Czytaj więcej:
Odd Thomas. Tom 4. Kilka godzin przed świtem okładka

Średnia Ocena:Odd Thomas. Tom 4. Kilka godzin przed świtem

"Odd Thomas (bohater wcześniejszych powieści Koontza Odd Thomas, Dar widzenia i Braciszek Odd) jest obdarzony „szóstym zmysłem” – potrafi rozmawiać z duchami ludzi, którzy odeszli. Poszukując spokoju, trafia do miasteczka Magic Beach w Kalifornii. Pewnej nocy nawiedza go proroczy sen o totalnej zagładzie – widzi niebo w czerwieni, fale krwi zalewające rajskie plaże i samotną kobietę. Kim jest nieznajoma? Niedługo później Odd spotyka ją w świecie rzeczywistym. Anne Marie prosi go o pomoc, zadaje pytanie: Czy gotów jesteś dla mnie umrzeć? Nadchodzi kataklizm – i tylko Odd może go powstrzymać. Ktoś całkowicie pozbawiony skrupułów zamierza detonować ładunki nuklearne w paru amerykańskich miastach..."

Szczegóły
Tytuł Odd Thomas. Tom 4. Kilka godzin przed świtem
Autor: Koontz Dean
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Rok wydania: 2010

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Odd Thomas. Tom 4. Kilka godzin przed świtem pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Odd Thomas. Tom 4. Kilka godzin przed świtem Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Odd Thomas. Tom 4. Kilka godzin przed świtem PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Maja Korczakowska

  Koontz Dean, słyszą to nazwisko niejednox nas uśmiech się z nostalgią. Kilka godzin przed świtem to 4 Tom cyklu którego bohaterem jest Odd Thomas, młody chłopak obdarzony szóstym zmysłem - potrafi rozmawiać z duchami, Frank Sinatra i Elvis Presley są jednymi z nich . Odd Thomas, Braciszek Odd, Dar widzenia i oczywiście Kilka godzin przed świtem to książki warte przeczytania. Zalecam wszystkim bibliofilom i tym, którzy czytanie ebooków mają we krwi.

 • Jaron

  Thomas to jeden z moich ulubionych książkowych bohaterów bo jest bardzo mocno osadzony w realnym świecie lecz ma również bardzo wyjątkowy dar. Świetne połączenie jak dla mnie. Tu bohater stara się odpocząć od własnego daru, jednak nie jest mu to dane, następny raz jego zdolności wzbudzają w nim poczucie obowiązku niesienia pomocy innym. Idealnie się czyta.

 • Enzo

  Gdy przeczytałem tę książkę to od razu skojarzył mi się film z Cagem prawdopodobnie "Next", gdzie bohater potrafił przewidzieć swoja przyszłość kilka sekund do przodu. W książce pdf "Kilka godzin przed świtem" dar szóstego zmysłu i prorocze sny ma Odd. W jednym ze własnych snów widzi jak na świat spada zagłada, a jedyną żywą osobą w jego śnie jest zagadkowa kobieta. Fabuła bardzo fajna i ciekawa. Nieźle i logicznie poskładana bez jakiś chaotycznych czy nudnych fragmentów, więc czyta się książkę bardzo dobrze. Innych części o tym bohaterze nie czytałem, lecz ta mi się na tyle podobała, że prawdopodobnie sięgnę po inne. Trudno trafic obecnie na dobrą książkę ponieważ jest cały zasyp byłe jakich lektur a z tą mi się udało. I mogę powiedzieć, że Koontza mogę dopisać do własnych ulubionych autorów.

 • Tonia

  "Kilka godzin przed świtem" to jedna z tych książek, której kiedy czytałam to nie chciałam się odrywać nawet na chwilę. Zasługą tego jest na pewno to, że fabuła porusza wątek paranormalny- główny bohater Odd ma dar jasnowidzenia i pewnego dnia ma sen o dużym kataklizmie, który ma nastąpić. Potem okazuje się, że Odd jest w stanie powtrzymać nadchodzącą tragedię dzięki darowi, który posiada. Dzieje bohatera i jego desperacką walkę z czasem naprawdę śledzi się z zapartym tchem. Mnie jednak najbardziej zaskoczyło zakończenie ( za co brawa dla autora), byłam w prawdziwym szoku jak się skończyła cała historia. Inni na pewno docenią też dużo takich sensacyjnych wątków. Ja wiem, że "Kilka godzin przed świtem" na długo zostanie w mojej pamięci.

 • kadiaur

  Czwarty już tom serii "Kilka godzin przed świtem", równie niezły jak wszystkie poprzednie. Główny bohater Odd staje przed kolejnym zadaniem, jakim jest ratowanie świata, oczywiście bez jego "szóstego zmysłu się nie obejdzie". Lekka i przyjemna książka ebook na sobotki wieczór. Zalecam

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!