Czytaj więcej:
Olimpijscy herosi. Tom 3. Znak Ateny okładka

Średnia Ocena:Olimpijscy herosi. Tom 3. Znak Ateny

Annabeth jest przerażona. Właśnie gdy ma ponownie spotkać się z Percym po sześciu miesiącach rozłąki, na którą skazała ich Hera, Obóz Jupiter szykuje się do wojny. Kiedy kobieta i jej przyjaciele Jason, Piper i Leo przylatują tam na pokładzie Argo II, rzymscy półbogowie sądzą, że to inwazja: grecki okręt wojenny – fantastyczne dzieło Leona, z miotającym ogień spiżowym smokiem na dziobie – odbierają jako zagrożenie. Annabeth ma nadzieję, że kiedy Rzymianie zobaczą na pokładzie Jasona, własnego pretora, przekonają się, że goście z Obozu Hercosów przybywają z pokojową misją.Ale to niejedyny powód jej lęku. Annabeth ma w kieszeni dar od matki, który otrzymała z żądaniem: „Idź za Znakiem Ateny. Pomścij mnie”. Kobieta i tak już dźwiga ciężar przepowiedni, według której siedmioro półbogów ma wyruszyć na poszukiwanie Wrót Śmierci, żeby je zamknąć i udaremnić powrót stworów na świat. Czego jeszcze chce od niej Atena?Lecz Annabeth najbardziej boi się tego, że Percy mógł się zmienić. Może przyjął już rzymskie poglądy i obyczaje? Może nie są mu już potrzebni dawni greccy przyjaciele, a w razie konfliktu stanie po stronie Rzymian? Jako córka bogini wojny i mądrości Annabeth jest narodzonym przywódcą, lecz nie chce już nigdy rozstawać się z ukochanym Percym, synem boga mórz.Pełna niesamowitych przygód wyprawa z Ameryki do Rzymu została ukazana z punktu widzenia czworga jej uczestników. W Rzymie czekają na młodych herosów zaskakujące odkrycia, niespodziewane wybory i straszliwe zagrożenia. Od powodzenia ich misji zależą dzieje całego świata. Wejdź z nimi na pokład Argo II, jeśli masz odwagę…

Szczegóły
Tytuł Olimpijscy herosi. Tom 3. Znak Ateny
Autor: Riordan Rick
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Galeria Książki
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Olimpijscy herosi. Tom 3. Znak Ateny pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Olimpijscy herosi. Tom 3. Znak Ateny Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Olimpijscy herosi. Tom 3. Znak Ateny PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Mr_WIKTOR

  zaraz gdy przeczytałem 1 element chciałem zacząć 2 tom zalecam

 • kesi79

  tak jak reszta części idealna !!!!!! Baardzo mi się podobała !!!!

 • Magdalena Szlosarek

  Idealna akcja, wiele lecz to wiele się losy w tej części, jak zresztą we wszystkich. Zakończenie zwala z fotela, łóżka czy gdzie tam czytacie ;-) POLECAM!

 • Marcin Jabłoński

  Recenzja " Znak Ateny"Ostatnio przeczytałam kolejną książkę Ricka Riordana- Znak Ateny. Nic dziwnego, że była bardzo ciekawa. Percy po rozłączeniu z Annabeth bardzo cieszy na jej widok gdy spotykają się w Obozie Jupiter. Zadaniem załogi ,, Argo II" było połączenie dwóch sił: rzymskiej i greckiej- tylko w taki sposób mogli pokonać gigantów. Annabeth już niemal przekonała Reyne ( Pretora Obozu Jupiter) wystarczyły trzy minuty gdy by nie to, że Leo omało co nie zbombardował Nowego Rzymu z nie wiadomej przyczyny. Leo i Hazel musieli ukraść ukochane odbicie najładniejszego miśliwego- Narcyza. Percy i Jason o mało siebie nie pozabijali gdy wstąpiły w nich ejdony ( duchy wcielające się w ludzi), Percy, Frank i Trener Hedge musieli pokonać Forkisa ( Boga morskich zagrożeń). Piper i Jason musieli wyrwać róg Acheloosa. Wiele byłoby tego wymieniać ,ale o najistotniejszej rzeczy to ja dopiero powiem. Czy wyobrażaliście sobie wyruszyć na samotną misję do podziemia- tam gdzie żaden z twoich braci i sióstr nie przeżył misji odnalezienia Ateny Pantenon? W takiej sytuacji odnalazła się Annabeth. Będzie musiała pokonać własnego największego rywala gorszego od samej Gai. Pragniesz się dowiedzieć kto? Przeczytaj książkę jeśli masz odwagę.

 • NoGhoul

  Trzecia element wspaniałych opowieści o olimpijskich bohaterach i herosach!!! Idealna książka!!! Rick Riordan w nieprawdopodobnym tempie wciąga i przenosi czytelnika w fantastyczny świat. Twórca posiada niesamowitą umiejętność opisywania przygód i występujących w nich bohaterów. Zalecam tą książkę wszystkim, którzy pragną oderwać się od rzeczywistości i przenieść się w inny świat. Ostrzegam, książka ebook bardzo wciąga.

 • Byniu

  Kupiłem tę książkę swojemu siostrzeńcowi na urodziny. Jest dużym wielbicielem tego autora a także przygód Perciego. Sam ebooków tego autora nie czytałem, lecz zważywszy na to jak cieszył się mój siostrzeniec z tej powieści gdy ja przeczytał wnioskuje, że musi być dobra. Piszę to dla tych, którzy poszukują akurat jakiegoś dobrego prezentu dla młodzieży.

 • Mania

  Za wiele o Annabeth wole wątki z Piper i Jasonem, lecz książka ebook i tak jest super zalecam wszystkim nawet tym co nie lubią czytać, ponieważ ta książka ebook ich wciągnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Katarzyna

  ''Znak Ateny,, jest trzecim tomem serii ,,Olimpijscy Herosi'' Ricka Riordana. Wreszcie Annabeth i Percy, spotykają się po sześciomiesięcznej rozłące,jednak nie dane jest im cieszyć się sobą, bo Oni i pozostałych pięciu herosów-greckich i rzymskich- muszą dotrzeć do Wrót Śmierci i pokonać Matkę Ziemię- Gaję. Jak sugeruje nam tytuł książki, Annabeth- córka Ateny- musi podjąć się samotnej misji która może ją zamordować albo połączyć dwa skłócone od wieków obozy- Obóz Herosów i Obóz Jupiter. Sięgałam po tę książkę z wypiekami na twarzy, cóż to naszykował dla nas Pan Riordan. Miałam różnorakie wizje tego, co się będzie dziać ,ale treść powaliła mnie na kolana. Lecz zacznijmy od okładki która jak, zwykle, dla mnie jest idealna i może nam podpowiedzieć co się będzie działo. Niesamowite zwroty akcji, humor a'la Riordan, ciekawi bohaterowie- daje nam to mieszankę od której nie sposób się oderwać, a pięćset stron to za mało. Polecam!

 • George

  Powiem tak. Nie sądziłem, że jest jeszcze jakaś książka, która dałaby radę wciągnąć mnie tak, że cały świat przestaje się dla mnie liczyć. A jednak jest to możliwe za sprawą znakomitego pisarza fantasy Ricka Riordana. Jestem przekonany, że jak raz dasz mu szanse to zostaniesz pochłonięty bez reszty. Ze mną tak było.

 • Wioletta Kędziora

  Następny idealny tom przygód Percy'ego a także jego przyjaciół, jednak ten tom skupia się głównie na Annabeth, której Atena powierzyła misje odnalezienia tajemniczego artefaktu, który Rzymianie ukradli z Grecji przed wiekami. Siedmiu bohaterów musi dotrzeć do Rzymu aby uwolnić Nica który jako jedyny wie, gdzie są Wrota Śmierci. Po drodze napotkają dużo przeszkód i wrogów, a Annabeth stanie przed swoim największym koszmarem.Nowi wrogowie, nowe przygody. Następna idealna książka ebook Ricka Riordana która wciąga na długie godziny. Zalecam i z niecierpliwością, jak pewnie każdy kto przeczytał Znak Ateny, czekam na 4 tom.

 • Kathy5769

  Książka ebook jak najbardziej na poziomie. Właściwie to wszystkie książki Ricka Riordana są pełne humoru, zabawnych momentów. Bohaterowie są tak różnorodni, że każdy czytelnik może się z jakimś utożsamić. Najbardziej podobał mi się wątek Annabeth podążającej za znakiem Ateny. I cieszę się, że córka bogini mądrości w końcu spotkała własnego Glonomóżdżka. Było dużo interesujących akcji, że zabrakłoby znaków, aby wszystkie wymienić. Po zakończeniu czuję niedosyt. Czekam na następne przygody herosów. Jak najbardziej polecam! ;d

 • marlin_92

  Tom IV ma się nazywać "The House of Hades" jest zapowiedziana na jesień w Stanach a u nas nie wiem :(

 • jula93

  "Znak Ateny" to ciąg dalszy przygód Percy'ego i jego przyjaciół, choć na plan pierwszy wysuwa się Annabeth. Będąc córką Ateny musi podjąć się misji uwolnienia matki. Musi funkcjonować sama, nikt nie może jej pomagać. Jedyną poradą są znaki, które co jakiś czas pojawiają się na drodze dziewczyny. Prócz znaków napotyka dużo przeciwności, które musi pokonać. Jeżeli chcecie się dowiedzieć, czy jej misja się powiedzie, koniecznie przeczytajcie książkę! Tym bardziej, że jest idealnie napisana - przygody przeplatają się z magią i humorem. Szkoda, że na czwartą element trzeba tyle czekać :(

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!