Czytaj więcej:
P.Rosiak i czadowe majtki okładka

Średnia Ocena:P.Rosiak i czadowe majtki

Prosiak – jak co rano – wybiera się do szkoły. Kiedy nie może znaleźć własnych majtek, wkłada jaskraworóżowe majtki własnej siostry z napisem Daję czadu. Sprawy się komplikują, kiedy okazuje się, że w tym dniu ma wuef. Czy Prosiak będzie musiał pokazać całej klasie własne cudowne majteczki?

Szczegóły
Tytuł P.Rosiak i czadowe majtki
Autor: Catchpole Barbara
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zielona Sowa
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd P.Rosiak i czadowe majtki pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. P.Rosiak i czadowe majtki Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

P.Rosiak i czadowe majtki PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Monika Moczydłowska

  moje 7 letnie dzidziuś zachwycone przygodami tego chłopca i całą serią....

 • byksiazkoholiczka.blogspot.com

  Opis to tak naprawdę cała treść książki. Niby nic, lecz książeczka napisana jest w tak fajny sposób(i ozdobiona tak idealnymi rysunkami), że rechoczecie się przez 50 stron przygód P.Rosiaka. Non stop. Od pierwszej do ostatniej strony.Co może być śmiesznego w książce pdf o gościu, który musi zwędzić majtki starszej siostrze? Jeśli ktoś ma talent pani Catchpole, to wszystko.

 • Vicky

  Właściwie to „P.Rosiak” został prawdopodobnie stworzony głównie po to by bawić. Czyta się go fajnie, a książeczka ozdobiona jest pomysłowymi rysunkami. Zawiera jakieś głębsze przesłanie i wyolbrzymia te największe głupoty z naszej swojej rzeczywistości, choć sądzę, że jest to raczej skierowane ku dorosłym czytelnikom, którzy bajkę czytali będą dzieciom, niż dla nich samych. Dla maluchów to po prostu zabawna historia, co do której zapewne wolałyby, aby nigdy nie przydarzyła się im samym.

 • limonka

  P.Rosiak rozłożył mnie na łopatki. Rozłożył totalnie. Rechotałam jak żaba i siedzącemu nieopodal Nie-mężowi czytałam najzabawniejsze fragmenty… czyli praktycznie całą książeczkę. Nie wiem, i przyznaję to z ręką na sercu, czy ta książka ebook nadaje się bardziej dla dzieci, czy bardziej dla dorosłych. Mam wrażenie, że podobać się może zarówno jednym, jak i drugim, choć dorośli z racji wieku i wiedzy dostrzegą w niej znacznie więcej. "P.Rosiak i czadowe majtki" to doskonała książeczka, o której właściwie ciężko mi powiedzieć cokolwiek więcej – po prostu warto ją przeczytać! Jest szalenie zabawna, wiele w niej ironii i dystansu do pewnych spraw, które dorosłym wydają się być czymś bardzo istotnym, albo na odwrót – całkiem serio traktowane są tu rzeczy traktowane przez dorosłych jako zupełnie błahe.

 • worek199

  Książeczke wybrałam dla mojego 10letniego syna, który zdecydowanie nie jest molem książkowym. Przeczytał ją na jednym oddechu więc zainwestowałam w całą serię. Sama, zachęcona przez syna, przeczytałam równiez całą serię. Książki spisane w lekki i zabawny sposób, mają dużo niewielkich ilustracji dzięki czemu oporny czytelnik nie traci zainteresowania i nie męczy się czytaniem. Zalecam początkującym czytelnikom. Idealna zachęta do sięgania po kolejne lektury.

 • Sylwuch

  "P.Rosiak i czadowe majtki" to krótka książeczka, doskonała dla dzieci mających około dziesięciu lat. Młody czytelnik będzie mógł przeczytać ją za jednym zamachem, nie męcząc się zanadto. Czcionka jest duża, zatem dzieci, które opanowały już umiejętność czytania, mogą same zasiąść z tą lekturą w fotelu, wtajemniczając się w przygody P.Rosiaka. Dodatkowym atutem są liczne ilustracje, które umilają czytanie. Ponadto do każdej książki z tej serii dodawane są karty, które można kolekcjonować, a potem spędzać miłe chwile z kumplami i koleżankami, grając w nie.Ta lektura jest przepełniona zabawnymi sytuacjami, w których często dzieci będą mogły odnaleźć analogię do własnych codziennych przygód. Cała książka ebook ma żartobliwy wydźwięk, co z pewnością przyciągnie niejednego czytelnika. Olbrzymim plusem jest także fakt, iż cała historia jest przedstawiona z punktu widzenia dwunastoletniego chłopca, który spogląda na świat w zupełnie inny sposób niż osoby dorosłe.

 • Dominika Fijał

  Barbara Catchpole pisząc serię "P.Rosiak" starała się chwycić jednego dobrego sposobu. Dała odbiorcom książki, które mają bawić. No i wiadomo, jak taka pozycja pojawi się w torbie kolegi, wówczas boom czytelniczy murowany. Na zachętę wydawca dodał karty, które można kolekcjonować. Istnieje też strona internetowa, z której można korzystać, brać udział w konkursach. W książce pdf „Czadowe majtki” jest dużo komicznych sytuacji. Występuje w niej komizm sytuacyjny i słowny. P.Rosiak wpada stopniowo w coraz większe tarapaty, by młody odbiorca mógł się nieźle bawić. Dodatkowo, dużo jest w książce pdf zabawnych, karykaturalnych ilustracji.Bawi nie tylko P.Rosiak. W „Czadowych majtkach” wyśmiano dużo codziennych kłopotów początkujących nastolatków. Zabawni są uczniowie, nauczyciele, szkoła i najbliżsi. Relacje międzyludzkie opisywane są w żartobliwy sposób. Ale pod tą otoczką czają się kłopoty współczesnych dwunastolatków. Doskonała książka ebook dla tych, których ciężko namówić do czytania.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!