Czytaj więcej:
Obnażeni okładka

Średnia Ocena:Obnażeni

NOWE UZUPEŁNIONE WYDANIE!Nie ulega wątpliwości, że Depeche Mode jest jednym z największych zespołów na świecie, świadczy o tym choćby liczba sprzedanych płyt, która przekroczyła 100 milionów egzemplarzy. Członkowie Depeche Mode doświadczyli w swej karierze wszystkiego, włącznie z wyrokami sądowymi nakazującymi podjęcie leczenia od uzależnień. Najistotniejsze jednak, że przetrwali, a w przypadku wokalisty Dave'a Gahana - w całkiem dosłownym sensie. Pisząc monografię Depeche Mode, twórca przeprowadził ekskluzywne wywiady z członkiem założycielem zespołu, Vincem Clarkiem, i producentem Garethem Jonesem, a także umieścił w książce pdf niepublikowane wcześniej wywiady z aktualnymi Depeszowcami. Książka ebook jest absolutnym strzałem w dziesiątkę dla wszystkich wielbicieli sceny elektronicznej.

Szczegóły
Tytuł Obnażeni
Autor: Miller Jonathan
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: In Rock Music Press
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Obnażeni pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Obnażeni Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Obnażeni PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Magda

  Bardzo niezła książka. Można się z niej dowiedzieć wielu interesujacych rzeczy o zespole. Zalecam wielbicielom i nie tylko :)

 • Piotr Toruń

  Bardzo niezły opis życia i działalności zespołu ,podparty ich swoimi komentarzami do różnorakich wydarzeń. W książce pdf umieszczono również kilkadziesiąt zdjęć z całego okresu działalności zespołu.

 • sylaaaaaa5

  Prawdopodobnie najlepsza książka ebook jaką przeczytałam o Depeche Mode, bardzo dokładna i rzetelna. Omawia dokładnie wszystkich członków Depeche Mode jacy przewinęli się przez lata. zalecam

 • motylek

  Monografia Depeche Mode, ekskluzywne wywiady z członkiem i założycielem zespołu. Polecam.

 • Gladiator

  Myślałam, ze o depeszach już niczego nowego się nie dowiem, a tu miła niespodzianka. Masa ciekawostek z życia grupy. Bez wątpienia najlepsza biografia o Depeche Mode na rynku księgarskim. Bardzo dokładne i dociekliwe opisy. obnażone zostały najbardziej pikantne szczegóły z tras i tego co działo się pomiędzy nimi.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!