Czytaj więcej:
O szyciu. Prosto, kreatywnie i modnie okładka

Średnia Ocena:O szyciu. Prosto, kreatywnie i modnie

Jak pokazać szycie jako kreatywne hobby, które jest pasjonujące i położone bliżej zabawy, mody i stylizacji niż krawiectwa jako sztuki zawodowej? Jak zarazić hobby, w którym chodzi przede wszystkim o pomysłowość i łatwe rozwiązania, zamiast skomplikowanej wiedzy?W książce pdf znajdziemy zbiór 14 zadań, które pomogą osobie początkującej rozwinąć własne umiejętności od zera do poziomu pozwalającego na uszycie skomplikowanej bluzy. To zbiór ubrań, z wykonaniem których poradzi sobie każdy. Realizacja tych projektów przyniesie dużo  satysfakcji, bo są proste, uniwersalne a jednocześnie bardzo "na czasie". W dodatku każdy, następny fragment kolekcji wprowadza odrobinę nowej wiedzy i doświadczenia. Wykonując zadania nauczysz się nie tylko szyć, lecz także zdejmować miarę i przygotowywać wykroje. Twórca uczy małymi krokami tak, żeby obudzić w własnych czytelnikach pasję i poczucie, że są wystarczająco uzdolnieni żeby szyć.Książka adresowana jest przede wszystkim do osób, które poszukują dla siebie kreatywnego hobby jako odskoczni od szybkiej, zapracowanej codzienności.Osoby, które już szyją też znajdą w książce pdf coś dla siebie – twórca prezentuje kilka interesujących sposobów wykańczania i tricków, a także wprowadza aspekt projektowania, szczególnie w rozdziałach o farbowaniu, nadrukach i aplikacjach.Dodatkowo instrukcje szycia poprzeplatane są anegdotami o perypetiach projektanta, który zrezygnował z pracy w korporacji i zaczął na swoją rękę prowadzić kursy szycia.Książka jest czysta, łatwa i przejrzysta. Soczyste kolory zdjęć w połączeniu z lekkim piórem i humorystycznym podejściem do tematu dają poczucie luzu i zabawy - żeby książka ebook niosła ze sobą dobrą energię i zachęcała do zagłębienia się w świat dzianin, nici i maszyn. Fakt, iż stoi za tym doświadczony projektant, da czytelnikom poczucie dostępu do świata mody o przyjaznym i nie snobistycznym obliczu.

Szczegóły
Tytuł O szyciu. Prosto, kreatywnie i modnie
Autor: Leśniak Jan
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd O szyciu. Prosto, kreatywnie i modnie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. O szyciu. Prosto, kreatywnie i modnie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

O szyciu. Prosto, kreatywnie i modnie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anna

  Zalecam publikację wszystkim zainteresowanym szyciem.

 • Monika Gudek

  Bardzo fajna ksiazka dla poczatkujacych , fajne wzory

 • Monika Gudek

  Bardzo fajna ksiazka dla poczatkujacych , fajne wzory

 • Monika Gudek

  Bardzo fajna ksiazka dla poczatkujacych , fajne wzory

 • jko

  Dla początkujących wymarzona pozycja. Nie za trudno, nie za prosto - fajne, pierwsze wyzwanie krawieckie.

 • Henryka Marciniak

  Faktycznie:prosto i kreatywnie. Nic dodać,nic ująć -dla każdego coś miłego i dobrego.

 • sakaguczi

  Jestem zachwycona książka! Jest napisana bardzo przejrzyście dla osoby nie mającej styczności z szyciem. Projekty proste, a dodatkowe historie autora dodają książce pdf lekkosci

 • babolek2

  Zalecam Wszystkim początkującym w szyciu !Bardzo przystępne napisany poradnik. Kilka ciuszkow do uszycia, które dla początkujących wydają się mega trudne, a tu spisane jak po sznurku. Jest to obowiazkowa pozycja każdego który zaczyna przygodę z szyciem.

 • Agnieszka Kurajew

  Bardzo niezła pozycja dla szyjących amatorów. Każdy epizod kończy historia z życia autora. Wszystko wyjaśnione przystępnie . Zalecam !

 • k.żanowska

  Pozycja zasługuje na uwagę. Bardzo fajny tutorial o szyciu i nowoczesne łatwe projekty ubrań. Cieszę się, że odnalazła się w mojej bibliotece. Napisana jest z humorem i bardzo przejrzyście. Dla początkujących i średnio zaawansowanych super pozycja warta zakupu.

 • anonymous

  Nareszcie książka ebook warta polecenia , zwięźle , jasno i na temat. Gratuluję autorowi kawał dobrej roboty .Polecam , każdy kto interesuje się szyciem powinien ją mieć w własnej bibliotece

 • Marysia Kmita

  Zalecam każdemu kto chce rozpocząć przygodę z szyciem!

 • mr.matysiak

  jeśli ktoś miał okazję poznać możliwości Janka osobiście na kursie czy czytając jego bloga na pracowniajanlesniak.pl to wie, że ta książka ebook to zakup obowiązkowy!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!