznego, matematyka nigdy nie była moim ulubionym przedmiotem. Co tu wiele ukrywać, nie jestem umysłem ścisłym i rozwiązywanie bardziej skomplikowanych zadań przychodziło mi z dużym trudem a także bólem. Bardzo żałuję, że jak byłam mała nie było takich książeczek jak Porachunki Robota Mata, które poprzez doskonałą zabawę pozwalają przyswoić sobie wiedzę.Porachunki Robota Mata to książka, która ma formę bloku z wyrywanymi kartkami, dzięki czemu może z niej korzystać kilkoro dzieci naraz, szczególnie gdy są w różnorakim wieku, gdyż są tu zadania, z którymi poradzą sobie 4-5 latki, lecz i takie, które są przeznaczone dla 7-8 latków. Wśród zadań i łamigłówek znajdują się labirynty, kolorowanki, zadania logiczne (np. przestawianie zapałek, tak żeby efekt działania był prawidłowy) i dużo innych. Przy każdym zadaniu dzieciakom i rodzicom towarzyszą zabawne, wesołe roboty, które niejednokrotnie potrzebują naszej pomocy. W niektórych zadaniach nieocenione okaże się również pomoc rodziców.Porachunki Robota Mata to następna przygotowana przez Anitę Graboś a także Monikę Hałuchę oferta dla dzieci. Jest to interesujące uzupełnienie dla zadań wykonywanych w szkole.http://www.czytajac.pl/2016/05/porachunki-robota-mata-a-grabos-m-halucha/

 • BiBi

  Znajdziemy tu działania matematyczne w dodawaniu i odejmowaniu, główkowanie z zapałkami, ulubione labirynty i łączenie punktów, by powstał np. pojazd dla robotów. Odkrywanie i kolorowanie obrazków według kodów obliczeniowych. Łączenie w pary. Liczby parzyste z obliczonych działań prowadzą Mata do zagubionej Emy. Rysowanie domu robota lub statku kosmicznego według wzoru w kratkach, rysowanie symetryczne odbicia kosmicznego żuka, itd.To przyjemna dawka logicznego myślenia do poznawania albo utrwalania zawiłości matematycznych poprzez zabawę. Kartki można z łatwością wydzierać i bawić się matematyką z innymi.

 • Dominika Ławicka

  Z matematyką za pan brat :) "Porachunki robota Mata..." Nie znoszę matematyki! W szkole podstawowej na lekcjach matematyki patrzyłam na drzewa, które rosły za oknem i potrafiłam się tak skutecznie wyłączyć, że nawet nie słyszałam, gdy nauczyciel usiłował nawiązać ze mną kontakt. O czym wówczas myślałam? O wszystkim, tylko nie o matematyce! Jakoś przetrwałam ten matematyczny koszmar w szkole podstawowej i liceum, ponieważ na studiach, na szczęście, nie miałam tego przedmiotu! Mój syn wielbi matematykę, błyskawicznie rozwiązuje zadania i nigdy nie ma dość, dlatego "Porachunki robota Mata" wylądowały na jego biurku.Porachunki robota Mata" to zestaw zadań matematycznych o różnorakim stopniu trudności. Znajdziecie w niej labiryny, łamigłówki, zagadki logiczne, łączenie punktów, kolorowanki i mnóstwo innych ćwiczeń matematycznych. Książka ebook ma formę bloku, więc można wyrywać kartki i podzielić nimi członków rodziny lub zaprosić do zabawy kolegów. Bohaterami książki są Ema i Mat, sympatyczne roboty, które mają dla Was bardzo wiele interesujących zadań matematycznych i umilą przyswajanie wiedzy. Dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie, szukanie ukrytych przedmiotów, dopasowywanie elementów, sudoku a także matematyczne labirynty czekają nie tylko na dzieci, które lubią matematykę, lecz też na te, którym sprawia ona problemy. Śmieszne ilustracje, interesujące zadania i przystępna forma książki w postaci bloku na pewno zyskają uznanie dzieci, a matematyczna zabawa będzie idealnym treningiem. Niektóre zadania rozwiązywałam razem z synem i muszę przyznać, że idealnie się bawiliśmy, poza tym bardzo lubimy sudoku a także różnorakie ćwiczenia na logiczne myślenie. "Porachunki robota Mata" to idealna lekcja matematyki na wesoło, bez tablicy, nauczyciela i stresu.Dominika Ławicka

 • Wkp

  Niepozorna to pozycja, bez fajerwerków na okładce, bez tak uwielbianej wszędzie przesady. Prosta, stonowana, a jaka tkwi w niej siła! Ile wyjątkowej zabawy i ile z tej zabawy nauki! Dla wielkich i małych chcących dziecięcej rozrywki!Poznajcie roboty Mata, Emę i Astro, ich świat, cały kosmos i to, co na nie czeka. To nie jest bezpieczne miejsce i nie jest w nim również łatwo. Lecz jak można by było zostawić taka ekipę i nie pomóc im w przebrnięciu przez labirynty i wyjątkowe trasy, by osiągnęli własny cel? Właśnie! A zatem kredki, flamastry, ołówki, długopisy i co jeszcze tylko przyjdzie Wam do głowy w dłoń i do akcji! Roboty same sobie nie poradzą, a i idealny świat nie odkryje się przecież bez Waszej pomocy!Książki tego typu uwielbiałem jako dzidziuś i stale chętnie do nich zaglądam. Ponieważ tego typu zabawa dostarcza rozrywki nie tylko najmłodszym. Skupmy się jednak na grupie docelowej i tym, co tu na nią czeka, ponieważ w końcu to mali czytelnicy sięgną przede wszystkim po tę pozycję.Po pierwsze „Porachunki robota Mata” skupiają się na matematycznej zabawie. Trzeba więc liczyć kroki, by przebrnąć właściwie przez mapę, czy rozwiązywać proste, uczące podstaw zadania, aby np. znaleźć odpowiedni numer koloru do obrazka. Lecz nie tylko nauki ścisłe mają tu własne miejsce. Wraz z kolejnymi stronami bowiem czytelnik odkrywa, że czeka na niego także wiele obcowania ze sztuką, przyswajania sobie kolorowania i rysowania. Zadań logicznych także nie zabraknie, a co najistotniejsze wszystko to w atrakcyjnej scenerii. Które bowiem dzidziuś nie lubi kosmosy, robotów, wyjątkowych istot i statków UFO latających ponad głową.„Porachunki…” to ciekawa i interesująca pozycja dla dzieci, która idealnie realizuje założenia nauki poprzez zabawę. Zalecam gorąco.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!