Czytaj więcej:
Niezłomny okładka

Średnia Ocena:Niezłomny

Opowieść, która porwała miliony czytelników na całym świecie i nieustanna się podstawą dla filmu. "Gdziekolwiek spojrzał, widział tylko wodę. Wokoło sunęły leniwe rekiny, ocierając się grzbietami o tratwę. Czekały". Tak rozpoczyna się historia Louisa Zamperiniego – chłopaka znikąd, który dzięki uporowi i determinacji wywalczył sobie miejsce w drużynie olimpijskiej. Zestrzelony ponad Pacyfikiem przez 47 dni dryfował na oceanie, broniąc się zarówno przed kulami wroga, jak i szczękami wygłodniałych rekinów. Wyszedł zwycięsko ze potyczki z psychopatycznym komendantem w obozie jenieckim i zdobył miłość kobiety, która wydawała się poza zasięgiem jego możliwości. A gdy było trzeba, potrafił pokonać nawet samego siebie…

Szczegóły
Tytuł Niezłomny
Autor: Hillenbrand Laura
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Niezłomny pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Niezłomny Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Niezłomny PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Kejjtlin

  Niesamowita historia warta przeczytania. Niesamowity czlowiek

 • pixor

  Niesamowita historia, opowiadająca o pięknym człowieku jakim był Louis Zamperini. O jego marzeniach, dążeniach do celu, pasji w bieganiu a także o przeciwnościach losu, z którymi musiał się zmierzyć. Wzięty do niewoli przez Japończyków wytrwał do końca wojny, nigdy nie dając po sobie znać, że ma dość. Znosił wszystko, każde wyzwiska, zadania, robotę w obozie jenieckim. Zdecydowanie był idealnym człowiekiem niezłomnym, który nigdy się nie poddaje i wierzy w lepsze jutro. Zamperini miał trudne, lecz również cudowne życie, rozpoczynając od alkoholu, kradzieży, bieganiu, kończąc na przeżyciu wojny i upragnionym udziale w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Zalecam tą książkę każdemu, kto nie potrafi uwierzyć we swoje możliwości.

 • kireradan

  Kiedy czytałem tę książkę zastanawiałem się jeszcze? Co jeszcze może go spotkać i jak los spróbuje go złamać? Trochę nieprawdopodobna i nierealna historia jednego człwieka, który pokonał wszystko i wszystkich łącznie ze sobą. Historia idealna choć dla mnie odrealniona. Mimo wszystko książkę i film zdecydowanie warto przeczytać/obejrzeć.

 • kasia_t

  Warto przeczytać. Książka ebook choć smutna dodaje siły i wiary we swoje możliwości - bardzo budująca na duchu. Czytanie o sile, wytrwałości, samozaparciu i swojej dumie bohatera w tak niełatwych okolicznościach daje mi wrażenie, że i ja przetrwam trudne chwile. Nieźle się czyta. Na faktach. Lektura naprawdę godna polecenia.

 • IzzySquesie

  Historia życia Louisa Zamperiniego zrobiła na mnie niesamowite wrażenie i przeczytałam ją z mnóstwem emocji. Zamperini przeżył rzeczywiście bardzo wiele, więc podziw dla jego siły, niezłomności ducha i chęci przetrwania wydaje się tym bardziej zrozumiały. Ale poza tym sama książka ebook napisana jest w sposób bardzo interesujący, naprawdę dużo można się dowiedzieć.

 • Ceterra

  Niezłomny to zdecydowanie jedna z takich ebooków które na długo zapadają w pamięć. Opowiadanie o wyjątkowym człowieku i jego wielkiej sile, który dzięki swemu charakterowi i odwadze dokonał w życiu bardzo wiele. Książka ebook jest nie tylko historią życia Louisa Zamperiniego, to także interesująco napisana pewnego rodzaju kronika historyczna.

 • Iwona Łopaczyk

  Inspiracją do zakupu tej pozycji było obejrzenie najnowszego filmu Angeliny Jolie pod tym samym tytułem. Film, wbrew krytycznym recenzjom mnie zachwycił, a niesamowita historia głównego bohatera, Louisa Zamperiniego natchnęła do lektury Niezłomnego. Jestem dopiero w trakcie czytania, lecz pomimo to mogę już teraz gorąco zachęcić do zakupu i przeczytania tej książki.Pierwsze 100 stron pochłonęło mnie całkowicie. Szybka narracja a także szczegółowe opisy pozwalają poczuć się jak w samym centrum wydarzeń, a bogactwem własnego życiorysu główny bohater mógłby obdzielić niejednego z nas. Książka ebook wzbogacona jest oryginalnymi zdjęcia, udostępnionymi przez Zamperiniego z czasów jego dzieciństwa a także z potyczki na froncie, co dodatkowo wzmacnia przekaz. Niezłomny to historia niezwykła, bowiem napisało ją samo życie, a książka ebook i film to tylko próby przedstawienia jej w inspirującej formie. Autorce, Laurze Hillenbrand, z pewnością to się udało!

 • HeheGirl

  Nie do końca przypadła mi do gustu okładka, lecz opis jak najbardziej. Książkę kupiłam, przeczytałam i przyznam, że jestem pod olbrzymim wrażeniem. Cała historia zapada w pamięci a czyta się ją z nieskrywaną przyjemnością. Dla mnie historia Niezłomnego, to ogromy motywator, dający siłę do życia, chęć robienia świeżych rzeczy, po prostu ...flow!

 • Blabonte

  Niesamowita historia, która na pewno utkwi w mej pamięci na bardzo długo. Czytając targały mną wszelakie emocje - poczynając od strachu, złości i poczucia beznadziejności do ogromnego szczęścia. Niezłomny, to książka ebook mocno wciągająca i niesamowicie miło się ją czytało. Rewelacja!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!