Czytaj więcej:
Pięć manekinów okładka

Średnia Ocena:Pięć manekinów

Pięć manekinów to kunsztownie skonstruowany kryminał, którego akcja losy się na warszawskich Bielanach i Saskiej Kępie i który odkrywa tajniki pracy funkcjonariuszy MO w latach 50 XX wieku...

Szczegóły
Tytuł Pięć manekinów
Autor: Niziurski Edmund
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo LTW
Rok wydania: 2010

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Pięć manekinów pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Pięć manekinów Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Pięć manekinów PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Dorota Macugowska

    Niedawno z olbrzymią radością odkryłam na nowo książki Edmunda Niziurskiego. Stało się to za sprawą filmu zrealizowanego na podstawie jego książki pt:" KLUB WŁÓCZYKIJÓW". Oczywiście po obejrzeniu dzieła filmowego znowu - po 30 latach!- przeczytałam książkę, no i ...wsiąkłam w cudowny świat pana Niziurskiego. Twórca zmarł w 2013 roku, lecz na szczęście pozostawił po sobie liczne dzieła, które bawią do łez, lecz także wzruszają i pobudzają do myślenia. Dopiero teraz sięgnęłam do ebooków dla dorosłych tego Autora i od razu trafiłam na świetną lekturę pt" PIĘĆ MANEKINÓW". Czytając ten kryminał sprzed lat byłam naprawdę zachwycona metodą opisu akcji, wytwornością języka, dowcipem i żywą, ciekawą akcją. Książka ebook jest naprawdę idealnie napisana, z werwą i prawdziwym talentem. Twórca bawi, nie przynudza, co chwilę zaskakuje, a co najistotniejsze w kryminałach - do końca trzyma nas w napięciu... Dziś, niestety, nie pisze już nikt tak piękną polszczyzną, z takim humorem i bez wulgaryzmów. Ta książka, to prawdziwa perełka dla koneserów dobrego, typowego kryminału z myszką. GORĄCO POLECAM NA JESIENNE WIECZORY!DORIS

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!