Czytaj więcej:
Ostatni testament okładka

Średnia Ocena:Ostatni testament

James Frey nie jest pisarzem jak inni. Nazwano go kłamcą. Mistyfikatorem. Oszustem. Nazwano go mędrcem. Rewolucjonistą. Geniuszem. Oskarżali go czytelnicy. Porzucili wydawcy z powodu rozpętanej polemiki. Besztali go prezenterzy telewizyjni, potępiły media. Jest, poza wszystkim, autorem superbestsellerowym. Jego powieści przełożono na 40 języków. Uwielbiają go czytelnicy na całym świecie. Teraz spisał własną najlepszą jak do tej pory książkę, najbardziej rewolucyjną, najbardziej polemiczną: „Ostatni Testament”.Co byś zrobił, gdybyś się dowiedział, że Mesjasz żyje teraz, w naszych czasach? Że żyje w Świeżym Jorku. Że sypia z facetami i że dziewczyny zachodzą z nim w ciążę. Że pomaga umrzeć konającym, że uzdrawia chorych. Że przeciwstawia się władzy i podważa świętości. Co byś zrobił, gdybyś go poznał? A gdyby odmienił twoje życie? Uwierzyłbyś?„Ostatni Testament” zmieni twój sposób myślenia, twój sposób życia. Zrani cię. Przerazi. Rozwścieczy. Dotknie. Otwórz oczy na świat, w którym żyjemy. Od dwóch tysięcy lat czekamy na przybycie Mesjasza. Był tutaj. „Ostatni Testament” omawia historię jego życia.James Frey jest kultowym pisarzem amerykańskim. Jego debiutancka opowieść „Milion małych kawałków” to jeden z najgłośniejszych skandali literackich ostatnich lat, bestseller Amazonu i „New York Timesa”. Przetłumaczono ją na 40 języków. Kontynuacją tej wstrząsającej, poruszającej historii jest „Mój przyjaciel Leonard”. Obie książki trafiły na światowe listy bestsellerów. Frey jest także autorem „Jasnego słonecznego poranka”.

Szczegóły
Tytuł Ostatni testament
Autor: Frey James
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Ostatni testament pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Ostatni testament Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Ostatni testament PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Marta kk

  Bardzo lekko sie czyta jak każda książkę freya lub się go miłuje lub nienawidzi jestem z tych pierwszych książka ebook bezbłędna dająca do myślenia :)

 • Szosti

  Ja też mam podobne odczucia co inni recenzenci po przeczytaniu tej książki i nie mogę dojść do siebie .Daje wiele do myślenia na temat wiary .Warto przeczytać.

 • Gośka89

  W pościgu za kontrowersją postanowiłam sięgnąć po tę książkę. Przyznam, że pomimo początkowego pesymizmu, opowieść wraz z każdą przeczytaną stroną mocno mnie zainteresowała. Idealnie napisana, a perspektywa pojawienia się mesjasza w naszych czasach bardzo realna. Oryginalna, a zarazem arcyciekawa książka. Polecam.

 • Ekspert Empiku

  Ta książka ebook jest wstrząsająca i kontrowersyjna. Twórca pokazuje, jak jego zdaniem wyglądałoby życie Mesjasza, gdyby żył w naszych czasach. Jednego jestem pewna. James Frey spowoduje, że gdy weźmiecie w ręce "Ostatni testament" będziecie tak zaskoczeni i zafascynowani, że nie porzucicie go do momentu przeczytania ostatniej strony. Książka ebook pokazuje, czym jest wiara w życiu człowieka, jak ją odbieramy i czego od niej oczekujemy. To po prostu trzeba przeczytać!Anna Adamczyk-Pasierbska, Empik Toruń

 • Magdalena Cabaj

  Nie mogę jeszcze dojść do siebie po lekturze książki "Ostatni testament". Mój "bałagan w głowie" jaki wywołała jest chwilowo nie do ogarnięcia. Kocham ten stan, kocham takie książki. Myślę, że o to chodzi autorowi, gratuluję niesamowitej odwagi i zdolności. Nie znam drugiego tak kontrowersyjnego artysty.

 • nataliaa_207

  Książka ebook wzbudzająca pewne kontrowersje, nie spodoba się fanatykom religijnym. Mnie wprost uwiodła, bez owijania w bawełnę, stawia różnorakie sprawy w innym świetle. Godna polecenia, dynamicznie się czyta a także zmusza do przemyśleń.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!