Czytaj więcej:
Piętno okładka

Średnia Ocena:Piętno

Nie ma winy bez kary.Nie ma tajemnic, których nie można odkryć.Nie ma słów, czynów, decyzji, których konsekwencji można uniknąć. Bohaterowie powieści Sandry Stawińskiej mają dużo do ukrycia.Czy jednak wszystko wyjdzie na jaw? Jakie dzieje czekają bohaterów książki w obliczu wróżby starej Kreolki z karaibskiej wyspy Mairo?Piętno to książka ebook dedykowana czytelnikom w każdym wieku. Tym młodym, wchodzącym w życie, by pokazać, jakie zasadzki czyhają na każdego z nas. Tym dojrzałym, by mogli w niej odnaleźć swoje, nierzadko podobne doświadczenia. Akcja powieści losy się współcześnie, równolegle w paru malowniczych sceneriach wysp karaibskich, Amsterdamu i okolic Warszawy.

Szczegóły
Tytuł Piętno
Autor: Stawińska Sandra
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zysk i S-ka
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Piętno pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Piętno Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Piętno PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Smeagol

  Nie jestem może wielbicielem tego typu literatury lecz siegnalem po książkę mojej koledzy z pracy (jak sie okazało po kupnie egzemplarza).Pierwsze wrażenie to zaskoczenie. Autorka na codzień to "królowa lodu". Nieprzystepna, grzeczna acz nie bratajaca sie właścicielka zimnych oczu.A tu okazuje sie, ze napisała książkę o namietnosciach i zdradzie. No właśnie, ZDRADZIE. To słowo należałoby dać za tytuł książki. Właściwie wszyscy wszystkich zdradzają, zdradzą albo już zdradzili. Niby w ten sposób poruszamy kluczowe kwestie, lecz zastanawiam sie czy nie zbyt rozpasala sie Pani Mecenas w tym wątku. Z tego co wiem to autorka właśnie sie rozwiodła. Nie wiem, być może to jej doświadczenia własne, lub ex męża.... W każdym razie mi sie odmienianie zdrady przez osoby nie podobało.Z drugiej strony erotyka. Może dla ludzi starszej daty opisy częstych scen erotycznych byłyby nawet niesmaczne lecz mi wydaje sie, ze autorka czerpie z jakiegoś źródła. Ze nie starcza jej wyobraźni i polotu, aby w pełni oddać namiętność i pożądanie. Dla mnie jest to płytkie i teatralne. Nawet używane sformułowania są jakby Harlekinowe....No lecz może właśnie o to autorce chodziło. Oceniając warsztat należą sie gratulacje. Nie jest To, jak na debiut, zle napisana książka. Czyta sie w miarę gładko. Moze trochę brakuje wiedzy na temat miejsc, w których toczy sie akcja. Autorka jakby chciała uwiarygodnić własną historie nazwami miejsc ze swiata czy z okolic Warszawy, opisując je wyłącznie z nazw, nie oddając do końca ich klimatu, albo go przerysowujac bez potrzeby. Można to jednak przypisać braku doświadczenia przynaleznemu debiutował.Ogólnie oceniam: przeciętna....

 • Danielka1

  Mnie naprawdę bardzo się podobała ta ksiązka. Poleciła mi ją znajoma, która jest wielbicielką tego jak piszę i o czym pisze Stawińska. I ja po przeczytaniu "Piętna" też jej wielbicielką zostałam. Książka ebook bardzo mocna, dosadnie napisana i przede wszystkim opisująca życie w sposób naturalistyczny bez zbędnych upiększeń. Książka ebook warta przeczytania.

 • Aluśka

  Skrywane tajemnice, wróżba Kreolki i co z tego wynikło. Z pewną ciekawością sięgnęłam po debiutancką książkę Sandry Stawińskiej. Jestem mile zaskoczona, bowiem nie jest to w żadnym wypadku romans z nachalną erotyką w tle. Erotyka jest, owszem, lecz delikatnie i umiejętnie wpleciona w narrację. Autorka bardzo obrazowo i umiejętnie (jak na debiutantkę) kreśli rysy głównych bohaterów: ich skomplikowane dzieje i konsekwencje kluczowych decyzji. To książka ebook która zostawia w nas ""piętno"" w pozytywnym tego słowa znaczeniu: ""czyń dobro, a ono do ciebie powróci"". Proste, lecz cudowne przesłanie.

 • Dorota_Sip

  Książka ebook w pierwszym momencie zainteresowała mnie wątkiem starej Kreolki i wyspami karaibskimi. Choć daleko jej do romansidła rodem z gorących plaż. Jako ciekawostkę można również uznać fakt, że akcja rozgrywa się równolegle w trzech miejscach: na karaibskiej wyspie Mairo, Amsterdamie i pod Warszawą. Sama książka ebook nie jest łatwa: bohaterowie uwikłani w piętno zdrady i pożądania. Wybory, które mogą zrujnować życie, kłamstwa, którymi ludzie oszukują przede wszystkim samych siebie. Po przeczytaniu konstatujemy, że przecież większość tych rzeczy dotyczy nas samych. Głęboka książka ebook do przemyśleń ponad sobą i życiem.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!