Czytaj więcej:
Perfekcyjna - w pułapce anoreksji okładka

Średnia Ocena:Perfekcyjna - w pułapce anoreksji

Szczera, prawdziwa opowiadanie o potyczce z anoreksją. O diecie, która wymknęła się spod kontroli, złamanym sercu, perfekcjonizmie i niepewności związanej z wyglądem, presji społeczeństwa i mediów. Przerażający obraz życia z anoreksją – chorobą, która dotyczy nie tylko ciała, lecz i duszy…

Szczegóły
Tytuł Perfekcyjna - w pułapce anoreksji
Autor: Wolf Emma
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Hachette Polska Sp. z o.o.
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Perfekcyjna - w pułapce anoreksji pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Perfekcyjna - w pułapce anoreksji Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Perfekcyjna - w pułapce anoreksji PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Mea Culpa

  Emma od lat choruje na anoreksje. Lecz im dłużej jest w tym pognębiona, tym bardziej pragnie wyzdrowieć. Największa motywacją jest niezwykła chęć zajścia w ciąże. We wszystkim wspiera ją rodzina jak i idealny mężczyzna, który rozumie powagę sytuacji i stara się jak najlepiej spełniać własną rolę. Jednak kobieta sama musi zmierzyć się ze własnymi demonami i o tym właśnie czytamy w Perfekcyjnej.Po raz pierwszy sięgnęłam po książkę mając na celu wyzbycie się błędnego myślenia o anorektyczkach. Jednak mój odwrócony tok myślenia sprawił, że pogłębiłam tylko moje zdanie na temat tego, że każdy jest kowalem swojego losu. Jeśli ktoś jest na tyle słaby, że nie potrafi w pewnym momencie, będąc już na granicy czy również po osiągnięciu celu- zastopować, to w ogóle nie powinien się za to brać. Dlatego zamiast odciągnąć własne myśli od odchudzania, jeszcze bardziej mnie książka ebook do tego przyciągnęła. Gdy po raz drugi brałam się za nią, traktowałam ją za pewien rodzaj inspiracji i skarbnicę wiedzy. Jako, że przestrzegła mnie przed komplikacjami, byłam pewna, że dam radę w okresie przestać. Podziwiam Emmę za to, że zdołała przegnać strach i podzielić się własnymi uczuciami, życiem i przebiegiem choroby z innymi czytelnikami, których też może dotykać ten problem. Tak jak wspomniała autorka, anoreksja to też choroba duszy. I to jest ten rodzaj dolegliwości, na który leku nie ma i trzeba sobie samemu z tym poradzić. Przez cały czas trzymałam za nią kciuki. Zazdrościłam jej mężczyzny, który mimo przeciwności zawsze przy niej był i nigdy nie uciekł, choć sytuacja niektórych by do tego zmusiła.

 • Justa

  Sięgałam po dużo ebooków dotyczących zaburzeń odżywiania, ale jest to pierwsza książka ebook napisana przez nad 30-letnią kobietę, którą przeczytałam. Książka ebook jest piękna, szczera i naprawdę warto po nią sięgnąć. Bardzo polecam.

 • Shelly

  Książkę czyta się bardzo dobrze, bo nie jest to zwykła marudzenie anorektyczki, która uważa, że cały świat jest zły i przeciwko niej. Emma omawia dużo historiii z życia, co czyni ją ciekawszą. Niektóre elementy utkwiły mi w głowie, jej przemyślenia, relacje z innymi ludźmi ( tu przede wszystkim z jej chłopakiem). Uważam, ze to jedna z ebooków o anoreksji godna polecenia

 • Gabriela Kula

  Nareszcie książka ebook o anoreksji napisana przez dorosłą kobietę. Długo czekałam na taką pozycję na rynku.

 • Ginia

  W pułapce anoreksji to autentyczna opowiadanie kobiety, które po dziesięciu latach podjęła walkę z anoreksją - chorobą, która nie tylko niszczy cały organizm, lecz przede wszystkim umysł. Książka ebook jest opisem życia przed podjęciem decyzji o potyczce z chorobą a także obszernym zapiskiem codziennych zmagań. Bardzo poruszająca i bardzo prawdziewa.

 • Cecunia

  W czasach, gdzie media kreują ideał dziewczyny zasuszonej, wychudzonej, o ziemistej cerze i zapadniętych policzkach, nastolatkom nie ciężko popaść w anoreksję. "Perfekcyjna - w pułapce anoreksji" to obraz zmagań jednej z licznych kobiet, która podjęła walkę z chorobą, opis trudnych przeżyć wewnętrznych. To pamiętnik, który przestrzega, a jednocześnie jest metodą na wygraną w nierównej walce.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!