Czytaj więcej:
Nigdy nie wstydź się siebie okładka

Średnia Ocena:Nigdy nie wstydź się siebie

Duet autorski słynnej książki „Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie” oferuje kolejną książkę pomagającą wejść na drogę pozytywnej zmiany. W tej książce pdf autorki zajęły się poczuciem wstydu, który podobnie jak krytyk wewnętrzny, funkcjonuje destrukcyjnie na poczucie swojej wartości i blokuje nas przed lepszym życiem. Wiedza, którą się podzieliły pomaga uwolnić się i rozwinąć skrzydła. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Nigdy nie wstydź się siebie
Autor: Adamowicz Alina , Godecka Joanna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Nigdy nie wstydź się siebie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Nigdy nie wstydź się siebie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Nigdy nie wstydź się siebie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Vaconafa

  Każdy z nas odczuwa wstyd z różnorakich powodów w różnorakich sytuacjach. Wstyd ma różnorakie postacie i jest nierzadko głęboko zakorzeniony. W poradniku "Nigdy nie wstydź się siebie" autorstwa Aliny Adamowicz a także Joanny Godeckiej dowiemy się jak walczyć z nim, a przynajmniej z jego najbardziej destrukcyjną formą. Książka ebook została wydana nakładem Wydawnictwa Muza. Wstyd tak jak wewnętrzny krytyk funkcjonuje destrukcyjnie na poczucie swojej wartości. Nierzadko z jego powodu mamy obniżoną samoocenę i wstydzimy się siebie. Książka ebook składa się z dziesięciu rozdziałów, w których znajdziemy zarówno porady jak i ćwiczenia. Są też rozmowy z słynnymi osobami. Epizody poruszają różnorakie rodzaje wstydu poczynając od wstydu z powodu fizyczności, poprzez wstyd z powodu miesiączki czy klimakterium, z powodu naruszania granic. Podpowiada jak radzić sobie ze wstydem związanym z powodu emocjonalnej wrażliwości, zaburzeń psychicznych, bycia queer czy z powodu destrukcyjnego dzieciństwa; czy poczucia bycia niewystraczająco dobrym. Na koniec dostajemy epizod o tym jak pozbyć się toksycznego poczucia winy, czy strachu przed byciem nazwanym egoistą. Mimo, że książka ebook liczy sobie niewiele nad 220 stron to zdecydowanie zawiera cała kwintesencję problemu jakim jest nadmierny wstyd. Osobiście sądzę książkę za ciekawą i wartościową. Mimo, że skierowana poniekąd do kobiet, to uważam, że mężczyźni również mogliby po nią sięgnąć. Poniekąd moje poczucie wstydu udało mi się już trochę umniejszyć, lecz stale walczę z wewnętrznym krytykiem (z takim poradnikiem, który podpowie jak uciszyć wewnętrznego krytyka również do Was przyjdę, lecz to dłuższa walka). Książka ebook była interesująca i mimo, że początkowo nie byłam przekonana do wywiadów w niej zawartych to z czasem doceniłam ich wartość i olbrzymi wkład. Zdecydowanie forma wywiadów lepiej do mnie trafia niż krótkie opowieści o przypadkowych ludziach jakie zazwyczaj spotykamy w poradnikach. Jeszcze chwila zachwytu ponad okładką, która przyciąga wzrok i zachęca by sięgnąć po książkę. Ilustracja na okładce jest autorstwa Iaroslavy Daragan (Slovoslave). Książkę bardzo Wam polecam! Za egzemplarz książki do recenzji w ramach współpracy barterowej dziękuję bardzo wydawnictwu.

 • ksiazkowe_serduszko

  Urok jest w nas, tylko trzeba je dostrzec.... Podchodzimy do lustra i co widzimy, kogo... Tak naprawdę stojąc tam, wyliczamy nasze wady: Za wielki brzuch, za grube uda, za małe/ wielkie piersi, brak talii, niezgrabne nogi, zadarty nos, odstające uczy za krótką szyją i dużo więcej. Tak naprawdę każda z nas ma jakieś kompleksy i trudno jest powiedzieć nie do kogoś (bo zawsze można oszukać), lecz do siebie powiedzieć sobie łatwo w oczy jestem idealna, nie tylko fizycznie, lecz i emocjonalnie a przedewszytkim z bycia sobą!!!! Jakąś spaczona idealizacja dziewczyny pokazana przez internet, czy telewizję, dziewczyny nie wiedzą, że nierzadko te modelki wyglądają zupełnie inaczej jak na zdjęciu filtry, i inne programy maskują,, niedoskonałości " aby sprzedać zdjęcie. A operacje ooo to temat rzeka.... A tak naprawdę to my powinniśmy czuć się dobrze, ze sobą nie spoglądając na innych, ponieważ to nasze życie i powinniśmy żyć po swojemu, żeby nie żałować zmarnowanych chwil na przemyślenia,, Ooooo, lecz mam cellulit.. " Wracając do książki co w niej znajdziemy bardzo interesujące dane w których wiecie co... tylko 7% Polek uważa że jest zadowolonych ze własnego wyglądu (dane z roku 2012). A jakie tematy są tam poruszane : -Zawstydzone ciało, czyli wstyd z powodu fizyczności - Wstyd z powodu miesiączki i klimakterium - #Meroo, czyli wstyd z powodu naruszenia granic - Wstyd z powodu emocjonalnej wrażliwości - Wstyd z powodu bycia queer -Wstyd z powodu dysfunkcyjnego dzieciństwa -Wstydze się że nie jestem wystarczająco niezła - Jak pozbyć się toksycznego poczucia winy? - Boję się, że nazwą mnie egiostką Tak naprawdę każdy znajdzie tam temat dla siebie. Jak wstyd wpływa na nasze życie? Skąd się wziął toksyczny wstyd? Jak przestać się wstydzić bycia kluczowa dla siebie? Tego dowiecie się czytając książkę, do czego gorąco zachęcam. 💖

 • Ewelina

  "Nigdy nie wstydź się siebie" Alina Adamowicz Joanna Godecka Wydawnictwo Muza to tutorial dla każdego czytelnika, który chce dokonać zmian i pozbyć się wstydu. "Wstyd i kompleksy wywołują obawy, niepokój, a czasem nawet silny lęk podczas konfrontacji z otoczeniem". Kto z Nas nie zna uczucia wstydu. Wstyd, obok strachu jest obecny w naszym życiu, choć nie jest przyjemny. Wstyd nierzadko nas paraliżuje. Starczy rozejrzeć się wokół nas a zobaczymy liczne historie wstydu np. dziewczyny wstydzą się własnej kobiecości, ciała, tego że nie mogą znaleźć partnera, mężczyźni wstydzą się chwil zwątpienia i niemocy. Takich przypadków jest dużo i napotykamy je każdego dnia. Możemy tutaj zadać zapytanie "Jak sobie poradzić ze wstydem". To łatwe najistotniejsze jest przyznanie się do niego. Musimy potrafić dokonać z nim konfrontacji, a następnie znaleźć jego przyczynę. Autorki w książce pdf pokazują Nam jak odważyć się być sobą i nie wstydzić się siebie. Dzięki ćwiczeniom przedstawionym w książce pdf możemy nauczyć się nie odczuwać wstydu. Książkę czyta się dynamicznie i miło dzięki wywiadom, które przeprowadziły autorki a także radom, które dostajemy. Oczywiście nic na siłę. Autorki nierzadko naprowadzają nas na zmiany. Jeśli nie uda nam się zrobić tego samemu, warto skorzystać z pomocy terapeuty. "Ciało słyszy, rozumie, ma własną pamięć. Ciało to integralną element systemu, który składa się na ciebie. To ty".

 • malami10009

  "Nigdy nie wstydź się siebie" to następna pozycja słynnych już mi autorek Aliny Adamowicz i Joanny Godeckiej. Tym razem na tapetę został wzięty szeroko rozumiany wstyd. Czego najbardziej się wstydzimy jako Polacy? Starych faktów z przeszłości, braku zasobności portfela, chorób, dziwacznych nawyków, własnych cech charakteru. Z książki dowiemy się skąd bierze się nasz wstyd i jak możemy sobie z nim poradzić. Autorki przeprowadzają kilka wywiadów np z modelką plus size, psychodietetyczką, dziennikarką czy nawet z podróżniczką (większość z tych osób ma też własne konta na IG gdzie możemy je śledzić). Z każdym z wywiadów rozmawiają o wstydzie, chorobach jak i determinacji i wiary we swoje siły. To bardzo budująca i napędzająca pozytywnie książka. Pokazane rożnego rodzaju ćwiczenia w niej mają za zadanie budować naszą wiarę w siebie i to abyśmy się nie wstydzili. Książkę czyta się bardzo dynamicznie i lekko co jest wielkim jej plusem, warto jednak zatrzymać się na chwilę i przeanalizować nasze postępowanie. To swego rodzaju idealny przewodnik w odkrywaniu drogi do lepszego siebie! Pamiętaj - jesteś wystarczająca i wartościowa!! :)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!