Czytaj więcej:
Po prostu wybacz. Zranione serca. Część 2 okładka

Średnia Ocena:Po prostu wybacz. Zranione serca. Część 2

Emilly traci wszystko: pracę, pieniądze i dach ponad głową. A przyjaciółka, zamiast ją w tym momencie wesprzeć, dobija w sposób niezwykle paskudny. Czy życie Emi, które wygląda jak jedna wielka porażka, ma szansę się odmienić? Jak wpłynie na nią rytuał małej śmierci, który oferuje jej Nika? Czy kobieta odważy się wreszcie pozdejmować fałszywe maski, które od tylu lat zakłada? Kiedy demony przeszłości odeszły, życie Noaha wreszcie nabiera sensownych kształtów. Jednak zamierzchłe życie nie odpuszcza. Wraca pod postacią byłej kobiety i… córki. Jego córki. Stare obawy, lęki i emocje, dawno temu zakopane gdzieś na dnie serca, znów się pojawiają. Chłopak staje twarzą w twarz z nową odpowiedzialnością i miłością sprzed lat. Jak temu podoła? Na ranczu CJ’a nie tylko Noah i Patricia przeżywają własne rozterki. Pablem targają tak silne emocje, że wzbudza niepokój w innych. Z kolei Nassim stale walczy z wściekłością na dawnego przyjaciela. W teksańskim Bay City aż iskrzy od napięć pomiędzy mieszkańcami i gośćmi posiadłości. "Po prostu wybacz” to opowiadanie o potyczce ze słabościami i wychodzeniu z cienia, a także o odkrywaniu wewnętrznej siły i otwieraniu się na miłość. O żegnaniu starego i witaniu się z tym, co nadchodzi.

Szczegóły
Tytuł Po prostu wybacz. Zranione serca. Część 2
Autor: Adamska Grażyna A.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Grażyna A. Adamska
Rok wydania: 2023

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Po prostu wybacz. Zranione serca. Część 2 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Po prostu wybacz. Zranione serca. Część 2 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Po prostu wybacz. Zranione serca. Część 2 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anonim

    " Po prostu wybacz" ~ G.A Adamska Kiedy tracisz wszystko nie widzisz przyszłości. Złość, gniew, cierpienie wszystkie te negatywne emocje przysłaniają ci osąd i odbierają chęć do życia. Bohaterowie " Po prostu wybacz" muszę zmierzyć się z swoimi kłodami jakie życie rzuciło im pod nogi. Czy podołają? [...] 𝐏𝐫𝐳𝐞𝐝 𝐨𝐜𝐳𝐚𝐦𝐢 𝐩𝐨𝐣𝐚𝐰𝐢𝐚 𝐦𝐢 𝐬𝐢𝐞 𝐨𝐛𝐫𝐚𝐳 𝐳𝐦𝐚𝐫𝐥𝐞𝐣 𝐩𝐫𝐳𝐲𝐣𝐚𝐜𝐢𝐨𝐥𝐤𝐢. 𝐙𝐠𝐫𝐳𝐲𝐭𝐚𝐦 𝐳𝐞𝐛𝐚𝐦𝐢, 𝐩𝐨 𝐜𝐳𝐲𝐦 𝐳𝐚𝐜𝐢𝐬𝐤𝐚𝐦 𝐩𝐨𝐰𝐢𝐞𝐤𝐢. 𝐓𝐨 𝐧𝐢𝐞 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐌𝐢𝐚! 𝐓𝐨 𝐧𝐢𝐞 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐌𝐢𝐚!, 𝐩𝐨𝐰𝐭𝐚𝐫𝐳𝐚𝐦 𝐰 𝐦𝐲𝐬𝐥𝐚𝐜𝐡, 𝐚𝐛𝐲 𝐮𝐬𝐩𝐨𝐤𝐨𝐢𝐜 𝐥𝐨𝐦𝐨𝐜𝐳𝐚𝐜𝐞 𝐬𝐞𝐫𝐜𝐞. 𝐊𝐮𝐫𝐰𝐚! Mój grudniowy patronat to kontynuacja losów m.in Noah'a bohatera pierwszego tomu cyklu Zranione serce. Autorka znowu zrzuca na własnych czytelników gorzki smak życia. Sprawia, że musimy się na chwilę zatrzymać i zastanowić ponad tym co nas spotyka. Nie jeden raz przy tej serii uroniłam źle. Nie jeden raz byłam wściekła i smutna. Autorka sprawnie potrafi wplatać wspomnienia, które dużo wyjaśniają lecz także dużo komplikują. Zamieszczone streszczenie tomu I zdecydowanie było dobrym posunięciem. Nierzadko gęsto ubolewam ponad tym, że przy dłuższej przerwie pomiędzy tomami nie pamiętam wszystkiego. Tutaj autorka dbała oto, żeby czytelnik miał ten komfort. Dialogi, pomysł jak i wykonanie oczywiście w przypadku Grażynki doskonale do mnie przemawiają. Uwielbiam jej lekki, lecz zarazem i bardzo urozmaicony styl. Autorka jest osobą bardzo wrażliwa i pogodną przez co jej historie są wręcz rozpychane od emocji. [...] 𝐖𝐬𝐭𝐫𝐳𝐲𝐦𝐮𝐣𝐞 𝐨𝐝𝐝𝐞𝐜𝐡, 𝐠𝐝𝐲 𝐮𝐬𝐭𝐚 𝐜𝐡𝐥𝐨𝐩𝐚𝐤𝐚 𝐳𝐚𝐜𝐳𝐲𝐧𝐚𝐣𝐚 𝐩𝐨𝐝𝐚𝐳𝐚𝐜 𝐤𝐮 𝐦𝐨𝐢𝐦. 𝐙𝐰𝐢𝐥𝐳𝐚𝐦 𝐰𝐚𝐫𝐠𝐢, 𝐧𝐚 𝐜𝐨 𝐍𝐚𝐬𝐬𝐢𝐦 𝐫𝐞𝐚𝐠𝐮𝐣𝐞 𝐣𝐞𝐤𝐧𝐢𝐞𝐜𝐢𝐞𝐦 𝐢 𝐣𝐞𝐝𝐧𝐚 𝐫𝐞𝐤𝐚 𝐨𝐩𝐥𝐚𝐭𝐚 𝐦𝐨𝐣𝐞 𝐛𝐢𝐨𝐝𝐫𝐨, 𝐨𝐜𝐢𝐞𝐫𝐚𝐣𝐚𝐜 𝐬𝐢𝐞 𝐬𝐰𝐨𝐢𝐦 𝐤𝐫𝐨𝐜𝐳𝐞𝐦 𝐨 𝐦𝐨𝐣 𝐛𝐫𝐳𝐮𝐜𝐡. - 𝐂𝐡𝐨𝐥𝐞𝐫𝐧𝐢𝐞 𝐧𝐚 𝐦𝐧𝐢𝐞 𝐝𝐳𝐢𝐚𝐥𝐚𝐬𝐳 - 𝐜𝐡𝐫𝐲𝐩𝐢 𝐢 𝐣𝐮𝐳 𝐦𝐚 𝐦𝐧𝐢𝐞 𝐩𝐨𝐜𝐚𝐥𝐨𝐰𝐚𝐜, 𝐠𝐝𝐲 𝐝𝐫𝐳𝐰𝐢 𝐝𝐨 𝐥𝐚𝐳𝐢𝐞𝐧𝐤𝐢 𝐬𝐢𝐞 𝐨𝐭𝐰𝐢𝐞𝐫𝐚𝐣𝐚. Narracja książki przypada na kilka osób dzięki czemu możemy poznać myśli większości bohaterów. Co do zakończenia to właściwie nie wiedziałam czego się spodziewać, Autorka niejednokrotnie wodziła nas za nos wplatając niespodziewane zwroty akcji. Epilog który stworzyła na pewno daje przedsmak tego co siedzi w jej głowie. Ja nie mogę się doczekać jak potoczą się dzieje w kolejnym tobie bohaterów i czym tym razem nas zaskoczy. Gratuluję Grażynko kolejnej idealnej premiery :) bardzo żałuję, że książka ebook nie ukarze się w papierze ponieważ z przyjemnością kupiłabym ją do własnej kolekcji! Książkę " Po prostu wybacz" jak i całą serie Zranione serce zalecam wszystkim tym którzy poszukują trudnej książki o tym jak przewrotne może być życie i jak obecność właściwych ludzi może wszystko zmienić. Jest to lekka pozycja bez pikantnych, wręcz mocnych fragmentów erotyki. Ukazana że smakiem i doprecyzowana! ❤️

  • Zaczytana_zakrecona_ja

    ,,Cierpienie kształtuje charakter". Życie Emilly się sypie, utraciła dach ponad głową, pracę i pieniądze. A najlepsza przyjaciółka wbiła jej jeszcze nóż w plecy. Kobieta godzi się na rytuał który ma pomóc jej pozbierać się po tym wszystkim. Czy kobieta poczuje wreszcie w sobie siłę żeby zdjąć maskę która nosi? W Bay City atmosfera pomiędzy mieszkańcami a gośćmi jest napięta. A na ranczu Cj'a czworo ludzi przeżywa własne rozterki. Walczą z emocjami i niepokojem jaki w nich narasta. Czy uda im się pokonać własne demony? Czy Nassim uda się przezwyciężyć wściekłość do dawnego przyjaciela? ,,Po prostu wybacz" to drugi tom cyklu ,,Zranione serca". Książka ebook opowiada o potyczce ze słabościami, wychodzeniu z cienia a także odkrywaniu wewnętrznej siły. O żegnaniu się z tym co było a witaniu się z tym co będzie, a także o otwieraniu się na miłość. Autorka po raz następny mnie nie rozczarowała. Chodź nie powiem, w pewnej chwili się trochę pogubiłam lecz myślę że to dlatego, że nie przeczytałam pierwszej części. Znajdziecie tu bardzo wiele emocji które towarzyszą bohaterom. Styl autorki jest idealny a bohaterowie fajnie wykreowani. Chociaż czasem miałam ochotę na nich nakrzyczeć to idealnie spędziłam z nimi czas. Zalecam książkę możecie przeczytać na Legimi a także zakupić na empik.com

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!