Czytaj więcej:
Nowa wiadomość okładka

Średnia Ocena:Nowa wiadomość

Ile zniesie człowiek, nim przekroczy swoje granice? Ile potrzeba by wplątać się w świat bezprawia i pełen przestępczości?Ania rozpoczyna właśnie własną pierwszą pracę w znacznej firmie spedycyjnej. Na co dzień żyje z mężczyzną, którego jak się okazuje, w ogóle nie zna. Świeża praca to nowe znajomości, lecz również nowe tajemnice.Pewnego dnia poznaje Szymona, klienta, z którym podpisuje wielki kontrakt. Dynamicznie jednak ich relacja biznesowa przekracza granice służbowe i staje się zakazana. Nietypowy trójkąt: szara myszka, apodyktyczny król świata i rozrywkowy klient, w tle zaś handel ludźmi i przemoc. Pisanie wiadomości nigdy nie było tak niebezpieczne. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Nowa wiadomość
Autor: Łada Melisa
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Dlaczemu
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Nowa wiadomość pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Nowa wiadomość Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Nowa wiadomość PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Magdalena

    Jaka jest Ania Jagodowska? Nijaka... To szara myszka. Mogłabym ją porównać do kwiatu róży, bądź krzewu jagody- jak kto woli, który bez dobrego podłoża, otoczenia i dbania obumiera. Jednak jeśli odpowiednio by się o niego zatroszczyć- rozkwita. Trzeba tylko uważać, by kolce tej róży nie "zadały nam bólu" albo by owoce jagody nie były trujące... Z naszą bohaterką jest tak samo... "Tak jakby w moim ciele były dwie osoby. Ta szczęśliwa, zorganizowana i pełna pasji Anna Jagodowska, pracownica firmy transportowej. I Ania, stłamszona, cicha myszka, dla której przyjemność narzeczonego jest na pierwszym miejscu (...) W pracy rozkwitam, staję się tym, kim powinnam być przez całe życie. W domu zaś czuję tylko strach, żal i rozgoryczenie". To właśnie praca wywróciła życie Ani do góry nogami. A raczej jeden z klientów firmy, którego wiadomości obudziły w niej uśpione pragnienia. Choć relacja z Szymonem zaczęła się niewinnie, od zwykłego "dzień dobry" i "miłego dnia", dynamicznie nieustanna się czymś więcej nabierając rumieńców i wykraczając poza granice służbowe. Czy nie jest tak, że zakazany owoc smakuje najlepiej? Czy Ania zaryzykuję by się o tym przekonać? 🔹️ 🔹️ 🔹️ Niech Was nie zmyli okładka tej książki, to nie jest słodka bajeczka o "żabie i księciu z bajki". Ta historia to tykająca bomba, której wybuch zniszczy Wasze serducho. Jeśli myślałam, że znam pióro Melisy, to historia Ani udowodniła mi, że jestem w błędzie. To niespełna 300stron naładowanych emocjami i adrenaliną, ktorych nie ma się dość. Będą łzy, strach, ból, cierpienie, rozczarowanie, tajemnice, niebezpieczeństwo, nadzieja, wiara. Ciekawość będzie rządzić czytelnikiem do ostatniej strony. Jednak nieodłącznym fragmentem tej historii są granice. Ciągłe lawirowanie na krawędzi. Niekończące się wybory pomiędzy tym co wypada, a co nie. Co jest właściwe, dobre, a co złe. Na co można pozwolić sobie i innym, a co jest nie do zaakceptowania. Ta historia przedstawia przekraczanie granic swoich możliwości, wychodzenie ze strefy komfortu, poza ramy swoich ograniczeń. Balansowanie na granicy niewinnego flirtu i relacji służbowych. Aż w końcu przekroczenie zasad nietykalności drugiego człowieka i przepisów prawa. Melisa udowadnia, że z historiami spod Jej pióra na nudę nie ma co liczyć. Nie dość, że pozytywnie przytłacza nas emocjami, to serwuje czytelnikom nie lada akcję trwającą do ostatnich stron historii. Ja polecam, choć ostrzegam, bywa tu bardzo gorrąco. /zzaczytana_madeline

  • Potrafieczytac

    Ania rozpoczyna pracę w wielkiej firmie spedycyjnej. Nawiązuje kontakt z Szymonem, klientem z którym podpisuje wielki kontrakt. Dziewczyna dynamicznie uzależnia się od wymieniania wiadomości z mężczyzną, a ich relacja przeradza się w coś zakazanego. "Nowa wiadomość" to historia, która prezentuje z jaką łatwością jesteśmy w stanie zaufać osobie poznanej przez internet i uzależnić się od wymieniania z nią wspólnych wiadomości, mimo iż tak naprawdę nie wiemy, kto stoi po drugiej stronie i nie zdajemy sobie sprawy z tego jakie stanowi dla nas niebezpieczeństwo. Co takiego sprawia, że właśnie takie wiadomości stają się dla wielu osób najważniejsze? Ania to dziewczyna, która ma od paru lat nieustannego partnera, jednak nie czuje się przy nim spełniona, wręcz przeciwnie. Okazuje się, że w ogóle nie zna własnego narzeczonego i nie jest z nim szczęśliwa, jednak obawia się samotności. Melisa stworzyła może dosyć i naiwną bohaterkę, lecz wykreowała ją w taki sposób, że mam wrażenie, że to nie jest tylko postać z książki. Takie osoby jak ona żyją naprawdę i to co ją spotkało mogło przydarzyć się każdemu. Było mi jej żal, rozpacz i sposób w jaki była traktowana przez nie tylko własnego narzeczonego, lecz przede wszystkim przez własną najbliższą rodzinę, doprowadziło do tego, że wartościowa poczuła się dopiero przy osobie poznanej przez internet i to ją od tego uzależniło. Nie była słaba, chciała się poczuć w końcu kimś i to właśnie nie kto inny jak Szymon dopiero sprawił. Przy nim poczuła się cudowna a także doceniona, przy nim mogła być naprawdę sobą. Autorka stworzyła historię pełną bólu, intryg a także zagrożenie jakim jest handel. To co się wydarzyło na samym końcu zbiło mnie z tropu, poczułam strach. Okładka co prawda jest urocza, jednak to co znajdziemy w środku potrafi przerazić. Polecam!

  • Anonim

    Jak ja bardzo oczekiwałam nowej wiadomości podczas czytania książki. Prawdopodobnie tak jak bohaterka książki się od nich uzależniłam. Książka ebook ma dużo wartości i emocji w sobie. Ania poniżana przez rodziców nie zauważa złego zachowania w stosunku do niej od własnego narzeczonego, który ją ogranicza. Gdy pomimo wszystko idzie do własnej pierwszej pracy, dziewczyna zaczyna od świeża żyć. Nowe znajomości plus zagadkowy klient, z którym dynamicznie przechodzi na prywatne kontakty. A Narzeczony traktuje kobietę coraz gorzej. Radość, która miesza się z poniżeniem to dopiero początek kłopotów. Aż w którymś momencie dojdzie do tragedii. Książkę czyta się błyskawicznie. Wszystkie wydarzenia przeżywałam razem z bohaterką. Czytałam z dużym zainteresowaniem jak dzieje Ani się potoczą, w którą stronę to wszystko pociągnie. Szczególnie gdy początek tak zaciekawia, że się czyta I czyta, by poznać koniec. Doskonale wykreowani bohaterzy każdy mają własny charakter, którego się trzymają od początku do końca. W niecałych 300 stronach emocje nie opuszczają ani przez chwilę. Wiele się losy w życiu bohaterki. I razem z nią przezywamy jej przemianę z cichej uległej dziewczyny na waleczną o samą siebie. Książka ebook dedykowana jest dla tych, którzy poszukują siebie. I zdecydowanie to jest odpowiednia dedykacja. Wyniosłam dużo z książki i na długo zapamiętam tę lekcję.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!