Czytaj więcej:
Origami. Papierowe cudeńka okładka

Średnia Ocena:Origami. Papierowe cudeńka

Origami oferuje 50 prostych do wykonania wzorów z papieru. Są to wzory ulubionych przez dzieci modeli: samoloty, zwierzęta, postacie, zabawki, kwiaty i drobne dekoracje. Wzory przedstawione są w taki sposób, żeby dzidziuś mogło je wykonać nawet bez pomocy rodziców: instrukcje spisane są w sposób klarowny i przystępny, a równocześnie opatrzone są fotografiami i rysunkami ilustrującymi etapy wykonania modeli. Dodatkowo opis wykonania każdego modelu uwieńczony jest zdjęciem przedstawiającym wykonanie origami.

Szczegóły
Tytuł Origami. Papierowe cudeńka
Autor: Piątek Marcelina
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Siedmioróg
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Origami. Papierowe cudeńka pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Origami. Papierowe cudeńka Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Origami. Papierowe cudeńka PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Rafał

  Interesująca książka, można wykonać dużo interesujących figurek.

 • Anonim

  Idealna książka, dzidziuś wielbi robić cudeńka z papieru.

 • Monika84

  Wzory dość trudne, trzeba przysiąść lecz gdy już coś wyjdzie jest satysfakcja :)

 • monika erazmus-homik

  Zalecam gorąco. Syn jest bardzo zadowolony. Super książka.

 • dobrerecenzje.pl

  We współczesnym świecie, w Polsce nie przywiązujemy zbytniej uwagi na takie zajęcie, jak tworzenie origami. Większość ludzi uważa, że jest to po prostu czasochłonne hobby, które ani nie jest kosztowne ani nie wymaga wielkich umiejętności. Jednak sztuka składania origami sięga początku roku 700. Po raz pierwszy wykształciła się w Chinach, lecz doskonalona w Japonii rozwija się po dzisiaj dzień. Początki pierwszych papierowych wzorów głównie służyły do przyozdabiania domów na święta religijne, albo u nas, to już jest praktykowane – przyozdabianie listów i pakowanie upominków w papier ozdobny. W pewnym momencie nastąpiła „rewolucja origami”, czyli kult składania papieru coraz bardziej rozpowszechniał się na skalę światową. W japońskich szkołach XXI w. zaistniała możliwość nauki origami poprzez dodawanie zajęć do planu lekcji uczniów, miało to na celu wzmocnić kreatywność młodzieży i uczyć poznania figur geometrycznych. Od hobbystycznego składania kolorowego papieru, do nauki w szkołach, origami w końcu stało się bardzo ważnym fragmentem nauki dzieci, a już szczególnie młodych dziewcząt. W książce pdf tej znajdziemy nie tylko papierowe ozdoby, lecz i rzeczy, które mogą nam się przydać na co dzień. Nie brakuje także obrazków i ilustracji gdzie zgiąć i złożyć żeby osiągnąć pożądany efekt. Według mnie pomimo tego, że origami jest zajęciem z wielkim zapleczem czasu, to i tak wzbudza w nas fantazję, a przede wszystkim czyni nasze palce zwinnymi i zręcznymi. Uczysz się przez zabawę, a przede wszystkim z humorem. Polecamy, zespół dobrerecenzje.pl

 • Anna Sikorska

  Które dzidziuś nie lubi papierowych zabawek, obserwowania, w jaki sposób rodzic je wykonuje, a potem nie podejmuje samodzielnych prób odtworzenia kolejnych czynności? Papier ma w sobie coś z magii: płaska kartka zmienia się w bajeczne kształty. Kilka z nich każdy nas zna z czasów własnego dzieciństwa. W mojej rodzinne miejscowości książka ebook z przepisami na orgiami miała największe powodzenie. Polowałam na nią przez niemal całą szkołę podstawową i niestety nigdy nie udało mi się jej wypożyczyć. A teraz do moich rąk trafiła ciekawa oferta wydawnictwa „Siedmioróg” z pięćdziesięcioma przepisami na ciekawe zabawy w długie zimowe wieczory. Żeby urozmaicić zabawę starczy zainwestować w kolorowy blok rysunkowy.Tworzenie origiami pozwala trenować motorykę małą i dużą, rozwija wyobraźnię przestrzenną, logiczne myślenie a także koncentrację. Zabawa samodzielnie wykonanymi papierowymi zabawkami rozwija wyobraźnię a także uczy delikatności. Nad to tworzenie orgiami to idealny pretekst do wspólnej twórczej zabawy. Dzidziuś ćwiczy rączki przygotowując je do niełatwej sztuki pisania, uczy się naśladowania a także nawiązuje bliższe relacje z opiekunami. Orgiami jest bardzo dobrym materiałem terapeutycznym. Pierwsze kroki, które dzidziuś powinno w tej sztuce stawiać to orgiami płaskie (różne figury zaginane i przyklejane na papierze). Następny etap to orgiami przestrzenne, które znajdziemy w książce pdf „Orgiami. Papierowe cudeńka”.Publikację zalecam wszystkim przedszkolakom a także uczniom zainteresowanych rozwojem własnych umiejętności manualnych.

 • karolina.komosa

  książka ebook jest bardzo nieźle zrobiona-cała masa zdjęć i rysunków które są jasne,klarowne, bardzo nieźle wytłumaczone. robienie orgiami z tą książka ebook to czysta przyjemność dla małych i dużych. zalecamy

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!