Czytaj więcej:
Nowy układ okładka

Średnia Ocena:



Nowy układ

GDY DIABEŁ ODKRYWA, ŻE MA SERCE, MOŻE ZROBIĆ SIĘ NIEBEZPIECZNIE.Wydaje się, że życie Jess nabiera sensu. W domu Liama O’Dire’a znalazła coś, czego przez całe życie jej brakowało. Oddała serce diabłu i sprawiła, że on odkrył dla niej istnienie swojego. Jednak czy będzie potrafił zaakceptować stan, do którego nigdy nie chciał dopuścić?Piekło wcale nie zamarza. Temperatura zaczyna wzrastać. Liam odsłania więcej kart. Jessica przyjmuje wyzwanie. Gra stale trwa, lecz zmieniają się zasady. Dochodzą nowi gracze, którzy nie zamierzają postępować fair. Pragną tego, co ma Liam."Sam diabeł spłonąłby rumieńcem, czytając gorącą opowieść Kingi Litkowiec. ,,Nowy układ” to nie jest słodkie, ckliwe i pełne uroku czytadełko dla grzecznych dziewczynek. To mroczna i diabelnie seksowna książka! Co się stanie, gdy diabeł niespodziewanie obnaży własne ludzkie oblicze, a na horyzoncie pojawią się nowe wyzwania? Historia Liama i Jess nabiera rozpędu i… cóż, będzie się działo!: Katarzyna Ewa Górka, katherine_the_bookworm"Fenomenalna, ostra i piekielnie seksowna. Jeśli pragniesz unieść sobie ciśnienie, nie zwlekaj. Weź do ręki tę książkę i zanurz się w głębi pragnień, gdzie miłość przeplata się z pożądaniem. Odkryj świat pełen niebezpieczeństw i przemocy. Nasyć wyobraźnię, w której dominacja to wisienka na torcie. Pozwól porwać się fali ekstazy, jaką znajdziesz podczas czytania." Małgorzata Wiśniewska, Zakochana Zaczytana"Kinga Litkowiec stworzyła piekielnie seksowną opowieść. Autorka wykreowała świat, w którym króluje diabelska żądza. Przepadnijcie w czeluściach ,,Nowego układu” i poddajcie się urokowi samego pana piekieł." Patrycja Piasecka, zaczytana_matka_Patka"Liam to diabeł w ludzkiej skórze, a Jessica pod przykrywką delikatnej dziewczyny skrywa równie demoniczne oblicze. W połączeniu tworzą piekielnie dobrą parę. „Nowy układ” to idealna książka, w której autorka pokazała, jak człowiek może się przemienić dla tej odpowiedniej osoby. Mocna i dość brutalna historia; jestem w niej zakochana już od pierwszego tomu. Zalecam Wam całą serię „Demony z Los Angeles”. Gwarantuję, że nie będziecie żałować czasu, który upłynął Wam podczas czytania." Dorota Poneta, kobieta_inspiruje"Ta element jest niczym mafijny pistolet: dynamicznie kieruje się do serca i z zaskoczeniem rozkłada czytelnika na kawałki. Wsiąknęłam na nowo w historię Jessiki i Liama już od pierwszej strony. To opowieść pełna emocji, zwrotów akcji i namiętności. Napięcie i ciekawość nie opuszczą Was do samego końca. Kinga postarała się o to, by książka ebook kusiła, bawiła i cieszyła. Polecam!" Kinga Ksel, Iskierka_czyta Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Nowy układ
Autor: Litkowiec Kinga
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos
Rok wydania: 2020

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Nowy układ pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Nowy układ Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Nowy układ PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • aredzimska

  „Milczenie pomiędzy nami trwa i trwa. Ona nic nie powie, ponieważ nie ma na to dobrej odpowiedzi. Ja nic więcej nie dodam, ponieważ to, co powiedziałem, mówi już wszystko, co chciałem jej przekazać”. ⠀ „Nowy układ” to kontynuacja ekscytującej historii Liama i Jess. Zakończenie pierwszego tomu przyprawiło mnie o szybsze bicie serca. Liam, po wyznaniu Jess, odchodzi. Czy uporządkuje własne myśli, wróci i zmieni zasady ich układu? Co zrobi Jess, po tym, jak Liam wprowadzi ją w własny mroczny świat? Świat pełen mężczyzn, w którym nie ma skrupułów i zabija się dla zasady. Świat, którym rządzą pieniądze i brakuje w nim zaufania. Świat, w którym nie wiadomo kto jest lepszym, a kto gorszym wrogiem, ponieważ przyjaciół raczej w nim nie ma. ⠀ Jess postanowiła wyznać własną miłość. Miłuje Liama pomimo tego, że on stale jest draniem. Ona widzi w nim kogoś więcej niż tylko pozbawionego duszy i człowieczeństwa mężczyznę. Sama też ma wewnętrzne rozterki. Czy to, że odnajduje się w tym bezdusznym świecie, oznacza, że jest taka sama jak on? Czy to przy Liamie się zmieniła, czy była taka od zawsze? „Poprzednie życie istnieje już jedynie w głębi mojej pamięci … jestem tu dość krótko, czuję, że to moje miejsce”. Liam będzie usiłował odnaleźć się w nowej sytuacji. Ciężko mu zaakceptować emocje, które na niego spływają. Do tej pory, oprócz Valerii, nie miał nikogo, na kim mu zależy. Chciałby dać Jess wszystko, tylko czy będzie potrafił walczyć o ich miłość, czy się podda? Stale jest tym samym człowiekiem i nie chce robić niczego, co kłóci się z jego zasadami. Na horyzoncie pojawią się osoby, które będą chciały wyrównać rachunki. Wyjdą na jaw pewne sprawy, które były głęboko pogrzebane. Pojawi się też konkurencja, której w oko wpadnie Jess. Czy pomimo tego ta dwójka stworzy duet nie do pokonania? „Potrzebujesz mnie tak samo bardzo, jak ja potrzebuję ciebie. Chcesz mnie tak samo bardzo, jak ja pragnę ciebie. Pragniesz mnie tylko dla siebie? Dobrze. Mogę ci się oddać w pełni, jeśli ty zrobisz to samo”. W tej części autorka nie zwalnia tempa. Stale będzie dużo, ostro i gorąco. Będą chwile grozy, lecz i wzruszenia. Możecie liczyć na sporą ilość pełnych namiętności scen. Zrobi się bardzo sensacyjnie i niebezpiecznie. Zdecydowanie polecam.

 • Anonim

  Gdy czarny charakter bez serca zdaje sobie sprawę jak bardzo zależy mu na dziewczynie jest w stanie przemienić wiele. Dwie pokrewne duszę które się odnalazły, dwa światy, różnorakie a jednak tak podobne. Zrozumienie, troska, złość, namiętność. To właśnie znajdziemy w tej książce. Lecz nic nie przychodzi łatwo, potyczka dopiero się rozpoczyna o siebie o nią o przyszłość. Każdy może być zdrajcą w tak brutalnym świecie . A czesem jest on bliżej niż się wydaje. Może ona będzie na tyle silna by walczyć. A może potyczka jest daremna skazana na porażkę. Wydawać by się mogło że w tej części będzie już tylko sielanka, przecież Liam zdał sobie sprawę że własnych uczuć. Lecz nic nie jest oczywiste. Miłość raz jest a potem przychodzi starach o swoje uczucia. W takim świecie nie ma miejsca na słabości. Jessica musi walczyć. Ponieważ oni są tego warci. A kiedy myślisz że już koniec wszystko zostało powiedziane życie szykuje następna niespodziankę. Świeży układ wciąga od pierwszej strony. Nie ma tam nudy. Wielbicielom pikanterii również jej z pewnością nie zabraknie❤️🔥co mnie osobiście bardzo cieszy. Lecz ostrzegam książka ebook rozpoczętą wieczorem spowoduje nie przespana noc.

 • Lady in red ola la

  "Piekło wcale nie zamarza, temperatura zaczyna wzrastać" . "Nowy Układ'' to kontynuacja losów Liama i Jess, poznaliśmy ich w pierwszej części. "Nie mój dług" kończy się tak, że przez dłuższą chwilę, kręcisz głową pytając co? lecz jak? Ano tak! Liam wyszedł, musiał coś przemyśleć, lecz czy wróci? Wróci i zaproponuje Jess "Nowy układ". Liam O'dire stawia wszystko na jedną kartę, lecz czy potrafi kochać? Czy to właśnie miłość. Jeżeli nie spróbuje to się nie przekona. Dom O'dire to jeden duży harem, pozbyć się starych nawyków będzie cholernie ciężko. Czy to wogule możliwe? Czy w ten sposób nie straci w oczach podwładnych? A może jego pozycja będzie zagrożona? A jeśli Jess zacznie stawiać warunki? Zdradzę wam, że druga element cyklu jest wyjątkowo intensywna, erotyczna, seksowna, nieprzewidywalna, absolutnie nie zwalnia tempa, raczej jeszcze je podkręca. Jest akcja, napięcie, zdecydowanie podoba mi się bardziej niż pierwsza 🤷‍♀️ Pojawiają się bohaterowie drugoplanowi, gra nie jest czysta, w tym świecie to jednak norma. Przeszłość bohaterów powoli wychodzi na światło dzienne, brudy wypływają na powierzchnię. Pojawiają się nowe wyzwania.Tych dwoje razem, to nie miało prawa się udać, a jednak......a jednak wam nie powiem 😈 Muśicie przeczytać. . "Nowy Układ" na pewno was zaskoczy. Nie liczcie jednak na romansik, tylko na ogień 🔥 POLECAM 😈 . Książki Kingi biorę w ciemno, to za każdym razem jest strzał w 🔟 intensywność emocji sięga zenitu. Ta kobieta zdecydowanie ma to coś, ma ten styl i nieźle jej z tym. To niewątpliwie niegrzeczna dziewczynka

 • Karolina Koziar

  NOWY UKŁAD to kontynuacja serii Demonów z Los Angeles w którym Autorka przedstawiła nam historię Jessici i Liama. Niezaprzeczalnie rozgrzała nas pikantnymi scenami, nietuzinkowymi bohaterami, oryginalną i nieprzewidywalną fabułą a także zostawiła w zawieszeniu po wyznaniu Liama z tysiącem pytań. Historia mroczna, dzielna z bezwzględnym Diabłem i jego niewinną ofiarą. Kinga nie szczędzi w intensywności doznań w własnych historiach, czego tu też nie zabraknie. Jeśli jesteś interesująca czy Liam jest gotowy, żeby całkowicie otworzyć się na uczucie, które go otacza albo czy Jessica odejdzie kiedy pozna jego prawdziwe oblicze- musisz przeczytać tę książkę. Każda decyzja jaką podejmą będzie miała wpływ na ich przyszłość. W niczym nie pomaga mroczny świat do którego zostaje wciągnięta kobieta a także mącący w ich życiu ludzie narażając na zagrożenie ich uczucia. I niczego nie zakładaj z góry, ponieważ Autorka z wyrachowaniem bawi się naszymi emocjami, budując niepohamowaną ciekawość z każdym rozdziałem. Nie chcąc zbyt dużo zdradzać powiem tylko, że to będzie jeden duży test dla nich obojga: czy Liam mimo wielu pokus, starych nawyków i lodowatego serca jest zdolny do miłości? Jessica natomiast ma stać się prawdziwą dziewczyną mafijnego Bossa- czy udźwignie ten ciężar? Po to i jeszcze więcej zapraszam do lektury! Dla mnie to absolutne MUST READ w tym gatunku literackim.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!