Czytaj więcej:
Pajączek Kędziorek okładka

Średnia Ocena:Pajączek Kędziorek

Gdy Pajączek Kędziorek zauważa, że ludzie się go boją, postanawia wyjaśnić, dlaczego tak się dzieje. Dynamicznie dochodzi do wniosku, że rozsądnej odpowiedzi na dręczące go zapytanie mogą udzielić mu krewni. Rusza więc w drogę. Dynamicznie jednak przekonuje się, że sprawa wcale nie jest taka prosta, jak mu się wydawało, gdyż każdy pytany mówi co innego. Wujek Oskar jest zdania, że powodem ludzkiego strachu jest osiem pajęczych nóg. Ciotka Agata twierdzi, że ludzie wcale nie boją się pająków, ale im zazdroszczą. Każda następna wizyta powoduje coraz większe zamieszanie w głowie Kędziorka, więc postanawia sam zbadać dręczącą go kwestię. Jego odkrycie jest zadziwiające: ludzie boją się tego, co nieznane i niezrozumiałe… Wspaniała, genialna i zarazem bardzo pouczająca opowiadanie dla tych, którzy boją się pająków.

Szczegóły
Tytuł Pajączek Kędziorek
Autor: Amft Diana
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Debit
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Pajączek Kędziorek pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Pajączek Kędziorek Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Pajączek Kędziorek PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Maluszkowe Inspiracje

    Ta niedługa opowiadanie (w sam raz dla przedszkolaków) z jednej strony oswaja dzieci z pająkami, zmniejszając tym samym lęk przed nimi, a z drugiej strony porusza ważną kwestię akceptacji inności i szacunku dla przyrody w każdej jej formie. Więcej na moim blogu: www.maluszkoweinspiracje.pl

  • Mama Tosiaczka

    Mogę Wam powiedzieć, że książeczka jest warta uwagi. Opowiadanie jest ciekawa, lecz i zabawna. Sam bohater to słodki pajączek, o wielkich maślanych oczach. Takiego pajączka nie można się bać, a nawet nie trzeba. Cała książka ebook jest w moim ulubionym kwadratowym formacie, w twardej oprawie przypominającej album. Okładka przedstawia nam naszego bohatera, tytułowego Kędziorka. Tytuł zaś zapisany jest nietypową czcionką, która osobiście przypomina mi... odnóża pająka. :) To bardzo interesujący dodatek. Na pewno na szczególną uwagę zasługuje prześliczna szata graficzna Martiny Matos. Obrazki są kolorowe, a postacie pajączków bardzo sympatyczne. Nie znajduję tu żadnego strasznego ani groźnego pająka. Mowa jest łatwy i przystępny dla młodego czytelnika. Całość czyta się dynamicznie i przyjemnie. Kiedy czytałam Antosiowi Kędziorka, dialogi wypowiadane przez pająki, każdemu z ośmionogich zmieniałam głos. Kiedy wchodziłam w rolę Apsika, po paru wypowiedzianych słowach, dodawałam udawane kichnięcie. Wiecie, ile było przy tym śmiechu? :) Lub gdy czytałam wersję Pabla, pająka artysty. Wówczas zaciągałam tak trochę po francusku. Sam Pablo takiego francuskiego malarza przypomina. Tak więc czytając "Pająka Kędziorka", mieliśmy dodatkową zabawę, której towarzyszyła salwa śmiechu :) Książeczka jest niezwykła też z innego powodu. Zawiera mądre przesłanie, które wzajemnej akceptacji i sympatii. Może pająki nie są takie straszne, jak je malują? Mnie teoria babci Apoloni przekonuje. Co takiego powiedziała Kędziorkowi? Sprawdźcie sami :) Czy takiej książeczki nie warto podsunąć dziecku? Jak najbardziej zalecam :) Cała recenzja na mamatosiaczka.blogspot.com

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!