Czytaj więcej:
Pieśń Lodu i Ognia. Tom 5. Taniec ze smokami. Część 1 okładka

Średnia Ocena:Pieśń Lodu i Ognia. Tom 5. Taniec ze smokami. Część 1

Po wielkiej walce przyszłość Siedmiu Królestw stale wydaje się niepewna...Na wschodzie Daenerys Targaryen, ostatnia z rodu Targaryenów, włada przy pomocy swych trzech smoków miastem zbudowanym na marzeniach i pyle. Daenerys ma jednak tysiące wrogów i wielu z nich postanowiło ją odnaleźć.Tyrion Lannister, uciekłszy z Westeros, gdy wyznaczono nagrodę za jego głowę, też zmierza do Daenerys. Jego nowi towarzysze podróży nie są jednak obdartą bandą wyrzutków, jaką mogliby się wydawać, a jeden z nich może na zawsze pozbawić Daenerys praw do westeroskiego tronu.Północy broni gigantyczny Mur z lodu i kamienia. Tam właśnie przed Jonem Snow, dziewięćset dziewięćdziesiątym ósmym lordem dowódcą Nocnej Straży, stanie najpoważniejsze jak do tej pory wyzwanie. Ma bowiem potężnych wrogów nie tylko w samej Straży, ale też poza nią, pośród lodowych istot mieszkających za Murem.Wszędzie narastają gwałtowne konflikty, w których uczestniczą banici i kapłani, żołnierze i zmiennokształtni, szlachetnie urodzeni i niewolnicy. W okresie narastających niepokojów fale przeznaczenia nieuchronnie prowadzą bohaterów do największego ze wszystkich tańców...

Szczegóły
Tytuł Pieśń Lodu i Ognia. Tom 5. Taniec ze smokami. Część 1
Autor: Martin George R. R.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zysk i S-ka
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Pieśń Lodu i Ognia. Tom 5. Taniec ze smokami. Część 1 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Pieśń Lodu i Ognia. Tom 5. Taniec ze smokami. Część 1 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Pieśń Lodu i Ognia. Tom 5. Taniec ze smokami. Część 1 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Aneta Borkowska

  I ponownie jak przy poprzednich częściach, prosty a jednocześnie cudowny język, a co do fabuły to o czym tu mówić, trzeba po prostu przeczytać

 • Anonim

  Jak cała ta seria , bardzo mi się podoba. Począwszy od idealnej okładki , a skończywszy na druku, a także papierze. Pierwsza klasa! Polecam!

 • Draca

  Zobaczyłam serial i musiałam przeczytać książkę;) Nieźle napisana i wciągająca ;)

 • Anonim

  Jest idealna :)

 • Teresa

  :-)

 • Anonim

  SUPER KSIĄŻKA, ZRESZTĄ JAK WSZYSTKIE POPRZEDNIE CZĘŚCI Z TEJ SERII, GORĄCO POLECAM.

 • eliliann

  Saga jest urzekająca, George R.R. Martin postarał się już o to. Fenomenalny pisarz, w jego przypadku nie ma takiej opcji że któraś element jest gorsza, wszystkie mają wyrównany poziom, a zagłębianie się w taką lekturę oznacza początek wielkiej przygody spod znaku fantasy. Kiedyś nie wierzyłam że tak zafascynują mnie powieści Martina, lecz można powiedzieć że pochłonęły mnie całkowicie, doceniłam jego pomysłowość i talent.. Ma niesamowity warsztat stylistyczny i językowy, czyta się z nie lada przyjemnością. Jeśli kiedyś będziecie mieli okazję sięgnąć po Pieśń Lodu i Ognia, nie żałujcie sobie, warto.

 • Monika Wierzbicka-Babkin

  Książkę czyta się jednym tchem. Ktoś kto czytał poprzednie części dokładnie wie o czym mówię. Mnóstwo intryg i zaskakujących obrotów sytuacji. Różnorodność charakterów postaci sprawia że jednych się miłuje bardziej innych mniej...Świat stworzony przez Georgea RR Martina koniecznie trzeba odwiedzić....

 • Alicja Polak

  "Taniec ze smokami" to pierwsza element piątego tomu cyklu "Pieśni Lodu i Ognia" pomimo kontynuacji nie ma problemu by wejść w ten świat. Już od pierwszych momentów osoba, która czyta tą książkę zaczyna zdawać sobie sprawę, że przed nim jest interesująca lektura warta przeczytania z różnorakimi detalami, które mają wpływ na przebieg akcji.

 • pauletta

  na kolejną część, lecz warto było się. Zbieram serię wydawnictwa Zysk i S-ka i jestem wyjątkowo dumna z posiadania kolejnych dwóch tomów w mojej biblioteczce. Arcyciekawa, wyjątkowo wciągająca część. Przyznam szczerze, że nie jestem olbrzymią wielbicielką powieści fantasy, a "Gra o tron" nie jest pozycją lekką czy uniwersalną, lecz z olbrzymią rozkoszą spędziłam kilka niezobowiązujących dni by skończyć kolejną część. :)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!