Czytaj więcej:
Nieposkromiona. Slade okładka

Średnia Ocena:Nieposkromiona. Slade

Victorię ciężko poskromić – jest waleczna, wulgarna i trzyma się jedynie własnych zasad. Stres a także kłopoty z najmłodszym bratem rozładowuje podczas nielegalnych bitew w klatkach. Gdy po kolejnej z nich zostaje porwana przez ludzi Slade'a, powiązanego ze światem przestępczym przedsiębiorcy, dostaje szansę na nowe życie – musi "tylko" zostać żoną swojego oprawcy i pomóc mu w zemście. Czy Victorię uda się ujarzmić i przygotować do misji? Czy kiełkujące pomiędzy bohaterami uczucie nie pokrzyżuje im planów? "Nieposkromiona – Slade" to szybka i pełna zwrotów akcji opowiadanie o miłości i walce. Jednak czy w takim układzie ktokolwiek może czuć się zwycięzcą? (…) „Dlatego zawsze kończyłam w klatce, tam wyładowywałam wszystkie emocje, z którymi sobie nie radziłam. A teraz nie radziłam sobie z uczuciami do tego faceta. Nie mogłam ich utrzymać w ryzach. Uciekały do niego, do mężczyzny, który mnie porwał, rozkochał w sobie i miał zamiar porzucić. Czułam, że tracę ponad nimi kontrolę”.

Szczegóły
Tytuł Nieposkromiona. Slade
Autor: Agnieszka Kotuńska
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Vibe
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Nieposkromiona. Slade pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Nieposkromiona. Slade Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Nieposkromiona. Slade PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Grażyna a Czyta

    „Nieposkromiona. Slade” to druga już opowieść Agnieszki Kotuńskiej. Tym razem autorka zabiera nas do świata, w którym walczy się nie tylko w klatce. Victoria nigdy nie była potulna. Od małego zawzięcie walczyła o własne i nie obawiała się wyrażać własnych opinii, dlatego gdy nadszedł dzień jej trzynastych urodzin, kiedy jej dotychczasowe, niemalże beztroskie życie obróciło się w popiół, bez wahania zawalczyła o siebie i własnego brata. Lata życia w ukryciu, tułaczki zdawały się nie mieć końca. Potyczka była do tej pory jej życiem, to ona była motorem, który ją napędzał. Gdy już myślała, że jej życie się uspokaja i obiera dokładnie taki kurs jaki powinno, zostaje wplątana w najbardziej gwałtowną wojnę, w której stawką będzie życie jej, Brada, lecz w szczególności jej serce. Victoria to niesamowita postać. To tytułowa „Nieposkromiona”. Waleczna, pyskata, kobieta, która nie odpuszcza i wszystkie plany doprowadza do końca. Nie pozwala sobą pomiatać, manipulować i na każdą zaczepkę znajdzie odpowiedź albo wyperswaduje drugiej stronie za pomocą niewybrednych słów czy pięści. O tak, to z całą pewnością nie jest normalna dziewczyna. To wszystko widzi w niej Slade, który pragnie wykorzystać ją do własnego planu. Facet miał wszystko misternie poukładane, nieustające treningi, spotkania, idealnie ułożony schemat wykorzystania umiejętności Victorii. Nie spodziewał się jednak, że pod powłoką wojownika, kryje się kobieta, której osoba poruszy w jego sercu coś, co sądził, że dawno już umarło. Jednak, czy można przerwać pracę maszyny, która już poszła w ruch? Czy nie będzie za późno na ocalenie ich obojga? Gdyby ktoś zapytał mnie, co najbardziej podobało mi się w tej pozycji, odpowiedź wcale nie byłaby prosta. Z pewnością na liście znajdzie się kultura Tajlandii, która przeplata się w powieści i urzeka czytelnika. Dopracowane opisy bitew pomiędzy postaciami – czytając te elementy czujemy się jakbyśmy się przenosili w pobliże ringu, mat i bezpośrednio obserwowali walczących ze sobą bohaterów. Wątek romansu i napięcie pomiędzy bohaterami, wzajemne pożądanie, dodaje pikanterii. Jednak prawdopodobnie najważniejszym czynnikiem, który porywa czytelnika jest wciągająca fabuła pełna zwrotów akcji, w połączeniu z wyjątkowo przyjemnym piórem autorki, co sprawia, że jak już zaczniecie czytać tę powieść, nie odłożycie jej, póki nie dotrzecie do ostatniej strony. Wtedy… zakończenie spowoduje, że będziecie odliczać dni do premiery kolejnego tomu. Z pewnością nie będziecie się nudzić z Victorią i Sladem, więc zachęcam Was do sięgnięcia po tę pozycję z całego serca a autorce dziękuję za zaufanie i możliwość objęcia patronatem jej kolejnego dzieła.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!