Czytaj więcej:
Pam-pam-pam okładka

Średnia Ocena:Pam-pam-pam

Więzi rodzinne i miłość są w stanie pokonać każdą odległość, nawet tę pomiędzy Anglią, w której znajduje się rodzinny dom małej Mai i jej pluszowego królika a północą Polski, gdzie mieszkają dziadkowie. Codziennością Mai jest polsko-francuska rodzina i staroangielski dom w Oksfordzie, więc bardzo rzadko może widywać się z dziadkami w ich leśnym domku. Z tęsknoty za wnuczką, powstały magiczne opowieści o przygodach Mai i jej pluszaka Pam-pama. Ich twórca Jerzy Szczudlik jest też twórcą tekstów piosenek, wierszy i limeryków, opowiadań, a także sztuk scenicznych. „Pam-pam-pam" to druga element przygód złotowłosej dziewczynki, tym razem Maia broni Ziemi przed naporem sztucznej inteligencji.„Pam-pam", czyli pierwsza historia o króliku i jego przyjaciółce został nominowany do Nagrody Literackiej Fundacji Zielona Gęś im. Konstantego I. Gałczyńskiego „Zielona Gąska 2012".

Szczegóły
Tytuł Pam-pam-pam
Autor: Szczudlik Jerzy
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Pracownia Wydawnicza ElSet
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Pam-pam-pam pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Pam-pam-pam Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Pam-pam-pam PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anna Sikorska

    Małe dziewczynki to piękne odkrywczynie. We dużych przygodach zawsze towarzyszy im zabawka o niesamowitych umiejętnościach, które z punktu widzenia dorosłego wcale nie są wyjątkowymi mocami. Maia po powrocie do Anglii z wakacji u dziadków w Polsce na swoim łóżku znajduje białego, pluszowego królika podobnego do jej pierwszej maskotki: Pam Pama. Z tego powodu dostaje on bardzo wyjątkowe imię: „Pam Pam Pam”. Razem z świeżym przyjacielem od razu wyrusza na olbrzymią podróż do „gdzieś”. Roztropna dziewczynka nieznająca drogi do „gdzieś” pyta dorosłych o drogę, czym wprowadza w zakłopotanie nawet panią profesor od geografii, która owego „gdzieś” nie może zlokalizować i jest jej z tego powodu bardzo głupio. Na szczęście mądry królik prowadzi Maie do Muzeum Nauki i „gdzieś” jest już zlokalizowane, a do tego zapewni doskonałą zabawę.Po wielu godzinach wędrówki po ciekawych salach pełnych wynalazków dziewczynka i królik potrzebują odpocząć. Znajdują ciche miejsce w kącie i tym metodą zostają na noc w Muzeum Nauki wśród różnorodnych maszyn, które nie pałają miłością do ludzi. Przez to Maia zostaje porwana i uwięziona, lecz dzięki swemu sprytowi, pomysłowości i wielkiej wyrozumiałości rozgrzewa zimne serca sztucznych inteligencji, ponieważ nawet one potrzebują miłości. Kiedy nadchodzi świt Maia z Pam Pam Pamem bardzo dynamicznie przenosi się do własnego łóżeczka, gdzie może obmyślić kolejną olbrzymią przygodę.Przygody Mai i Pam Pam Pama to książeczka dwujęzyczna. Na każdej stronie znajdziemy tekst po polsku a także po angielsku, co ułatwi naszym maluchom naukę tego jeżyka obcego. Będzie to idealna lektura zarówno dla dzieci polskich, jak i angielskich. Starsze maluchy mogą porównywać sposób budowy zdań w obydwu językach.Książkę zalecam dzieciakom od trzeciego roku życia do dwunastego. Ta dwujęzyczna opowiadanie wydrukowano na solidnych kartkach i oprawiono w twardą okładkę, dzięki czemu może posłużyć bardzo długo. Średniej wielkości litery i cudowne ilustracje powinny zachęcić dzieci do czytania.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!