Czytaj więcej:
Oko jelenia. Tom 5. Triumf lisa Reinicke okładka

Średnia Ocena:Oko jelenia. Tom 5. Triumf lisa Reinicke

Uniknąć zabójców. Zmylić trop niczym lis, a później wyśledzić, odnaleźć i zgładzić. Ponieważ jeśli oni pierwsi odnajdą... Marzec, Anno Domini 1560. Gdańsk. Port, jeden z największych w Europie. Marek, Hela, Staszek i Maksym. Nareszcie razem. Żyją, lecz śmierć ponownie zaplata na nich śmiertelne sidła. Wokół giną ludzie. Miejsca zbrodni znaczą wilcze ogony. I jest tylko jeden wspólny fragment łączący wszystkie zabójstwa. Marek. Gdzieś pośród kamieniczek i zaułków Gdańska ukrywa się szajka bezwzględnych morderców. Gdzieś tu, jak cierń w stopie tkwią śmiertelnie niebezpieczni intruzi z przyszłości. I jest jeszcze ktoś. Królewski justycjariusz, który by przejrzeć tajemnice Hanzy nie cofnie się przed niczym.

Szczegóły
Tytuł Oko jelenia. Tom 5. Triumf lisa Reinicke
Autor: Pilipiuk Andrzej
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Fabryka Słów Sp. z o.o.
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Oko jelenia. Tom 5. Triumf lisa Reinicke pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Oko jelenia. Tom 5. Triumf lisa Reinicke Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Oko jelenia. Tom 5. Triumf lisa Reinicke PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Basia

  To jest tom, w którym wiele się dzieje. Czytałam z zapartym tchem, a na koniec byłam zła, że tak dynamicznie przeczytałam.

 • niuisa1988

  pamietam że żeby dostać tą książkę musiałam się naszukać a ostatecznie poczekać na wrzucenie jej do empik com z KRakowskiegostanu sklepu lecz warto było czekać na rzeczywistą cenę deatliczną książki anie przepłacać na innych portalach a co do pilipiuka specyficzny i nie dla każdego tak mozna opisac wszystkie ksiazki pilipiuka jedni go kochająza jego sposób pisania a inni wrecz nie kumają jego sposobu myslenia lecz nie każdemu dogodzisz

 • Mariusz Boruciński

  Akcja "Oka Jelenia" zwalnia.Intrygi, morderstwa, więzienie......miałem wrażenie, że wszystko stanęło. Tak jakby twórca sam zagmatwał się z braku pomysłu: co dalej?Zdecydowanie najgorsza z części cyklu jaką na razie przeczytałem.

 • Patryk Częścik

  Książka ebook jest fantastyczna, Andrzej Pilipiuk bardzo się postarał. Jestem pozytywnie zaskoczony, właśnie czytam szóstą element i cały czas nie mogę przestać się dziwić jak człowiek może mieć takie pomysły.

 • Marcin.Srokowski

  Zgadzam się z Kamilem. Kolejne tomy i zakończenie przygody jakby się oddalało. W zasadzie to już nawet nie wiem jakie jest główne zadanie bohaterów. Wolałbym aby w książce pdf w końcu pojawiły się jakieś konkrety i chociaż zarys zakończenia. I tak jak mój przedmówca napisał: książka ebook jest do przebrnięcia, czyta się ją dynamicznie i przyjemnie, lecz po takich arcydziełach jak "Operacja Dzień Wskrzeszenia" spodziewałem się od autora znacznie więcej.

 • Lubimy tę książkę:)

  Następny tom cyklu „Oko Jelenia” przedstawia kolejne zagadki, sekrety i przygody. Akcja toczy się wartko, wątki przeplatają. Nie sposób oderwać się od lektury! Wilczy mordercy tropiący i mordujący wszystkich , z którymi Marek miał kontakt. Staszek poznający coraz lepiej własne dziedzictwo i zmuszany do radzenie sobie w miłości. Hela, której życie wisi na włosku a ludzie chcący się zemścić są tuż obok. I justycjariusz, człowiek uczciwy i żądny prawdy. Do czego jest zdolny, żeby do niej dotrzeć?

 • Kamil

  Sam nie wiem czemu czytam kolejne tomy. Zakoczenia ciągle nie widać, rozpoczęły się nowe wątki, które wydają się zapomniane w dalszej części książki. Fabuła rozwleczona niemiłosiernie niespodziewanie gwałtownie przyśpiesza na 5 ostatnich stronach. Dla wielbicieli telentu pana P. pozycja do przejścia, miejscami nawet interesująca. Dla reszty już nie.

 • aking

  Doczekaliśmy się, już myślałam ,że nie będzie zakończenia. w międzyczasie powstawały nowe książki myślałam, że Pan Andrzej zapomniał o czytelnikach, lecz cieszę się że jednak jest kontynuacja:)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!