Czytaj więcej:
Novak Djoković. Zwycięzca okładka

Średnia Ocena:Novak Djoković. Zwycięzca

Pierwsza w Polsce biografia Novaka Djokovicia, jednego z najwybitniejszych tenisistów w historii. Niezwykle rozbudowana i dogłębna opowieść, która odkryje przed czytelnikami rozwój kariery a także osobiste sekrety tego wyjątkowego tenisisty. Losy Novaka Djokovicia stanowią wyjątkowo inspirujący przykład dla wszystkich fanów tenisa a także sportu w ogóle. Urodził się i wychował w targanej konfliktami i kryzysami Serbii, lecz dzięki wyjątkowej sile charakteru, wierze w sukces i pełnemu poświęceniu ze strony rodziny, mógł pojawić się na największych tenisowych arenach i podbić serca kibiców na całym świecie. Jakie przeszkody musiał pokonać, żeby dotrzeć na szczyt? Jakie przyświecały mu wartości i przekonania? Jakimi cechami musiał się wyróżniać, żeby mimo licznych przeciwności losu i swoich słabości wyrosnąć na międzynarodową gwiazdę? I jak to się stało, że mimo gigantycznej sławy pozostał tym samym zabawnym, oddanym rodzinie i ojczyźnie Nole? Odpowiedzi na te zapytania znajdziemy w pierwszej tak osobistej opowieści, w której z najbliższa poznajemy skromnego chłopaka, kochającego syna i męża, fenomenalnego zawodnika i najprawdziwszego ambasadora Serbii a także sportu tenisowego na świecie. Lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy kochają sport na najwyższym poziomie.

Szczegóły
Tytuł Novak Djoković. Zwycięzca
Autor: Popovic Blaza
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Planeta
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Novak Djoković. Zwycięzca pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Novak Djoković. Zwycięzca Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Novak Djoković. Zwycięzca PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • dobrerecenzje.pl

    Książka, którą Wam przedstawiam, to pierwsza w Polsce biografia Novaka Djokovicia-jednego z najwybitniejszych tenisistów w historii. Jest to opowiadanie o utalentowanym tenisiście i szlachetnym człowieku, który okazał się bardzo skromnym i wrażliwym. Novak Djoković narodził się 22 maja 1987 roku w Belgradzie. Jego rodzice byli harmonijną parą. Wspólnie nieśli ciężar na własnych barkach i bardzo się trudzili, gdyż w Serbii panowała wówczas wojna. Matka była zawsze silną i odważną kobietą. Jej trzej synowie-teraz już dorośli, a każdy dzisiaj poszedł własną drogą, najstarszy z nich Novak jest dzisiaj gwiazdą tenisa, a matka dla niego jest stale jego podporą. Matka Novaka wiedziała, że musi zrobić wszystko, by umożliwić swojemu dzidziusiowi należyty rozwój, ponieważ w pewnym momencie stanie się on jednym z najlepszych graczy na świecie. I choć Novak słabo pamięta wojnę, to dzisiaj rzadko mówi o polityce, ale pamięta nieźle własne urodziny, gdy ”wszyscy śpiewali mu sto lat, a on spoglądał na samolot, czy nie zacznie się bombardowanie”. Jak to jest możliwe, że tenis w okresie działań wojennych był jedyną rzeczą, która zdołała utrzymać zdrowie psychiczne rodziny? Czy jest możliwe, by omówić niemoc, którą czuje 12-latek, gdy słyszy wycie syren, a przez miasto przetacza się fala eksplozji? Być może po prostu przejść przez życie i powiedzieć ”To już było i nigdy więcej się nie powtórzy”. Tenis jest bez wątpienia bardzo drogim sportem. Według obliczeń, koszt roczny w Serbii wynosi nad 100.000 euro i obejmuje staż juniorski póki nie zacznie się grać w turniejach zawodowych. Jednak to w przyszłości procentuje. Pasmo sukcesów z 2001 roku może być postrzegane jako trampolina. Już 2003 rok, Novak zaczął grać w profesjonalnych turniejach i fantastycznie się rozwijał. Novak zawsze wiedział jakiego najlepszego wyboru dokonać, a przy tym nie utracić swojego ja. Jest to wielka sztuka. Prześledź Drogi czytelniku karierę dużego sportowca i człowieka. Z chłopca, który posiadał duży talent i był zafascynowany rakietą i piłkami, Novak stał się jednym z bohaterów ”białego sportu”. Wydaje się, że tenis jest prawdopodobnie najbardziej okrutnym sportem, jeśli chodzi o sławę, ponieważ ta popularność nic nie znaczy. Jesteś wart tyle, na ile był niezły ostatni punkt. Tenis nie zna litości. W tenisie gorsi po prostu nigdy nie wygrywają. Książka ebook prześlicznie napisana, bardzo wzruszająca i skłaniająca czytelnika do myślenia. Wydana w twardej oprawie, lecz gruba, ponieważ zawiera 538 stron. Pod koniec książki umieszczone są fotografie Novaka z jego prywatnego albumu. Novak jest jednym z najlepszych graczy na świecie, niosącym pióropusz”złotej ery białego sportu”. Cudna książka, godna przeczytania i największej uwagi. Gorąco polecam.

  • kreatywa.net

    Nieźle czyta się "Zwycięzcę", bo nawet jeśli twórca szczegółowo omawia tenisowe mecze, przywołując efekty i przedstawiając niektóre zagrania, przeplata je z wypowiedziami wielu ludzi, którzy byli świadkami tych wydarzeń, którzy należeli do teamu Novaka albo mierzyli się z nim na korcie. Samego Nole portretuje dość dokładnie i choć jest mu ewidentnie przychylny, to nie stara się na siłę stawiać mu pomnika. O gorszych momentach, wpadkach i nieodpowiednich zachowaniach Serba też tutaj przeczytamy. Na nudę z pewnością czytelnik nie może narzekać. To w znacznej mierze zasługa autora, który pisze zajmująco i ciekawie, lecz również samego Novaka, który jest absolutnie nietuzinkową postacią – inteligentną, zabawną, utalentowaną i dobrą. I w dodatku taką, która przyciąga do siebie wielu ciekawych ludzi, których na kartach tej książki poznajemy bliżej.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!