Czytaj więcej:
Pakiet: Santiago de Compostela, poradnik / Santiago de Compostela, przewodnik okładka

Średnia Ocena:Pakiet: Santiago de Compostela, poradnik / Santiago de Compostela, przewodnik

Tutorial pielgrzyma ma pomóc osobom myślącym o wyjściu na szlak do św. Jakuba w podjęciu tej decyzji, a następnie w przygotowaniu się do Drogi. Zawiera dużo bardzo pożytecznych porad pogrupowanych m.in. we wskazówki; jak dojechać i jak wrócić, kiedy iść, co ze sobą zabrać, jak bezpiecznie dojść, gdzie się zatrzymywać a także jak szukać drogi, jak organizować sobie dzień a także jak porozumiewać z ludźmi. Zawiera ponadto info ogólne o historii Camino de Santiago a także szkicowe o Hiszpanii i jej kulturze. Także podstawowe słówka i zwroty hiszpańskie. Napisany jako autorskie relacje z Camino i utrzymany w konwencji beletrystycznej, a także bogato ilustrowany, wprowadza w atmosferę i ducha pielgrzymek tym najstarszym szlakiem pielgrzymim Europy.Przewodnik pielgrzyma zawiera wszystkie info niezbędne, żeby wyjechać z Polski i dotrzeć do Santiago de Compostela, a także wrócić do domu. Jest podzielony na 30 etapów drogi, począwszy od Saint Jean Pied-de-Port. Zawiera mapy zwykłe i wysokościowe a także schematyczne plany większych miast. Info o wszystkich albergach po drodze a także innych potencjalnych miejscach noclegowych. Także o kościołach, sklepach, barach i inne pożyteczne na co dzień informacje. Autorzy podpowiadają, jak podzielić drogę, gdzie się warto zatrzymać, na co zwracać uwagę i co robić w przypadku trudności. Także szlaki alternatywne i informacje, kiedy i dlaczego można na nie wejść. W końcu także, co można robić po pielgrzymce, w tym porady na 3 etapy drogi na „koniec świata” czyli do Finisterra. Dodatkowym ważnym uzupełnieniem jest słowniczek terminów polsko-hiszpańskich. Stan aktualny na 2017 rok i lata następne bo raczej niczego na Camino nie ubędzie, a ważnego przyrostu ilości alberg nie można się już spodziewać.Odbiorcy: planujący pielgrzymkę do Santiago de Compostela, fascynaci Camino – najstarszego szlaku pielgrzymkowego Europy – także ci, którzy nigdy nie pójdą, lecz chcieliby..., osoby, które przeszły Camino i które kupują wszystko o tej drodze, osoby działające w Stowarzyszeniach Polskich Dróg Jakubowych i sympatycy, osoby zainteresowane duchowo pielgrzymkami. Dlaczego warto przeczytać tę książkę? najlepszy tutorial i przewodnik dla pielgrzyma, zachowuje równowagę między zawartością informacji potrzebnych i użytecznych, a potrzebą indywidualnego duchowego przeżywania Camino w poszukiwaniu swojej drogi w trudzie codziennego zmagania się także z poszukiwaniem powodu i celu swojej pielgrzymki, nie ma braków informacyjnych, pomaga się właściwie przygotować, bezpiecznie dojść  i wrócić, ma charakter osobistych relacji i porad – czyta się jak książkę, podzielenie na dwie odrębne książki pozwoliło bogato ilustrować Tutorial i zminimalizować ciężar Przewodnika.

Szczegóły
Tytuł Pakiet: Santiago de Compostela, poradnik / Santiago de Compostela, przewodnik
Autor: Iwański Zbigniew, Kołaczkowski-Bochenek Andrzej
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Jedność
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Pakiet: Santiago de Compostela, poradnik / Santiago de Compostela, przewodnik pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Pakiet: Santiago de Compostela, poradnik / Santiago de Compostela, przewodnik Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Pakiet: Santiago de Compostela, poradnik / Santiago de Compostela, przewodnik PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!