Czytaj więcej:
Nieśmiertelny diament. W poszukiwaniu prawdziwego ja okładka

Średnia Ocena:Nieśmiertelny diament. W poszukiwaniu prawdziwego ja

To może być najistotniejsze spotkanie w twoim życiu.Czy wiesz, kim jesteś? Czy znasz własną prawdziwą wartość? Czy masz odwagę odkryć nieśmiertelny diament?Książka ojca Richarda Rohra pomoże ci spotkać się z samym sobą. Żeby dotrzeć na to spotkanie, trzeba zdjąć maski i zrezygnować z kontroli ponad wszystkim, co nas otacza. Uwolnić się od schematów, które nas niewolą. Innymi słowy – doświadczyć śmierci fałszywego "ja". Warto, nawet, jeśli zaboli. Prawda zawsze wyzwala.

Szczegóły
Tytuł Nieśmiertelny diament. W poszukiwaniu prawdziwego ja
Autor: Rohr Richard
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo WAM
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Nieśmiertelny diament. W poszukiwaniu prawdziwego ja pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Nieśmiertelny diament. W poszukiwaniu prawdziwego ja Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Nieśmiertelny diament. W poszukiwaniu prawdziwego ja PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • dobrerecenzje.pl

    Twórca pisząc tę książkę miał na uwadze czytelników świeckich, poszukujących i myślących, wierzących i niewierzących, z myślą o znacznej grupie osób rozczarowanych, które chcą wyzwolić się z więzów religii. Wielu chrześcijan uważa, że Bóg miłuje naszą przeszłość, a to nieprawda. Stare błędy pozostaną błędami i nie musimy ich powtarzać. Twórca ukazuje kłopoty ludzi, wszystkich religii, lecz także niereligijnych. Mówi o Bogu, o łasce, śmierci i zmartwychwstaniu. Dobroć Boga wypełnia wszystkie luki wszechświata, bez różnic i przywilejów. To, że Chrystus „raz umarł” za wszystkich spłacając cały dług, oznacza, że Bóg bierze na siebie zadośćuczynienie za wszystkie niedoskonałości wszechświata. Twórca pisze, że śmierć jest nie tylko fizycznym obumieraniem ale zstąpieniem na głębię, sięgnięciem dna, dojściem do punktu, w którym tracimy wszelką kontrolę ale gdy zanurzymy się w otchłań i śmierć, wynurzymy się po drugiej stronie. Nazywa się to zmartwychwstaniem. Twórca poprzez tę lekturę usiłuje nam wytłumaczyć fałszywe „ja” i prawdziwe ”ja”, usiłuje nas uświadomić ”kim jestem” i „kim powinienem być, by się nieźle prezentować” Wiara to „wąska droga, która prowadzi do życia, a mało jest takich, którzy ją znajdują”. „Prawdziwe ja” występuje w Biblii tylko raz, Paweł używa go próbując omówić istotę zmagań ze swym „fałszywym ja”. „Jeżeli zaś czynię to czego nie chcę, już nie ja to czynię lecz grzech, który we mnie mieszka”. Drogi czytelniku weź do ręki tę książkę i przejdź przemianę która wcześniej albo potem da o sobie znać gdyż dokona się zawsze - niezależnie od tego kiedy ktoś zrozumie jego istotę, ponieważ diamenty są ukryte głęboko w nas, choć niewidoczne są jak trop, którym podążamy. W Środę Popielcową wielu chrześcijan rozpoczęło Duży Post od posypania głowy popiołem, któremu towarzyszą słowa z Księgi Rodzaju ”Prochem jesteś i w proch się obrócisz!” Jednak w ranek wielkanocny zostaniemy namaszczeni świętym olejem, w którym objawia się przesłanie: „Miłość silniejsza jest niż śmierć, w nią się teraz obracasz”. Zachęcam do refleksji i lektury. Polecamy, zespół dobrerecenzje.pl

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!