Czytaj więcej:
Pieśń Maorysów okładka

Średnia Ocena:Pieśń Maorysów

Wyjątkowo barwna saga osadzona w prześlicznych nowozelandzkich plenerach!Nowa opowieść autorki W krainie białych obłoków (Wydawnictwo Sonia Draga, 2009), najlepszej historycznej powieści kobiecej 2007 roku w plebiscycie internetowym wśród niemieckich czytelników!Nowa Zelandia, rok 1893. William Martyn jest lepiej wykształcony i ma więcej ogłady niż większość ludzi, którzy trafili do Queenstown w poszukiwaniu złota. I nic dziwnego. Will jest bowiem synem irlandzkiego szlachcica. Zakochuje się w nim, i to prawdopodobnie z wzajemnością, pełna temperamentu Elaine, gdy w odwiedziny przyjeżdża Kura-Maro-Tini, kuzynka Elaine i półkrwi Maoryska, zaś William bez namysłu ulega jej egzotycznej urodzie i swobodnemu zachowaniu.Pieśń Maorysów to fantastyczne opowieść historyczna, w której kilka fikcyjnych postaci operuje w rzeczywistym, nieźle zbadanym świecie i w faktycznie istniejących miejscach.

Szczegóły
Tytuł Pieśń Maorysów
Autor: Lark Sarah
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Sonia Draga
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Pieśń Maorysów pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Pieśń Maorysów Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Pieśń Maorysów PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • agnia_k

    Druga element sagi podobała mi się bardzo!!! śledzimy w niej dzieje wnuczek Gwyneiry, z których jedna jest też wnuczką Helen. Początkowo nie mogłam dojść kto jest kto, po rocznej przerwie od Białych obłoków, trochę zatrało mi się w pamięci....ale po około 100 stonach wyszłam na prostą i praktycznie po ostatnią stronę najlepiej nie robiłabym przerw, oczywiście gdybym nie musiała...książka jest dość opasła. Uwilebiam takie klimaty, długie suknie i wszystkie zawiłe konwenanse, swatanie i różnorakie losy losu, dałam się ponownie porwać...oderwać od rzeczywistości... i czekam na kolejną element sagi rodu z Nowej Zelandii... a tą serdecznie polecam.

  • kasandra_85

    Następny raz autorka oczarowała mnie przepięknymi nowozelandzkimi krajobrazami. Dzika, pierwotna przyroda to tylko tło, bo prawdziwą perełką są tu złożone i idealnie ukazane sylwetki bohaterów, którym los zgotował dużo wyzwań i przygód. Czeka ich tu cała masa niełatwych i skomplikowanych decyzji, od których będzie zależeć ich dalsze życie. Poza tym, targani namiętnościami, wątpliwościami, sprzecznymi uczuciami czy również różnorakim spojrzeniem na liczne kwestie, będą starać się wybrnąć z całej sytuacji obronną ręką. Czy im się to uda i gdzie zaprowadzą ich marzenia, plany i pragnienia? Z pewnością spotkanie z niełatwą rzeczywistość nie jest przyjemne, lecz z drugiej strony dużo będą mogli się nauczyć i dowiedzieć o sobie i otaczającym świecie. Podoba mi się, że tę element można przeczytać zupełnie niezależnie od pierwszego tomu. Jeżeli nie czytaliście „W krainie białych obłoków” to i tak bez trudu wciągniecie się w fabułę, bez uszczerbku na odbiorze całości. Zalecam serdecznie!!

  • grazia

    To jest 2 cz książki "W krainie białych obłoków" dalsze dzieje bohaterów, tak jak 1cz tak i ta książka ebook wciąga do czytania od pierwszej strony, jest równie ciekawa. Dla amatorów sag i romansów !!!!!!Polecam!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!