Czytaj więcej:
Oblicza Victorii Bergman. Tom 3. Katharsis okładka

Średnia Ocena:Oblicza Victorii Bergman. Tom 3. Katharsis

Victoria Bergman poddaje się terapii, pod koniec której przetrwają tylko najsilniejsze z jej osobowości: kobieta wrona, lunatyczka i jaszczurka. Wreszcie może spojrzeć na wydarzenia z przeszłości z zupełnie nowej perspektywy. Trzeci tom trylogii opowiada o bezlitosnych zasadach wyznawanych przez przywódców tajemnej sekty „Sigtuna Diaspora”. Wraz z poprawą zdrowia Victorii psycholog Sofia Zetterlund może dać swej kochance, pani komisarz, więcej wskazówek, jak złapać mężczyznę, który zniszczył życie nie tylko Wiktorii, lecz też jej córce Madeleine. Mrożący krew żyłach finał będzie miał miejsce w Babim Jarze na Ukrainie. Okazuje się, że po dzisiaj dzień sprawiedliwości nie stało się zadość…

Szczegóły
Tytuł Oblicza Victorii Bergman. Tom 3. Katharsis
Autor: Sund Erik Axl
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Sonia Draga
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Oblicza Victorii Bergman. Tom 3. Katharsis pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Oblicza Victorii Bergman. Tom 3. Katharsis Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Oblicza Victorii Bergman. Tom 3. Katharsis PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • joanna soćko

  Nie czytałam wcześniejszych części zaczęłam od razu od tej i mimo tego nie mogłam się od niej oderwać

 • Angelika Bajerska

  mam wrażenie że zakończenie zostało spisane troszeczkę na skróty, lecz ogólnie dobry, mocny kryminał. Warty polecenia.

 • ksylwia21

  To już ostatni tom jaki czytam a nie mogę się oderwać od książki, wciągneła mnie na całego i zalecam osobom o mocnych nerwach.

 • Froshel

  Jest kryminał, jest sensacja, jest wiele akcji i rozbudowany wątek fabularny, który trzyma się kupy. Czyli można w sumie powiedzieć, że jest tak, jak być powinno i jak przyzwyczajono mnie już przy okazji poprzednich części. Tutaj czasem pojawia się aż za wiele wątków, lecz koniec końców wszystko ładnie się zazębia.

 • Lovencycl

  Ostatnio miałam przyjemność przeczytania trzeciego i niestety ostatniego tomu poczytnej trylogii szwedzkiego duetu. Idealna seria - mroczna, mocna, brutalna i straszna. Naprawdę czytając miałam momenty strachu, a te okropne obrazy jeszcze długo pozostały w mojej pamięci. Zaskakujące zakończenie serii. Polecam.

 • markietanka

  Obłęd - Trauma - Katharsis.Niezwykle trafne tytuły fascynującej trylogii, która zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Aż strach, co siedzi w głowach Autorów, którzy wymyślili tak straszliwą zbrodnię. Dopracowali własny pomysł perfekcyjnie, stopniowo dozując napięcie i skrupulatnie dzieląc je na 3 tomy, równie doskonałe i bardzo równo napisane. Według mnie osiągnęli mistrzostwo, żaden tom nie jest słabszy, a wszystkie szokują i pozostawiają w głowie czytelnika straszliwe obrazy. Trylogia na tyle mocno odcisnęła się w mojej pamięci, że prosto o niej nie zapomnę. Wszystkie tomy czytałam z dużym zaciekawieniem, a zakończenia pozostawiały niedosyt i mnóstwo znaków zapytania. Panowie autorzy umieją podsycać ciekawość czytelników, oj umieją :) Wątki powieści mkną własnymi ścieżkami w zastraszającym tempie, powodując w głowie czytelnika chaos i pytanie, co dalej? Powieści nie sposób odłożyć przed jej zakończeniem, funkcjonowała na mnie jak narkotyk. Znakomita!A teraz pozostaje niedosyt i żal, że to już koniec.....

 • Gallandine

  Długo czekałem na ostatni tom Katharsis! Przeczytałem wszystkie tomy i teraz mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że wszystkie cżęści są równie dobre, a nawet widać pewną tendencję zwyżkową :). Idealnie spisane książki, które od początku do końca trzymają w napięciu. Finał jest naprawdę mądry i twórca ciekawie zakończyłwszystkie wątki.... lecz nie będę opowiadał ponieważ warto przeczytać

 • simmoril

  Po dwóch pierwszych świetnych ebookach trzeci tom jednak rozczarowuje. Po zbudowaniu wielu wątków, przedstawieniu szeregu postaci w dwóch pierwszych tomach nie mogłam się doczekać rozwiązania wszystkich zagadek w finałowej, trzeciej części. Niestety, odnoszę wrażenie, że książka ebook napisana po łebkach, dużo wątków bez wyjaśnienia, pobłażliwie potraktowanie postaci, którym wcześniej poświęcono dużo stron. Choć Katharsis utrzymany jest w konwencji poprzednich części sagi o Victorii Bergmann, daleko mu do Obłędu czy Traumy. Warto jednak przeczytać, by poznać choć finał choć paru wątków.

 • Olimple

  Ta trylogia została mi polecona jako poruszająca do granic możliwości. Przeczytałam właśnie trzeci tom i stale jeszcze mam tę historię w pamięci. Idealnie rozbudowana fabuła, mocno trzymająca w napięciu akcja, "Katharsis" może wydobyć z czytelnika największe emocje. Bardzo polecam, jesli chcecie przeżyć coś naprawdę niesamowitego.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!