Czytaj więcej:
Paranormalne. Prawdziwe historie nawiedzeń okładka

Średnia Ocena:Paranormalne. Prawdziwe historie nawiedzeń

Mrożące krew w żyłach opowieści, które wydarzyły się naprawdę. Edyta po raz pierwszy decyduje się opowiedzieć o koszmarze, jaki przeżyła w nawiedzonym szpitalu psychiatrycznym „Zofiówka”. Właścicielki domu opieki pod Warszawą muszą same odprawiać egzorcyzmy, gdy ksiądz, który się do tego zobowiązał, ucieka. Mieszkańcy małego miasteczka na północy państwie ukrywają historię o dwóch przeklętych rodzinach. Nierozwikłana sekret z początku XX wieku sprawia, że do dziś w niewyjaśnionych okolicznościach umierają ludzie. To tylko element historii o duchach – naszych polskich – kryjących się tuż za rogiem… Michał Stonawski, badacz zjawisk paranormalnych, który całe życie poświęcił na tropienie prawdy, teraz zabierze cię w podróż po najbardziej przerażających nawiedzonych miejscach – poznasz ich historię, a także świadków, którzy opowiedzą o tym, co przeżyli, a także opinie egzorcystów. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Paranormalne. Prawdziwe historie nawiedzeń
Autor: Stonawski Michał
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Rok wydania: 2020

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Paranormalne. Prawdziwe historie nawiedzeń pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Paranormalne. Prawdziwe historie nawiedzeń Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Paranormalne. Prawdziwe historie nawiedzeń PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Agnieszka Bątkiewicz

  zalecam

 • elektra9

  Książka ebook ciekawie omawia miejsca,w których jest wyjątkowa historia. Dużo interesujących i zaskakujących faktów. Jest mimo to łagodnie napisana, dostępnym językiem. Jest wciągająca dla osób lubiących tą tematyka.

 • Anonim

  Ksiażka przeciętna.Raczej nie kupiłabym drugi raz.

 • Barbara

  Ciekawie opisywane historie nawiedzeń w Polsce.Zdjęcia ilustrujące niektóre z nich.Polecam i mam nadzieję,że będzie ciąg dalszy.

 • nicole72

  Lubicie opowieści o duchach? Prawdopodobnie każdy z nas jakieś słyszał. Kiedy sięgałam po książkę "Paranormalne.Prawdziwe historie nawiedzeń" Michała Stonawskiego, miałam przed oczami jeden obraz. Wychowałam się na osiedlu z wielkiej płyty. W pobliżu stał niedokończony dom, o którym wszyscy mówili, że jest nawiedzony. Nigdy nie miałam odwagi, żeby to sprawdzić osobiście. I nagle, czytając następny rozdział, trafiłam właśnie na historię tego miejsca, wnikliwie opisaną przez autora. Lecz opowieści o siłach nadprzyrodzonych jest w książce pdf o dużo więcej. Tych starszych i tych najnowszych. Z różnorakich części Polski, z wielkich miast i małych wiosek. Pan Michał dogłębnie zbadał każdy przypadek, udając się osobiście w opisane przez siebie miejsce, by skrupulatnie i wnikliwie zbadać sprawę. Duży szacunek za wykonaną pracę. To niewątpliwie pozycja, którą koniecznie warto przeczytać.

 • Daniel

  Zalecam książkę jest super jest warta do czytania

 • lililjan

  Niestety spodziewałam się czegoś innego. Książka ebook na własny sposób interesująca lecz tak na prawdę historie paranormalne stanowią jedynie tło.

 • Anonim

  Książka ebook idealna

 • Anonim

  Zalecam

 • Anonim

  pozdrawiam mame tate i wypok

 • Monika

  Nastawiałam się na coś innego, z dreszczykiem emocji. Książka ebook sama w sobie jest dość ciekawa, natomiast w każdym rozdziale przed jedna stronę opisane są zjawiska paranormalne a kolejne 40 stron to historia miasteczka. Czyta się dość miło lecz ani trochę nie „przyprawia o dreszcze”

 • TOMASZ ZAJDEL

  Idealna książka, polecam! Tematyka mocno zbliżona do moich zainteresowań.

 • Gabriela.ch

  Bardzo ciekawa, wciągająca. Zaskoczona jestem. Obawiałam się , że będzie to nudna książka ebook lecz jestem bardzo mile zaskoczona.

 • asia gębicz

  Czy wierzycie w życie pozagrobowe? Duchy? To,że w wyniku nagłej śmierci,nieszczęścia,potrafią pozostać na miejscu i wywoływać zjawiska paranormalne? Co myślicie o takich nawiedzonych miejscach? Prawda czy fałsz? Michał Stonawski w własnej książce pdf ,,Paranormalne",próbuje nam właśnie w sposób rzetelny i ciekawy,na to ostatnie zapytanie odpowiedzieć. Dlatego zabierze nas w podróż po najbardziej przerażających miejscach w Polsce(domy,szpital psychiatryczny,nawet mieszkania!),gdzie nie tylko poznamy jego historię i osobę,która tam ,,straszy",ale wysłuchamy relacji świadków,którzy opowiedzą,co tam przeżyli i wypowiedzi egzorcysty. Książka,jak dla mnie,fantastyczna. Nie tylko nie miałam pojęcia,że takie miejsca istnieją w naszym kraju,ale dodatkowo sposób w jaki twórca omówił to wszystko-a zrobił to bardzo dokładnie i interesująco-sprawił,że sama miałabym ochotę na wycieczkę w takie miejsce,by samemu przekonać się,że coś takiego jest. Tylko jedna historia mnie naprawdę przeraziła.Tam do dziś w niewyjaśnionych okolicznościach giną ludzie,a mieszkańcy boją się mówić o tym,co tam się wydarzyło. Gdzie to jest? Dowiecie się z książki. Jeśli tylko lubicie takie ciekawostki,to ja Wam ją ogromnie polecam. Na pewno nie będziecie się przy niej nudzić.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!