Czytaj więcej:
Pojazdy. Akademia Mądrego Dziecka. Poznajemy świat okładka

Średnia Ocena:Pojazdy. Akademia Mądrego Dziecka. Poznajemy świat

Książka ebook pod tytułem: Pojazdy to następna ciekawa pozycja w serii Poznajemy świat Akademii Mądrego Dziecka.Książeczka wraz z dwunastoma puzzlami znajduje się w etui, dzięki czemu wszystko mamy ładnie razem zapakowane i do tego mamy pewność, że nie zgubimy puzzli po wspólnej zabawie z dzieckiem.W książeczce znajdziemy krótkie polecenia zachęcające malca do interakcji. Trzeba wskazać na stronie lawetę, spróbować naśladować dźwięk karetki albo opowiedzieć co lata po niebie. Dodatkowo na każdej stronie mamy trzy otwory z wizerunkiem samochodów, samolotów czy statków w które trzeba dopasować puzzle. Każdy, kolorowy puzzel jest z jednej strony podpisany, by uczyć się nazw pojazdów, z drugiej strony ma kolorowy obrazek. Maluszek przez zabawę ćwiczy własne paluszki a także skupienie. W serii Poznajemy świat ukazały się: Kolory, Słowa a także Farma. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Pojazdy. Akademia Mądrego Dziecka. Poznajemy świat
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Harper Collins Polska
Rok wydania: 2023

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Pojazdy. Akademia Mądrego Dziecka. Poznajemy świat pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Pojazdy. Akademia Mądrego Dziecka. Poznajemy świat Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Pojazdy. Akademia Mądrego Dziecka. Poznajemy świat PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Northman1984

  Pojazdy. "Pojazdy" to edukacyjna książeczka dla młodszych z serii "Poznajemy świat". Seria ta jest częścią większej całości, a mianowicie "Akademii Mądrego Dziecka" - nieźle słynnego cyklu pomagającemu maluchom poznawać otaczający ich świat. Jak sam tytuł wskazuje będziemy mieć tu do czynienia z pojazdami. Dzieci poznają więc na reprezentatywnych przykładach - wzbogaconych o interaktywne fragmenty - całe mnóstwo (dokładnie rzecz biorąc: 12) pojazdów, a także innych środków lokomocji, składających się na zmotoryzowane zdobycze techniki :) Wśród owych środków lokomocji - w formie puzzli do dopasowania we właściwe miejsca - znajdziemy wywrotkę, autobus, łódkę, motor, lawetę pomocy drogowej, spychacz, statek, furgonetkę pocztową, karetkę, samolot, betoniarkę i radiowóz. Zadaniem każdego malucha będzie dopasowanie ich we właściwych miejscach na kolejnych stronach książeczki, którą podzielono na pojazdy na placu budowy, służby ratownicze, pojazdy miejskie a także środki lokomocji na lądzie i na wodzie. Pozycja jest bardzo ładnie wydana. Jej niewątpliwym plusem są wspomniane już walory edukacyjne, a także ruchome elementy, które umożliwiają ćwiczenie zdolności manualnych a także spostrzegawczość. Książeczka wykonana została z kartonu, a więc powinna posłużyć na bardzo dużo przeglądań :) Książka ebook pod tytułem: Pojazdy to następna ciekawa pozycja w serii Poznajemy świat Akademii Mądrego Dziecka. Książeczka wraz z dwunastoma puzzlami znajduje się w etui, dzięki czemu wszystko mamy ładnie razem zapakowane i do tego mamy pewność, że nie zgubimy puzzli po wspólnej zabawie z dzieckiem! W książeczce znajdziemy krótkie polecenia zachęcające malca do interakcji. Trzeba wskazać na stronie lawetę, spróbować naśladować dźwięk karetki albo opowiedzieć co lata po niebie. Dodatkowo na każdej stronie mamy trzy otwory z wizerunkiem samochodów, samolotów czy statków w które trzeba dopasować puzzle. Każdy, kolorowy puzzel jest z jednej strony podpisany, by uczyć się nazw pojazdów, z drugiej strony ma kolorowy obrazek. Maluszek przez zabawę ćwiczy własne paluszki a także skupienie. W serii Poznajemy świat ukazały się: Kolory, Słowa a także Farma.

 • Boys.books

  Prawdopodobnie nikt nas nie potrafi tak zaskakiwać własnymi nowościami jak @harperkids_polska! Dzisiejsze premiery: -Pojazdy. Akademia Mądrego Dziecka. Poznajemy świat -Farma. Akademia Mądrego Dziecka. Poznajemy świat Linia Poznajemy świat z Akademii Mądrego Dzidziusia robi prześliczny ukłon w stronę naszych maluszków kierując w ich małe łapki bardzo wygodne i solidnie wykonane puzzelki, do których dołączona jest książeczka. Zadaniem malucha jest odnalezienie odpowiedniego miejsca i dopasowanie puzzelka. Każda książeczka zawiera 12 elementów, które są podpisane z lewej strony a także przy pasującym miejscu w książeczce. Książeczka ma zaokrąglone rogi co też zasługuje na pochwałę.. :) Sami wiecie jak to bywa, zwłąszcza, gdy dwóch urwisów się kłóci czyja teraz kolej zabawy :) Z serii dostępne są też Kolory i Słowa! Wydawca: @harperkids_polska Seria: Akademia Mądrego Dziecka. Poznajemy świat Wiek: 1,5-3 Data premiery: 22.02.2023 #akademiamadregodziecka #harperkids #ruchomeelementy #puzzle #farma # pojazdy #poznajemyświat #premeira #nowości #cośnowego #idzienowe #dwulatek #pomysłnaroczek #roczek #dladzieci #urodziny #ksiazkidladzieci

 • Anonim

  Dzień dobry! Jak Wasz poniedziałek? Czy wpada w miano tego znienawidzonego, czy może jednak tydzień zaczyna się dobrze? 😉😊 U mnie trwaja prywatne zawirowania, więc szukam dla własnych dzieci możliwie najbardziej kreatywnych zajęć i pomocy, które nie tylko na chwilę je zajmą lecz także będą wspierać w rozwoju. Dlatego chcę Wam dzisiaj pokazać fantastyczne książki w których skład wchodzą dodatkowo puzzle do umieszczania ich wewnątrz rozkładówek! Seria Poznajemy Świat spośród cyklu Akademia Mądrego Dzidziusia tym razem oferuję dwa tytuły: "Pojazdy" a także "Farma". Co czyni je wyjątkowymi? Poza treściami edukacyjnymi i zapytaniami angażują malucha do wykorzystania swojej zręczności i umiejętności skupienia. Książeczka jest nie zbyt duża, lecz zamknięta w grubej kartonowej oprawie magnetycznej a puzzle posiadają oddzielny pojemniczek, też umieszczony w układzie etui. To świetne rozwiązanie kreatywne, umożliwiające podróżowanie z ulubionymi ebookami przy jednoczesnej dbałości o jej zawartość. Jak Wam się podobają? Nam umilają poniedziałek! 🤩❤️

 • Anonim

  mamakawaiksiazki.blogspot.com Seria "Poznajemy świat" z Akademii Mądrego Dzidziusia to oferta dla dzieci 1+. Połączenie książeczki i puzzli przypadnie do gustu małym czytelnikom i ich rodzicom, ponieważ jak zwykle Harperkids zadbało o najdrobniejsze szczegóły. Przede wszystkim na puzzle mamy specjalną kieszeń, także po otwarciu nic się nie zgubi. Fragmenty wkładają się gladko i sprawnie,więc dzieci mogą trenować układanie ile tylko zapragną,a do tego: łatwy przekaz,kolorowe obrazki i czytelne grafiki. Tematyka też jest zróżnicowana: znajdziemy coś dla wielbicieli pojazdów i wsi,a w poprzednich częściach ukazały się także kolory i słowa. W jednej książeczce maluchy mogą trenować układanie,dopasowywanie elementów,nowe słowa a przy tym idealnie się bawić 😉 Kolejne obowiązkowa pozycja przy maluchach!

 • Anonim

  Książki dla młodszych dzieci z 12 fragmentami do układania. Znajdują się w specjalnym plastikowym opakowaniu do przechowywania, żeby nam się nie zgubiły. Dzidziuś każdy puzzel musi umieścić w przeznaczonym dla niego miejscu w książce. Po przekręceniu go na drugą stronę mamy nazwę zwierzęcia albo przedmiotu np. jaja czy pies pasterski. Po skończonej zabawie zamykamy nasz zbiór w teczce zapinanej na magnes. . Pojazdy - nauczymy się odróżniać służby ratunkowe. Poznamy jakie urządzenia można spotkać na placu budowy. A co lata na niebie ? Zalecamy ❤️ Katarzyna Kalicka .

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!