Czytaj więcej:
Osaczenie okładka

Średnia Ocena:Osaczenie

Tom 1. cyklu Mrok gęstnieje.Maya Delaney czuła się zawsze związana z naturą. Lasy wokół domu są jej ukochanym schronieniem, a znamię w kształcie łapy, które ma na biodrze, jest jakby znakiem tego, dokąd przynależy.Ale wokół Salmon Creek, małego ośrodka badań medycznych, zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Młoda kobieta tajemniczo tonie pośrodku spokojnego jeziora. Koło domu Mai pojawiają się pumy i nie zamierzają się wynieść. Jej najlepszy przyjaciel, Daniel, zaczyna miewać dziwne uczucia w odniesieniu do niektórych ludzi i przedmiotów. Jedną z takich osób jest Rafa, świeży łobuziak w miasteczku. Jaką tajemnicę skrywa i skąd jego nagłe zainteresowanie Mayą…

Szczegóły
Tytuł Osaczenie
Autor: Armstrong Kelley
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zysk i S-ka
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Osaczenie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Osaczenie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Osaczenie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Sayuri

  Książka ebook mnie nie przyciągnęła w jakiś szczególny sposób. Nie jest zła, lecz jednak czegoś mi w niej brakowało. Przeczytałam ją dynamicznie i równie dynamicznie o niej zapomniałam. Dla tych, którzy chcą sięgnąć po mało ambitną pozycję i nie mają żadnej innej pod ręką.

 • Oktawia

  Książka, o której mogę powiedzieć że mnie zauroczyła swoim zagadkowym klimatem - tutaj ukłon w stronę warsztatu pisarskiego Kelley Armstrong. Bardzo udane moim zdaniem wplecenie wątku magii indiańskiej - nadaje książce pdf charakteru pierwotnego, magicznego świata. Nadaje to fabule elementu oryginalności i jest ciekawą alternatywą dla wątków wampirzych.

 • Basia

  Osaczenie - to doskonała książka. Dynamicznie się czyta, wartka akcja.Serdecznie polecam, nikogo nie powinna zawieść daję jej 10/10.

 • Marta mama Nikusia

  Powiem Wam, że opis bardzo mnie zainteresował i sięgnęłam po nią z olbrzymią ciekawością. Czytanie poszło mi naprawdę ekspresowo, wciągnęłam się w tą historię i po zakończeniu zdecydowanie czułam niedosyt. Jestem bardzo interesująca kiedy ukarze się drugi tom z tej serii, też z przyjemnością go przeczytam ;) Książka ebook ta napisana jest bardzo ciekawie, ogólnie pomysł na fabułę wydaje mi się interesujący. Znajdziemy tutaj kilka zaskakujących wydarzeń, będzie nieco napięcia a także zaciekawienie co wydarzy się dalej. Są również pewne tajemnice, ciemne sprawki, a nawet morderstwa, odkrywanie prawdy o sobie, o miejscu w którym się wychowało. Ogólnie można poczuć delikatny dreszczyk emocji ;) Mnie książka ebook ta zainteresowała,jak będzie z wami? Musicie sami się przekonać...

 • Monika Szulc

  Kelley Armstrong to pisarka nieźle nam już znana. Trylogia Najmroczniejsze Moce okazała się błyskotliwą serią i kiedy dowiedziałam się, że „Osaczenie” będzie miało coś z nią wspólnego, bardzo się ucieszyłam. Z olbrzymią ciekawością sięgnęłam po książkę, która rozpoczyna świeży cykl autorki – Mrok Gęstnieje.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!