Czytaj więcej:
Niesłusznie skazany okładka

Średnia Ocena:Niesłusznie skazany

Pełna erotyki opowiadanie o ryzykownym układzie, podwójnej grze i pikantnych fantazjach. Jorge Garca po dwudziestu latach odsiadki opuszcza więzienne mury. Trafił w to miejsce, gdy był jeszcze nastolatkiem, skazanym na dwadzieścia lat więzienia za morderstwo, którego nie popełnił. Po wyjściu na wolność facet postanawia się dowiedzieć, kto tak naprawdę zabił jego przyjaciela. Pomaga mu w tym cudowna Carmen, z którą nawiązuje gorący romans. Kobieta, choć wzbudza w nim ogromne pożądanie, jest córką jego największego wroga, za sprawą którego poszedł za kratki. Czy fantastyczny seks pozwoli mu realnie ocenić intencje dziewczyny? Kto przed laty dokonał morderstwa młodego chłopaka? Czy zemsta może być sensem życia? Poznaj intrygę, której będziesz pożądać tak samo jak seksu.

Szczegóły
Tytuł Niesłusznie skazany
Autor: Gostyński Mateusz
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Pascal
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Niesłusznie skazany pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Niesłusznie skazany Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Niesłusznie skazany PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Izabela

    To było moje pierwsze spotkanie z twórczością autora i po tej lekturze zapewniam, że nie ostatnie. Historia, którą tu poznałam wywarła na mnie ogromne wrażenie, zaintrygowała i wywołała totalny wybuch skrajnych emocji, tak silnych, że przez bardzo długo chodziłam zadumana. Z więzienia, po dwudziestu latach odsiadki wychodzi Jorge Garcia. Oskarżony i skazany za morderstwo przyjaciela, którego nie popełnił, powoduje że rozpoczyna swoje śledztwo, by poznać prawdę. W tym dążeniu pomaga mu Carmen, siostra nieżyjącego chłopaka. Czy ta kobieta ma szczere intencje i rzeczywiście chce wspierać Jorga? Czy poprzez fantastyczny seks chce odwrócić jego uwagę od ważnych spraw? Czy zemsta stanie się jego jedynym sensem życia? W co wpląta się bohater? Kochani, powiem wam szczerze, że ta pozycja jest genialna, oryginalna, porywająca i przede wszystkim nieprzewidywalna. Bardzo interesująca fabuła naszpikowana jest zaskakującymi zwrotami akcji i tajemnicami. Dynamiczne tempo powieści nie pędzi na łeb i szyję, tylko rozwija się wraz z wydarzeniami, które śledziłam z zapartym tchem. Idealnym zabiegiem pana Mateusza były przeskoki czasowe, dzięki którym poznałam przeszłość więźnia, jego motywy działania a także dalsze poczynania. Lekkie, plastyczne pióro a także przystępny styl pisarza pozwala wczuć się w doskonale wykreowane postacie, z którymi nie sposób się nudzić. Jak na erotyk przystało, nie zabrakło również pikantnych, wyjątkowo gorących a także bardzo namiętnych scen zbliżeń, które nie są przekoloryzowane i zbyt wulgarne. Na szczęście opowieść nie jest nimi przesycona, dzięki czemu sądzę książkę za interesującą, wartościową i jedną z lepszych jakie do tej pory czytałam. Jestem pewna, że gdy tylko sięgniecie po tę pozycję to przepadniecie z kretesem. Niezwykły, zagadkowy klimat, intrygi, niedomówienia, podejrzenia, fantastyczny seks i bohaterowie, którzy skradną wasze serca spowodują, że nie będziecie mogli oderwać się od książki. Dodatkowo przygotujcie się na zakończenie, które dosłownie wbije was w fotel. Ja po paru dniach chodzę jeszcze i próbuję wymyślić co będzie dalej. Jestem pewna, że twórca jeszcze nie raz nas zaskoczy. Polecam!

  • Diana

    Książka ebook świetna, wciągająca. Czekam na kolejne 😃😃😃

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!