Czytaj więcej:
Pielęgniarka okładka

Średnia Ocena:Pielęgniarka

Idealnie skonstruowany thriller psychologiczny, w którym medyczne kwestie są pretekstem do zarysowania skomplikowanej intrygi, pełnej kłamstw, zawiedzionych nadziei i miłości. Szokujący zwrot akcji. Rose Marlowe jest sumienną pielęgniarką, kochającą żoną – i bezlitosną morderczynią. Choć  sama się do tego przyznaje, to jednak ciężko uwierzyć, by ta cudowna i życzliwa osoba była zdolna do zabicia bezbronnego pacjenta z zimną krwią. Theo Hazel, walczący o uznanie pisarz i były dziennikarz, wyczuwa w jej historii istnienie drugiego dna. Postanawia odwiedzić Rose w więzieniu, by wysłuchać jej opowieści i przelać ją na papier. Dowiaduje się, że ofiara, którą Rose pozbawiła życia, nie była dla niej kimś zupełnie obcym. Z czasem Rose pozwala Theo zaglądać coraz śmielej w głąb własnej duszy. Z każdą kolejną wizytą pisarz poznaje więcej szczegółów z rozdzierającej serce przeszłości Rose – i krok po kroku utwierdza się w przekonaniu o jej niewinności. Kim jest Rose? Niewinną kobietą, którą Theo usiłuje uratować, czy raczej wyrachowaną morderczynią, zastawiającą sidła na pisarza? Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Pielęgniarka
Autor: J.A. Corrigan
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Słowne (dawniej Burda Media Polska)
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Pielęgniarka pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Pielęgniarka Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Pielęgniarka PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Tomasz Kosik

    Fani thrillerów psychologicznych, którzy czekali na mocne uderzenie, nie muszą już czekać. Ponieważ oto jest „Pielęgniarka” – mocna historia stworzona przez J.A. Corrigan. Fabuła tej książki trafia do centralnego ośrodka naszych emocji. Trafia w punkt niczym snajper w cel położony w najmniejszej szczelnie. Jednym słowem, to mistrzowski thriller psychologiczny, który zaspokoi apetyty wygłodniałych wielbicieli gatunku. Autorka zaserwowała nam mocną czytelniczą przygodę z ostrą jazdą i zakręconą intrygą kryminalną. Jeśli jesteście spragnieni zastrzyku adrenaliny, to „Pielęgniarka” jest właśnie dla Was. Na kartach tego thrillera psychologicznego poznajemy Rose – pielęgniarkę, która w swej pracy wykazywała się pracowitością. W życiu prywatnym była kochającą i dbającą żoną. Niestety doskonały obraz dziewczyny pęka niczym mydlana bańka. A losy się to w dniu postawieniu jej zarzutów o morderstwo. Morderstwo, do którego się przyznała. Czy naprawdę pielęgniarka mogła dokonać tej zbrodni? Czy jej subtelna natura byłaby skłonna zamordować z zimną krwią? Nie ukrywam, że te zapytania nierzadko pojawiały się w mojej głowie. Poszukiwanie odpowiedzi nie pozwoliło mi oderwać się od lektury. Ponad sytuacją Rose zastanawiał się też Theo – pisarz i były dziennikarz. Facet podejrzewa, że dziewczyna skrywa mroczną tajemnicę. Za cel obrał sobie dotarcie do prawdy. W tym celu odwiedza kobietę w więzieniu. Podczas kolejnych spotkań reporter odkrywa pewną zagmatwaną relację Rose z jej ofiarą, a my poznajemy zagadkową przeszłość pielęgniarki. Czy Rose jest morderczynią? Czy mogłaby dokonać zbrodni? A może nie jest morderczynią, ale ofiarą? To, co warte podkreślenia, to fakt, że J.A. Corrigan stworzyła historię elektryzującą. Historia Rose mocno trafia do naszej psychiki, pozostawiając niezmazywalny ślad w naszej pamięci o lekturze z zawiłą intrygą. Jeśli jesteście głodni wrażeń i łakniecie ekstremalnych doznań, to koniecznie zaaplikujcie sobie „Pielęgniarkę”. To solidny zastrzyk mocnych wrażeń. „Pielęgniarka” rozgrzeje Was do czerwoności i zaleje falą elektryzujących doznań. Szczerze – daję słowo, że to mroczny thriller, który mocno trafia do zakamarków naszej psychiki. Zdecydowanie polecam. Książka ebook J.A. Corrigan ukazała się nakładem Wydawnictwa Słowne

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!