Czytaj więcej:
Ogród czasu. Artystyczna kolorowanka okładka

Średnia Ocena:Ogród czasu. Artystyczna kolorowanka

"Ogród czasu" to olśniewająco cudowna kolorowanka dla każdej grupy wiekowej. Z pomocą piórka i tuszu ceniona koreańska autorka i artystka, Daria Song, stworzyła magiczny świat, inspirowany zegarem z kukułką. Podróżując przez mechanizm tajemniczego zegara, odkrywamy niezwykłą krainę, której fragmenty – dachy, rozgwieżdżone niebo, ogromne sowy – możemy pokolorować w dowolny sposób.

Szczegóły
Tytuł Ogród czasu. Artystyczna kolorowanka
Autor: Song Daria
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Vesper
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Ogród czasu. Artystyczna kolorowanka pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Ogród czasu. Artystyczna kolorowanka Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Ogród czasu. Artystyczna kolorowanka PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • anonymous

    Ładnie wydana książka, warto kupić i zalecam którzy lubią kolorować.

  • Agnieszka Deja

    Daria Song to koreańska artystka. Za pomocą piórka i tuszu tworzy cudowne obrazki. Zestaw jej ilustracji możemy oglądać w Ogrodzie czasu, który wydał Vesper w 2015 roku.Kolorowanka jest niewielka, kwadratowa. Motywem głównym jest czas, dlatego w środku znajdziemy naprawdę dużo zegarów, a także ich części. Ilustracje są dość nietypowe, baśniowe, przywodzą na myśl sen. Niektóre zajmują dwie strony, inne pojawiają się tylko na jednej. Na dodatek są bardzo zróżnicowane – czasem to jakaś rzecz, miejsce albo sceneria. Element z nich opowiada pewną historię dziewczynki, która pojawia się na kilku ilustracjach. O jej przygodach przeczytamy na wstępie kolorowanki a także na końcu. To wyjaśni nam niektóre dość dziwne sytuacje, w których się znalazła.Obrazki są ciekawe, bo niektóre zawierają dużo szczegółów, a inne są dość proste. Miejsca bywają dość skomplikowane w kolorowaniu, ponieważ tła są bardzo rozbudowane, trzeba trochę ponad nimi posiedzieć. To dobrze, ponieważ pozwala to na dużo godzin zabawy. Poza tym nie wszystkie ilustracje są tak szczegółowe, dlatego można wybrać na co mamy dzisiaj ochotę.Co mnie zaskoczyło to kilka obrazków, które są parami. Chodzi o to, że po jednej stronie mamy ilustrację, a po drugiej jej odbicie, które jest puste, a w jego obręb wpisano coś innego. Element rysunków wygląda również tak, jakby ktoś oberwał kartkę, a puste miejsce zapełnił wzorem. Jednak nie tylko ilustracje są tutaj ważne. Do niektórych z nich dopisano zadania – mamy coś dorysować, aby zapełnić obrazek. To idealny pomysł na zabawę. Możemy pokolorować kartki, lecz również dodać swoje fragmenty pasujące do całości.Na końcu książki znajdziemy niezwykły spis treści. To miniatury obrazków ze środka. Interesujący pomysł, który przypadł mi do gustu. Nie jest jednak nowatorski – widzimy go nierzadko w kolorowankach. Niemniej to cudowne zamknięcie książki.Kartki są białe, co w ogóle mi nie przeszkadza. Nieźle prezentują się na nich kolory. Papier jest dość gruby. Nie koloruję flamastrami czy cienkopisami, lecz kartki prawdopodobnie by to wytrzymały. Ogród czasu zapewnia dużo godzin zabawy. Wzory są zróżnicowane i ciekawe. Czasem jednak bolały mnie oczy od mnogości szczegółów tła. Jednak to niezły zabieg, który pozwala nam wypełnić całą kartkę kolorem. Podobała mi się historia ukryta pomiędzy kolejnymi ilustracjami a także zadania, które przygotowała dla nas autorka. Motyw kolorowanki jest lekko baśniowy, lecz spójny. Zalecam wielbicielom kolorowanek, którzy lubią wielkie wzory ze sporą ilością szczegółów. Nie znudzicie się przy tej pozycji. Poza samym kolorowaniem czeka na was również kilka zadań, które jeszcze bardziej pobudzą Waszą kreatywność i wyobraźnię.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!