Czytaj więcej:
Ostatnia wiedźma okładka

Średnia Ocena:Ostatnia wiedźma

Wyjątkowa opowiadanie o sztuce samodoskonalenia.Pozornie normalna dziewczyna, Alicja, wie, że nie jest człowiekiem. Jest ostatnią żyjącą na świecie wiedźmą. Wie też, że jej przeznaczeniem jest umrzeć za kogoś, kogo nigdy nie spotka. Ma talent, który rozwija i możliwości, by przemienić ten podły świat w o dużo lepsze miejsce. Może ratować ludzi z nawiedzonych domów i odsyłać do raju niespokojne dusze, błąkające się po świecie. Zapytanie brzmi, czy tego właśnie chce?Książka zawiera drastyczne sceny, niecenzuralne słownictwo a także treści o charakterze erotycznym.

Szczegóły
Tytuł Ostatnia wiedźma
Autor: Szymańska Maya
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Novae Res
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Ostatnia wiedźma pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Ostatnia wiedźma Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Ostatnia wiedźma PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • wadera

    Głowna bohaterka - ostatnia wiedźma - jest postacią nietuzinkową z niezwykłymi umiejętnościami i swóim dekalogiem, który ewoluuje wraz z nią samą. Jej świat to nasz świat, tylko w odsłony "bez cukierkowej, słodkiej posypki".Książka przeznaczona dla starszego czytelnika (brutalne sceny, wątek erotyczny, niecenzuralne słownictwo) z fabułą osadzoną we współczesności - czyta się przyjemnie, dynamicznie i ciekawie. Chętnie sięgnę po tom II (o ile taki powstanie).

  • Triskel

    "Ostatnia wiedźma" to książka ebook dziwaczna i przeznaczona dla czytelnika o mocnych nerwach. Opowieść opowiada o samodoskonaleniu, które wymaga wielu poświeceń i łez. Na kartach powieści znajdziemy drastyczne sceny, wątki erotyczne i niecenzuralne słownictwo. Poznamy Alicję, która posiada niecodzienną moc, której nie potrafi jeszcze do końca kontrolować. Nie wie skąd ją posiada i co ma z nią zrobić. Do wie się tego w najmniej spodziewanym momencie.Alicja posiada dar, który niektórym mógłby wydać się przekleństwem. Jest wiedźmą i to w dodatku ostatnią, potrafiącą komunikować się z duchami czy posługiwać się magią. Jej wrodzony talent sprawia, że odkrywa w życiu misję, nie wie tylko jak do końca wykorzystać posiadane umiejętności. Czy uda się jej przemienić świat na lepsze, czy wykorzysta własne umiejętności do złych celów? Czy będzie musiała umrzeć za osobę, której nigdy nie spotka? Przeczytajcie, a może będzie wam dane się tego dowiedzieć.Książka nie raz zaskakuje i sprawia, że całość czyta się dynamicznie i ciekawie. Tak jak wspomniałem wyżej jest to pozycja przeznaczona dla starszego czytelnika i to w dodatku lubiącego książki ociekające wulgaryzmami i erotyką. Pióro autorki jest interesujące i barwne, sprawiające, że czyta się interesująco. Wątki fabularne potrafią zaskoczyć czytelnika, co dodatkowo zachęca do zagłębienia się dalej w realia powieści. Postać Alicji została ciekawie skonstruowana i z wypiekami na twarzy czytało się jej dalsze losy. Brutalne sceny a także niecenzuralne słownictwo nie każdemu czytelnikowi przypadną do gustu. Choć mi osobiście to nie przeszkadzało i spójnie współgrało z koncepcją autorki. Postać czarnowłosego faceta też zapada w pamięć i nie można go jasno zakwalifikować ani do niezłych ani złych bohaterów. Całość odbieram bardzo pozytywnie i z pewnością sięgnę jeszcze po kolejne książki Szymańskiej."Ostatnia wiedźma" to udana książka, która wnosi trochę powiewu świeżości do gatunku fantasy. Nietuzinkowy język, bohaterowie z krwi i kości a także zaskakująca fabuła przemawiają na plus za tą powieścią. Główna bohaterka dorasta i zmienia się na naszych oczach, co ma dodatkowy walor przyciągający do lektury. Groteskowy i czarny humor sprawia straszny klimat, podczas, którego nie raz dreszcz przebiegnie nam po karku. Opowieść napisana jest krwistym i barwnym językiem, a małe niedociągnięcia znikają, zdając się nie mieć większego znaczenia. Obyśmy doczekali się kolejnego tomu, ponieważ ja już wręcz nie mogę się doczekać. Serdecznie polecam.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!