Czytaj więcej:
O sztuce miłości okładka

Średnia Ocena:O sztuce miłości

Rozważania Fromma są atutem tej książki. Problematyka zaangażowania względem życia, rozważana w takim aspekcie, jak to czyni autor, nie jest tematem częstym, w szczególności zaś jest skąpo reprezentowana u nas. Autor nie pokazuje tu ani teorii osobowości, ani teorii popędów, choć niewątpliwie wspiera się o wieloletnią pracę, o rozległe dociekania prowadzone w tych dziedzinach. Książka ebook ta ma być przede wszystkim doradcą bardzo osobistym, pomocnym w kwestii jak żyć.

Szczegóły
Tytuł O sztuce miłości
Autor: Fromm Erich
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rebis
Rok wydania: 2000

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd O sztuce miłości pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. O sztuce miłości Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

O sztuce miłości PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Marta Nowak

  Napisana prostym mową instrukcja obsługi drugiego człowieka i siebie samego. Pozycja obowiązkowa dla każdego!

 • Paulina

  Krótko zwięźle i na temat. Ponadczasowe rozważania Fromma pomogą znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania.

 • Anonim

  Książka ebook sprawia, iż zaczynamy bardziej myśleć o drugiej osobie niż o sobie samym

 • natit85

  Książka ebook była mi pomocna na studiach psychologicznych. Miłości towarzyszy, wieloraka ilość emocji, a książka ebook obrazuje je w różnorakich wariantach.

 • berenika27

  Pozycja ta ma już trochę lat, lecz chciałoby się powiedzieć, jest nieprzerwanie aktualna w swych założeniach. To w gruncie rzeczy klasyka tego typu literatury, rzecz obowiązkowa dla każdego kto pragnie choć trochę zrozumieć pojęcie i istotę miłości. Ponieważ miłość wymaga zrozumienia, ze względu na własną złożoność i niejednorodność.Warto przeczytać, być może po raz kolejny, ponieważ miłości uczymy się całe życie.

 • Natalia

  Czytając tę książkę złapałam się na tym, że miłować wcale nie jest tak prosto i miłować również trzeba się nauczyć. Bardzo cenna lekcja miłości z Erichem Frommem jako nauczycielem. Dodajmy, bardzo mądrym i przekonującym. Książka, którą można się delektować. Dla każdego, ponieważ przecież i miłość dotyczy absolutnie każdego.

 • Me&I

  Własnego czasu książka ebook ta bardzo mi pomogła "ogarnąć" się. Czytałam kilkakrotnie. Zrozumiałam czym jest miłość, a czym zauroczenie czy również uzależnienie. Jak jest różnica i jak nierzadko nadużywamy słowa, a jak mało w nas rzeczywistego bezinteresownego uczucia... Jak kochać, nie tylko innych, lecz przede wszystkim siebie. Być szczęśliwym i żyć! Myślę, że to właśnie dzięki porozumieniu z Frommem nauczyłam się miłować i kocham...

 • Zuzi89

  Książka ebook ta nieustanna się dla mnie swego rodzaju poradnikiem, esencją istnienia miłości w wielu wymiarach. Fromm zwraca uwagę przede wszystkim na prawa rządzące dzisiejszym światem i usiłuje właściwość jaką jest uczucie "miłości" wpleść w istnienia cudu człowieka jakim jest życie. Piękna książka, uwielbiam ją -ma głęboki przekaz, pisana zrozumiałym i wyrazistym mową z nutą przychologicznego spojrzenia:) Gorąco polecam, właśnie chcę ją podarować mamie w prezencie:)

 • przygodka

  Formm w ciekawy sposób porusza temat miłości i relacji międzyludzkich...miłość to nie 'coś' co nas w życiu spotyka, to właściwość charakteru,którą mozna rozwinąc w sobie. Interesująca koncepcja teorii i praktyki miłości.Tekst wart przeczytania.Polecam tym, którzy chcą zobaczyć świat troche z innej perspektywy.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!