Czytaj więcej:
Niespodzianki przeznaczenia. Tom 1 okładka

Średnia Ocena:Niespodzianki przeznaczenia. Tom 1

Emilio Rossi – bezwzględny zastępca capo, a do tego lekkoduch i największy kobieciarz, jakiego widziały Włochy. Jego wybujałe ego ledwie mieści się w granicach Sycylii. Bella Montreo – cudowna i inteligentna dziewczyna wierząca w monogamię a także stałe związki. Dla niej temat mafii jest czystą abstrakcją, a nawet fikcją. Różni ich wiele, lecz łączą przede wszystkim dwie sprawy. Pierwszą jest Delia Rossi – jej przyjaciółka, a jego siostra. Mimo długoletniej przyjaźni Bella nigdy nie poznała braci Rossich, bo ich siostra z zaciętością chroniła ją przed mackami bezlitosnego, mafijnego półświatka. Druga kwestia zaś to niespodzianka przeznaczenia, którą zwiąże ich ze sobą los… Spontaniczna, namiętna noc połączy dwoje nieznajomych. Emilio dostał od siostry jasny przekaz – ma się nie zbliżać do jej przyjaciółki, ponieważ ona jest dla niego nietykalna. Niewiele go to obeszło, ponieważ miał wówczas ważniejszy kłopot na głowie niż babskie fanaberie Delii. Całą uwagę faceta pochłaniało nadszarpnięte ego, które uszkodziła pewna dziewczyna mająca czelność uciec cichaczem po wspólnych igraszkach… Znieważyła go jak żadna inna! I co gorsza, cały czas siedzi mu w głowie! A to przecież nie jest normalne… Z kolei Bella pokłada wszelką nadzieję w tym, że już nigdy więcej nie zobaczy faceta, dla którego na jedną noc porzuciła własne zasady… Sytuacja, w której się znowu spotkają, będzie dużym zaskoczeniem dla obojga. Podczas gdy Bella za wszelką cenę będzie chciała zapomnieć o zażenowaniu, jakim jej zdaniem jest przespanie się z rozpustnym donżuanem, Emilio postanowi ponownie ją uwieść i zrobić wszystko, aby w końcu przestała zaprzątać mu myśli. Nie powstrzyma go nawet ryzyko związane ze złamaniem obietnicy złożonej wcześniej Delii. Czy tak ławo będzie mu przełamać opór nieustępliwej Belli, która noc spędzoną z nim uważa za własną największą pomyłkę? Jedno jest pewne: przeznaczenie nie będzie im szczędzić niespodzianek. Los bywa przewrotny. Przekonali się o tym bohaterowie „Niespodzianek przeznaczenia”. Bella i Emilio to następny wybuchowy duet, który dostarcza niesamowitych emocji. Kiedy stają naprzeciwko siebie, aż iskrzy – i nie chodzi tu tylko o ich charaktery. Z każdym kolejnym dialogiem czytelnik jest świadkiem niebywałego przyciągania i rodzącego się uczucia. Czy jednak nie dzieli ich zbyt wiele? Zapewniam was, że K. G. Lewis znowu sprawi, iż ani przez chwilę nie będziecie się nudzić. "Wobec tej książki nie można przejść obojętnie."- P.D. Hutton, autorka K. G. Lewis znów zabiera nas do niebezpiecznego świata mafii. "Jeśli szukasz książki, która pochłonie cię bez reszty i której długo nie zapomnisz, to najwieższa opowieść autorki jest stworzona dla ciebie! Zalecam całym serduchem!" - Justyna Dziura, autorka

Szczegóły
Tytuł Niespodzianki przeznaczenia. Tom 1
Autor: K.G. Lewis
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos
Rok wydania: 2023

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Niespodzianki przeznaczenia. Tom 1 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Niespodzianki przeznaczenia. Tom 1 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Niespodzianki przeznaczenia. Tom 1 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!