Czytaj więcej:
Pałac z lusterkami okładka

Średnia Ocena:Pałac z lusterkami

Czy przypadkowe spotkanie może odmienić całe życie?Czy jedna – być może niezbyt rozsądna – decyzja może uruchomić lawinę zdarzeń, które odwrócą los wielu ludzi?Honorata, bohaterka powieści, pewnego dnia wsiada do pociągu relacji Warszawa-Szczecin.  Do jej przedziału wchodzi facet i siada po przeciwnej stronie. Ona, zajęta myślami o swoim trudnym życiu, nie ma ochoty na jakąkolwiek rozmowę, lecz on widząc łzy spływające po jej policzkach nie daje za wygraną i powoduje, że dziewczyna zaczyna opowiadać mu własną historię.Powierzyła mu własne rozterki ponieważ wzbudzał zaufanie, ponieważ wiedziała, że za kilka godzin każde z nich pójdzie w własną stronę. Pomyliła się. Pociąg do którego wsiadła zawiózł ją zupełnie gdzie indziej. Nieoczekiwanie jej życie zaczęło toczyć się jakby w innym wymiarze…

Szczegóły
Tytuł Pałac z lusterkami
Autor: Pasikowska Anna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: JEŻ Szymon Jeż
Rok wydania: 2010

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Pałac z lusterkami pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Pałac z lusterkami Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Pałac z lusterkami PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • maria ulatowska

  W książce pdf jest dużo zwykłego, szarego, przykrego życia. Lecz - czytając - mamy nadzieję..., że zawsze zdarzyć może się coś w rodzaju cudu. Wsiadasz do pociągu, zrozpaczona, załamana, z małym dzieckiem, bez pracy, bez mieszkania, bez męża, przyjaciół, rodziny ... i spotykasz kogoś, kto jednym słowem odmienia Twoje życie. Diametralnie. I jest świetnie, cudownie, coraz lepiej, gdy ... wtem ... zły los ponownie prezentuje ci język. I zaczęłam się denerwować w tym momencie. Po co ..., do diabła... I co teraz, u licha? Ponieważ zaczęło się robić tak... bleee.Ale nie martwcie się. Autorka nie pozwoliła, aby skończyło się byle jak. Skończyło się tak, jak skończyć się powinno.I całę szczęście. Mogłam spokojnie iść spać.Książkę zalecam wszystkim, a szczególnie tym sfrustrowanym. Przeczytajcie, ponieważ to nie tylko bajka. To coś, co i ciebie może spotkać. Odmiana twojego złego losu czai się za rogiem, musisz tam tylko skręcić... Jednym słowem - uwierzyć, że czasami los się odmienia.Czyta się bardzo dobrze.

 • Anula84

  Prawdopodobnie znów zacznę jeździć pociągami.Dawniej, jako studentka, przemierzałam trasę pomiędzy Krakowem i Poznaniem tyle razy, że mogłabym już okrążyć ziemię. Przyznam jednak, że nie zdarzyło mi się nigdy, by któraś z poznanych podczas jazdy osób zaproponowała mi pracę czy mieszkanie… Tym bardziej zazdroszczę więc Honoracie, głównej bohaterce powieści Anny Pasikowskiej, którą spotyka taka właśnie przygoda, i to w bardzo ciężkim momencie życiowym.A później? Jest już tylko lepiej, choć na happy end trzeba trochę poczekać. Ponieważ oczywiście, happy end być musi, jak w każdej dobrej bajce, podobnie jak pałac (jest!), lusterko (niejedno!), smutna księżniczka (obecna!), niezła wróżka (tutaj – cała banda!) a także męski książę (zwarty i gotowy!)… W dodatku wszystko to okraszone zostało piękną opowieścią o zamierzchłym Szczecinie i jego dziejach, o pasji odnajdywania skarbów przeszłości a także o radości życia, której nie przyćmiewa nawet bardzo podeszły wiek. I mimo pewnej naiwności tej historii - zalecam gorąco

 • monyk

  Ta książka ebook to ciepła opowiadanie o poszukiwaniu szczęścia i o potyczce z przeciwnościami losu. Główna bohaterka traci wszystko, lecz nie poddaje się. Stara się być silna. Tak samo my nie możemy się załamać gdy tylko trafimy na przeszkodę. Trzeba walczyć ze swoim losem. Nie można się poddać ponieważ w ten sposób traci się własne życie. Trzeba umieć pogodzić się z pewnymi rzeczami i ruszyć do przodu z podniesioną głową. „Pałac z lusterkami” cechuje się dużą dawką humoru i pozytywnej energii. Może dać nadzieję nieszczęśliwym osobom, że kiedyś będzie nieźle i że ich los może się zmienić. Warto w to wierzyć i próbować samemu przemieniać własne życie.Ta książka ebook to doskonała pozycja na weekendowe wieczory. Pochłania się ją jednym tchem. Sądzę, że to idealna oferta przede wszystkim dla kobiet, lecz i nie tylko. Mężczyźni też nie powinni się rozczarować. Sądzę, że każdy po przeczytaniu tej książki poczuje się lepiej i zacznie wierzyć w własne możliwości. To historia na każdą chwilę w naszym życiu.

 • monyk

  „Pałac z lusterkami” to już druga książka ebook Anny Pasikowskiej. Dla mnie to pierwsze spotkanie z tą autorką. Pierwsze, lecz bardzo udane.Już sam tytuł książki jest bardzo intrygujący. Tytułowy pałac z lusterkami to dom w Szczecinie, w którego ściany wbudowane są świecące lusterka. Gdy jest słoneczny dzień lusterka mienią się różnorakimi barwami.Ten pałac to jedno z piękniejszych wspomnień z dzieciństwa głównej bohaterki, Honoraty. Stał on obok drogi, którą dziewczyna chodziła do przedszkola. Honorata wyobrażała sobie, że mieszka tam uwięziona księżniczka. Jednak czytelnicy poznają główną bohaterkę już po latach gdy wraca do Szczecina w najtrudniejszym dla niej okresie. Dziewczyna znajduje się na życiowym zakręcie i nie wie co zrobić. W pociągu spotyka nieznanego mężczyznę, któremu opowiada nieszczęśliwą historię jej życia. Jest przekonana, że już nigdy nie spotka nieznajomego, lecz pomyliła się. Czy Honorata znajdzie wreszcie szczęście dla siebie i własnej córki? Jak się dalej potoczą dzieje tej kob

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!