Czytaj więcej:
Ona ma siłę okładka

Średnia Ocena:Ona ma siłę

To nie przypadek, że tytuł książki odpowiada nazwie słynnego bloga - "Ona ma siłę". Autorka – Iwona Wiśniewska posiada talent opisywania w niezwykły sposób rzeczy prostych i z pozoru błahych, nadaje im wielowymiarowości, potrafi czarować zwykłą szarą codzienność i odnajdywać urok w każdym nawet najbardziej ponurym dniu.Ta książka ebook jest swego rodzaju księgą mądrości współczesnej kobiety, skarbnicą życiowych inspiracji, wzruszeń i tysiąca emocji. Z książki dowiemy się jak w codziennym zabieganym życiu czerpać siłę i szczęście z małych i zwykłych rzeczy. To tytuł, który skłania do refleksji ponad swóim życiem. To zapis myśli i uczuć kobiety, która na co dzień łączy rolę mamy, małżonki i gospodyni domowej z prowadzeniem firmy i pisaniem bloga. Polki, która wraz z rodziną postanowiła zaryzykować i wyemigrować do USA. Autorka daje siłę Polkom mieszkającym na całym świecie, idealnie rozumie trudną sztukę budowania szczęścia na emigracji, potrafi inspirować jako kobieta, matka i żona. Tysiące dziewczyn codziennie odwiedza jej bloga w poszukiwaniu siły… Od wydawcy: „I jeśli ktoś pisze, że mój blog otworzył mu oczy, pomógł być szczęśliwym, doprowadził do zmiany życia, pozwolił zrozumieć, zawsze odpowiadam: to nie blog, to nie ja, to TY! Ponieważ gdybyś nie chciał, to blog - choćbyś czytał go sto razy dziennie - niczego by nie zmienił. Ponieważ nikt inny, tylko Ty sam, Ty sama możesz zdecydować się na swoje szczęście. Nikt tego nie zrobi za Ciebie”.autorka

Szczegóły
Tytuł Ona ma siłę
Autor: Wiśniewska Iwona
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: eManuskrypt
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Ona ma siłę pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Ona ma siłę Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Ona ma siłę PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • lisia28

  Książka ebook uświadamia nam, jak małe rzeczy są w życiu ważne. Pędzimy za nowościami rynkowymi, a nie patrzymy na to co się losy tu i teraz.Warto zastanawiać się co jest dla nas priorytetem.

 • aikonja

  Jestem wielbicielką bloga Iwony Wiśniewskiej, idealnie pisze, potrafi w cudowny sposób uchwycić niezwykłe chwile, zarówno słowem jak i zdjęciem. Po książkę Iwony Wiśniewskiej chwyciłam z olbrzymią przyjemnością, podoba mi się jak omawia ona życie własne i rodziny w dalekiej Ameryce, interesująco przybliża wszystkie szczegóły, nawet te pozornie nieważne. Dzięki tej książce pdf poznałam bliżej nie tylko Iwonę i jej rodzinę, różnorakie aspekty ich życia, lecz też Amerykę, czasem tak bardzo mityczną czy opartą na stereotypach.. To była fascynująca podróż, pełna wrażeń i różnorakich interesujących odczuć, bardzo mi się podobało i zamierzam tam wrócić.

 • Magdalena Stukus

  Książka ebook wyjątkowo wciągająca, opisująca codzienne życie w sposób motywujący nas do pracy, nauki i wszystkich codziennych obowiązków, zalecam serdecznie!!!

 • Lidka Kmiecik

  To nie jest moje pierwsze spotkanie z tą pisarką. Iwona Wiśniewska ma wyjątkowy talent do opisywania otaczającej ją rzeczywistości. Potrafi z najdrobniejszych tematów stworzyć wspaniałą fabułę. Ta książka ebook też nie odbiega od jej sposobu pisania. Rewelacja!

 • ANDROID_USER

  Książka ebook bardzo przypadła mi do serca, teraz bardziej zwracam uwagę żeby czerpać siłę i szczęście z małych i prostych rzeczy, teraz lepiej to czuję o co w tym tak naprawdę chodzi. Aha książka ebook to nie tutorial tylko tytuł który skłania do refleksji ponad swóim życiem.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!