Czytaj więcej:
Połącz kropki. Warszawa okładka

Średnia Ocena:Połącz kropki. Warszawa

Łącz kropki w Warszawie! Wydaje ci się, że o Warszawie wiesz już wszystko? Dzięki tej książeczce przekonasz się, że nasza stolica kryje jeszcze dużo tajemnic. Wybierz się w wędrówkę po Warszawie – tej historycznej i tej całkiem współczesnej. Łącz kropki i odnajduj ślady przeszłości a także detale imponujących nowoczesnych konstrukcji: drapaczy chmur, stacji metra i tętniących życiem ulic. Baw się, ucz celności i poznawaj ciekawostki o świetnych europejskich miastach.

Szczegóły
Tytuł Połącz kropki. Warszawa
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Egmont Polska Sp. z o.o.
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Połącz kropki. Warszawa pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Połącz kropki. Warszawa Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Połącz kropki. Warszawa PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • elka

    Kupiłam książkę dla 10-letniej cudzoziemki o polskich korzeniach. Jest zachwycona. Nie dość, że ma świetną zabawę przy łączeniu kropek, to dodatkowo widzi na fotografii rysowany obiekt, a do tego dowiaduje się interesujących rzeczy o stolicy. Zalecam książkę zarówno dzieciom, jak i dorosłym, tak warszawiakom, jak i osobom spoza Warszawy.

  • yllla-cowgowiepiszczy.blogspot.com

    "Połącz kropki. Warszawa" to książka, która zawiera w sobie ponumerowane kropki, po połączeniu których wynurzają się atrakcje Warszawy takie jak Syrenka Warszawska, Zamek Królewski, Pałac Kultury i Nauki, Łazienki czy również bardziej nowoczesne konstrukcje przykładowo drapacze chmur, stacja metra. Każde miejsce, każdy obiekt ukryty pod kropkami został też krótko omówiony a także przedstawiony na zdjęciu. Na początku książki znajdują się info o Warszawie i jej historii a także mapka przedstawiająca rozmieszczenie charakterystycznych obiektów miasta. Spoglądając na całokształt książki "Połącz kropki. Warszawa" można rzec, że jest to taki niemal przewodnik połączony z zabawą w łącznie kropek. Jest to książka ebook doskonała dla młodych turystów planujących zwiedzanie Warszawy a także dla tych którzy już to miasto zwiedzili, lecz chcieliby utrwalić wspomnienia i wiedzę o mieście zdobytą podczas zwiedzania. "Połącz kropki. Warszawa" oczywiście zadowoli również tych, którzy po prostu mają ochotę na łączenie kropek, ponieważ w końcu jest to tego typu książką, a info o obiektach ukrytych pod kropkami tylko podnoszą jej wartość. "Połącz kropki. Warszawa" to książka ebook z bardzo grubymi okładkami i sztywnymi kartkami. Nie ma ona formy bloku, z którego można by wyrywać kolejne strony, lecz jest tak przygotowana, by kropki można było łączyć nawet "na kolanie". Także można usiąść sobie z książką na ławeczce, nieopodal Syrenki Warszawskiej i łączyć kolejne kropki, aż na rysunku pojawi się Ona w całej swej okazałości. Być może kogoś nurtuje pytanie: ile tych kropek jest i czy książka ebook nadaje się dla dzieci? Poszczególne obrazy składają się z mniej niż 300 kropek i nie są bardzo skomplikowane, także dzieci szkolne poradzą sobie bez problemu, lecz dla przedszkolaków jest jeszcze za niełatwa ;) Zapraszam na bloga, tam znajdziecie fotografie książki http://yllla-cowgowiepiszczy.blogspot.com/2017/03/poacz-kropki-warszawa-recenzja-egmont.html

  • Barbara

    „Połącz kropki. Warszawa” to wyjątkowa podróż po historycznej i współczesnej Warszawie. Na stronach książki kryje się Zamek Królewski, Kolumna Zygmunta III Wazy, Barbakan, Syrenka Warszawska, Pałac Kultury i Nauki, wieżowiec, stacja metra, most Świętokrzyski, Centrum Nauki Kopernik, Plac Grzybowski, Grób Nieznanego Żołnierza, Teatr Wielki, Narodowa Galeria Sztuki, Zamek Ujazdowski, Łazienki Królewskie, pomnik Fryderyka Chopina, Pałac Prezydencki, budynek Sejmu, Uniwersytet Warszawski, Stadion Narodowy, Pałac w Wilanowie a także auto Warszawa. Każda z atrakcji została umieszczona na kolorowej mapie miasta a także przedstawiona na zdjęciu. Dla bardziej dociekliwych mamy też krótką notkę. Tekturowa okładka, grube kartki i estetyczne wydanie to nie jedyna plusy książki. Dla naszej wygody każda z plansz do rozwiązania znajduje się na osobnej kartce, dzięki czemu unikamy odbijania się ołówka na innej stronie. Nie jest konieczne używanie linijki, lecz z doświadczenia wiemy, że obrazek jest ładniejszy, jeśli kreski są proste. Czeka nas dużo łączenia, ponieważ plansze mają średnio po 200 kropek. Książeczka „Połącz kropki. Warszawa” pobudza kreatywność, ćwiczy cierpliwość i spostrzegawczość. Stanowi fajną formę spędzania wolnego czasu dla całej rodziny.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!