Czytaj więcej:
Ostatni Papież okładka

Średnia Ocena:Ostatni Papież

111 przepowiedni XII-wiecznego biskupa Malachiasza. Kościół je potępił. Lecz 90 procent z nich się spełniło!Według Malachiasza po Janie Pawle II ma panować jeszcze tylko dwóch papieży. Czy i ta przepowiednia się sprawdzi?Książka uzupełniona i zaktualizowana przez autora w 2016 roku!W 1139 roku irlandzki biskup Malachiasz wygłosił w Rzymie znane proroctwa dotyczące losów kolejnych papieży, aż do dnia Sądu Ostatecznego, który ma nastąpić na początku III tysiąclecia. Przez nad 400 lat manuskrypt zawierający 111 łacińskich sentencji spoczywał ukryty w Watykanie. W 1595 roku został potępiony przez władze kościelne, chociaż przepowiednie z zaskakującą dokładnością opisującharaktery, dzieje papieży i wydarzenia ich pontyfi katów od XII wieku po czasy współczesne.

Szczegóły
Tytuł Ostatni Papież
Autor: Hogue John
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Amber
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Ostatni Papież pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Ostatni Papież Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Ostatni Papież PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Triskel

    "Ostatni Papież. Losy papiestwa a także zmierzch i upadek kościoła rzymskokatolickiego w proroctwach św. Malachiasza" jest to książka ebook autorstwa Johna Hogue, słynnego na całym świecie podróżnika, autora ebooków i zapalonego badacza przeszłości. Hogue wysnuwa teorię i przedstawia liczne dowody jakoby według Malachiasza po Janie Pawle II miało panować jeszcze tylko dwóch papieży. Puki co spełniło się, aż dziewięćdziesiąt procent przepowiedni Malachiasza, co pozwala wierzyć, że ta też się spełni. W szczególności jeżeli obserwuje się bieżącą sytuacje, które ma miejsce w kościele katolickim jak i na całym świecie.Irlandzki biskup Malachiasz w 1139 roku przepowiedział w Rzymie zagadkowe proroctwo, które wstrząsnęło całym światem. Proroctwo tyczyło się losów kolejnych papieży, aż do czasu Sądu Ostatecznego, który miał nastąpić na początku trzeciego tysiąclecia. Czterysta lat zajęło zanim manuskrypt ujrzał światło dzienne, tekst został nawet potępiony przez kościół w 1595 roku. Od początku jego powstania do czasów współczesnych z zaskakującą dokładnością przekazuje dzieje kolejnych papieży.John Hogue spisał "Ostatniego papieża" w 1998 roku, a w 2016 roku uzupełnił książkę o następne epizody opisujące pontyfikaty Benedykta XVI jak i samego Franciszka, który według przepowiedni ma być ostatnim papieżem. Pozycja ta napisana jest lekkim i barwnym językiem, a info w niej zawarte zmuszają do myślenia. Czy ta przepowiednia się sprawdzi? Osobiście jestem sceptycznie nastawiony do wszelkiej maści przepowiedni, jednakże to co obecnie losy się na arenie międzynarodowej zmusza do myślenia. Wyjątkowo liberalny i postępowy papież wspierający politykę multi-kulti może doprowadzić do rozłamu kościoła katolickiego. Islam rozprzestrzenia się coraz szerzej, a papież Franciszek zdaje się nie bronić zbytnio własnych wiernych. Karząc im otwierać swe drzwi i wpuszczać do własnych domów muzułmanów, którzy nie potrafią się integrować. Z biegiem czasu przekonamy się czy biskup Malachiasz miał rację spisując własne proroctwo.Jest to doskonała pozycja, która pomaga poszerzyć światopogląd i spoglądanie na kwestie wiary. Dużo interesujących źródeł a także barwne opisy to wielkie plusy tej książki. John Hogue posługuje się lekkim piórem, sprawiając tym samym przyjemność z czytania. Tematyka przepowiedni częstokroć jest traktowana z przymrożeniem oka, co nie znaczy, że przepowiednie powinno się zawsze odrzucać i wyśmiewać. Zdarza się czasami tak, że się sprawdzają. Wiec musimy jeszcze trochę poczekać żeby sprawdzić, czy ta sprawdzi się, czy również nie. Wolałbym żeby się nie sprawdziła, bo jeżeli Malachiasz miał rację, to może czekać nas to samo co naszych przodków w 966 roku.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!