Czytaj więcej:
Nieznajomy okładka

Średnia Ocena:Nieznajomy

Podczas spotkania rodziców dzieci grających w lidze lacrosse, ojciec dwóch nastoletnich synów, prawnik Adam Price, zostaje zaczepiony przez nieznajomego mężczyznę. Twierdzi on, że przed laty małżonka Adama, chcąc powstrzymać rozwój jego romansu, oszukała go udając, że jest w ciąży. Nieznajomy przekazuje Adamowi dowody świadczące o prawdziwości własnych słów. Kiedy zaszokowany Adam doprowadza do konfrontacji z żoną, ta początkowo obiecuje mu wyjaśnienia, ale wkrótce znika bez śladu. Kontaktuje się z nim jedynie za pomocą SMS-a prosząc, żeby mąż jej nie szukał. Adam a także jego synowie są zdruzgotani niespodziewaną ucieczką Corinne. Tymczasem nieznajomy wyjawia wstydliwe sekrety kolejnych osób. Wkrótce Heidi Dunn, jedna z kobiet, którą zagadkowy człowiek powiadamia o podwójnym życiu córki, zostaje zamordowana. Po upływie zaledwie doby w innym mieście ginie następna ofiara. Przyjaciółka Heidi, policjantka Johanna Griffin, rozpoczyna samotne śledztwo i natrafia na trop grupy, na której czele stoi nieznajomy. Podążając ich śladem, dociera do Adama Price’a. Prawnik i policjantka jednoczą siły, tropiąc ludzi, którzy mogą znać miejsce pobytu zaginionej małżonki Adama. Facet odkrywa coraz więcej nieznanych mu faktów z życia małżonki i uświadamia sobie, że niemalże wszyscy wokół niego ukrywają jakieś tajemnice, zaś jedynym metodą na poznanie prawdy jest znalezienie nieznajomego mężczyzny, nawet gdyby miało to doprowadzić do zburzenia pozornie uporządkowanego świata, w jakim od lat żyje Adam. Od wydawcy:Nieznajomy pojawia się znikąd. Możesz spotkać go w barze, na parkingu lub w sklepie spożywczym. Jego tożsamość pozostaje nieznana. Jego pobudki są niejasne. Lecz wiadomości, z którymi przychodzi, zmieniają wszystko. Kilka słów, które wyszepcze Ci do ucha, sprawi, że Twoje poukładane życie rozbije się w drobny mak...

Szczegóły
Tytuł Nieznajomy
Autor: Coben Harlan
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Nieznajomy pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Nieznajomy Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Nieznajomy PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • JoannaN

  Nieznajomy, który zmienia uporządkowaną codzienność... to może się zdarzyć nie tylko w ebookach Cobena...

 • Agnieszka Stachowicz

  Książka ebook idealna jak każda napisana przez Harlana Cobena :) Serdecznie wszystkim zalecam kupno. Czyta się książki bardzo szybko!!!

 • Monika Jagiełło

  Idealna fabuła,wartka akcja i nieoczekiwany finał,zbyt dynamicznie się kończy,bo chce się więcej

 • maria k

  idealna jak zwykle opowiadanie znów wraz z autorem powoli dochodzimy do sedna

 • Karolina Chłopek

  Do końca trzyma w napięciu! Kocham Cobena! Zalecam zalecam polecam!!!

 • Anonim

  Swietna ksiazka! Jak kazda historia rego autra

 • Iwona Korpak

  Jak zawse Coben nie zawodzi. Duzo emocji, zagmatwana i interesująca fabula. Polecam!

 • Sylwia Kukulak

  Interesująca książka ebook trzymająca w napięciu.

 • Marzena

  Przeczytałam jednym tchem. Coben jak zwykle swietnie buduje napięcie i zaskakuje zakończeniem.

 • Ania Pisarek

  Idealna książka, trzymająca w napięciu. Zalecam serdecznie

 • Teresa Dąbrowska

  Harlan Coben to twórca od którego juz automatycznie wymagamy dużó i jeszcze więcej oczekujemy. Tym razem trichę brak zwykłego poziomu, choć lektura rozrywkowa w porządku

 • ewcikTom

  Przewidywalna i taka pisana "na siłę" historia. Słabe

 • ewkab1

  Interesująca fabuła, nieźle napisana. Wciągająca, jak większość dzieł Cobena.

 • Caroline Livre

  ZNIKĄD Adam Price żyje niczym w amerykańskim śnie – ma piękną żonę, dwójkę pięknych synów i niezłą pracę. Pewnego dnia spotyka Nieznajomego, który wyjawia mu długo ukrywany tajemnica jego ukochanej Corinne. Ta sekret i następujące po jej odkryciu wydarzenia wywrócą życie faceta o 180 stopni. Bowiem w tej grze stawka jest wysoka, a tożsamość przeciwnika nieznana. Prawdopodobnie nie muszę nikomu mówić, że od Cobena oczekiwałam wiele. I z uśmiechem stwierdzam, że tym razem nie zawiodłam się, ponieważ historia „Nieznajomego” wciąga od pierwszej strony. Nie, przepraszam – od pierwszego akapitu. Intryguje, zaciekawia i zastanawia już sama postać Nieznajomego, który pojawia się znikąd i zdradza ukrywane tajemnice ludzi, których nigdy nie poznał. Nie wiemy, kim jest ani czym się zajmuje. Żeby poznać źródło jego informacji, musimy trochę poczekać. W tej książce pdf nie możemy być też niczego pewnym. Możemy się tylko domyślać, kto jest po stronie Adama, a kto przeciwko niemu. Nie mamy pojęcia, kim jest wróg ani jak wygląda schemat jego działania. Te wszystkie niewiadome sprawiają, że czytanie staje się jeszcze bardziej zachłanne i jeszcze szybsze. Ponieważ każdy czytelnik chce (w końcu!) poznać odpowiedzi na pytania, które pojawiają się podczas lektury. Harlan Coben nie zdradza nam jednak wszystkiego zbyt dynamicznie – igra z nami, bawi się niczym marionetkami zacierając tropy i zmieniając potencjalnych podejrzanych. Dokłada nowe wątki i wydarzenia, odkrywa zamierzchłe sprawy zakopane w przeszłości. „[…] tajemnice są jak rak. Ropieją niczym rana. Pożerają wnętrzności, zmieniając człowieka w kruchą skorupę.” Twórca skłania nas również do przemyśleń, czym tak naprawdę są tajemnice. W końcu ma je każdy z nas – każdy ma choć jeden mały sekret, o którym nie wie nikt inny. Który zawzięcie ochrania przed światłem dziennym, żeby broń Boże nie zrujnował nam życia. Aby nie zburzył wyobrażeń o nas, nie zakłócił naszej codzienności i nie wystawił nas na publiczne pośmiewisko. I wracając do tej powieści, to jedyne, czego mi w niej zabrakło, to odrobiny więcej napięcia, które tak lubię. Nie było dreszczu strachu, nie wstrzymywałam oddechu czytając kolejne zdania i nie pytałam się samej siebie, czy żeby na pewno powinnam kontynuować. „Nieznajomy” nie zahipnotyzował mnie od razu, lecz okazał się na wskroś nieprzewidywalną i intrygującą lekturą, która nie nuży. Zaskakujące zagadki i nowe sekrety sprawiły, że z pewnością sięgnę jeszcze nie raz po książki Cobena. www.carolinelivre.pl

 • Anonim

  Wciągająca, zachęca do czytania w każdej wolnej chwili - droga do pracy, na uczelnię. Pisana prostym, przyjemnym językiem. Dzieło udane, tak jak większość Harlana Cobena.

 • jamar51

  Harlan Coben jak zwykle w idealnej formie.

 • Mariola Czeszek-Szyndzielorz

  Dla mnie jak zwykle najlepszy! Dziękuję i czekam na więcej!

 • dorotap18

  Książka ebook fantastyczna, lecz liczyłam na więcej po moim ukochanym autorze.

 • manulka

  następny raz się nie zawiodłam. zdecydowanie zalecam

 • anbena

  Jak to Coben. Znów zaskakuje i nie odpuszcza do końca. Wszystkie książki Cobena "połykam".

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!