Czytaj więcej:
Plaster na duszę czyli jak nie dać się kompleksom okładka

Średnia Ocena:Plaster na duszę czyli jak nie dać się kompleksom

Nie ma ludzi bez kompleksów, są natomiast ci, którzy sobie z nimi lepiej radzą od pozostałych. Jak dołączyć do tej grupy? Co zrobić, by - zgodnie z tytułem książki - przykleić plaster na "zakompleksioną" duszę i zacząć cieszyć się pełnią życia? Doradza (ale nie nakazuje!) psychoterapeutka Ewa Żeromska - słynna z mediów i prowadząca swoją praktykę.

Szczegóły
Tytuł Plaster na duszę czyli jak nie dać się kompleksom
Autor: Żeromska Ewa
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Wojciech Marzec
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Plaster na duszę czyli jak nie dać się kompleksom pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Plaster na duszę czyli jak nie dać się kompleksom Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Plaster na duszę czyli jak nie dać się kompleksom PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • kostka

  Fajnie, lekko napisana książka. Kupiłam ją. Są to nie tylko rady autorki, lecz również wywiady z naszymi gwiazdami, w których opisują oni własną walkę z kompleksami. Zalecam przeczytanie tej książki.

 • Ewa Gonera

  Niezła książka, szczególnie dal osób pragnących popracować ponad poczuciem swojej wartości!

 • TheKasiuk

  Czytając uprzednie recenzję, postanowiłam książkę kupić. Niestety, bardzo się zawiodłam. Autorka tegoż utworu właściwie skłania się ku refleksji, że zakompleksionym osobom pomóc się nie da. Kieruje czytelników wprost do chirurga plastycznego. Mnie ta książka, zamiast podbudować, zdołowała. Nie polecam, wręcz odradzam!

 • Alagazer

  Rady Ewy Żeromskiej są niemal na wagę złota. Kompleksy przecież dotyczą zdecydowanej większość z nas, a wiadomo, że nie wszyscy wiedzą jak sobie z nimi radzić. Zaś porady pani Ewy są łatwe i dotyczą kłopotów z kompleksami każdej sfery życiowej. Cenna lekcja psychologii.

 • Nicol

  Po książkę Pani Ewy Żeromskiej powinny sięgnąć osoby, które mają kompleksy i bardzo krytycznie podchodzą same do siebie. Podardnik zawiera mnóstwo przydatnych wskazówek, jak sobie radzić z naszymi niedoskonałościami i jak je akceptować. I rzeczywiście, tak jak jest w opisie, nie jest napisany w tonie "musisz", lecz raczej "możesz", "powinieneś". Zalecam :)

 • malwa123

  Szczerze? Nie spodziewałam się tak dobrej lektury ! Na okładce widzimy uśmiechniętą panią, która zaprasza nas do lektury własnego poradnika o kompleksach. Myślałam, że będzie to klasyczna naukowa język na temat kompleksów, i w sumie niczego interesującego się nie dowiem. Takie miałam zdanie na temat poradników. Aż do wczoraj. Jestem pod dużym wrażeniem tej książki, zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie mogę spokojnie powiedzieć, że to idealna lektura !Pani Ewa Żeromska jest psychoterapeutką. Być może widzieliście już ją w "Rozmowach w toku", albo "Pytaniu na śniadanie", ponieważ tam pomiędzy innymi występuję. Jako więc osoba mająca doświadczenie w pomocy ludziom na różnorakie tematy ma bardzo wiele do powiedzenia. Czy powiedzieliście sobie kiedyś "Nie zasługuję na miłość!", "Jestem za gruba", "Wszystko przez ten nos" ? Jeśli tak, albo jeśli należycie do tych licznych obywateli naszego kraju, którzy mają chodź jeden kompleks przeczytajcie tą książkę!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!