Czytaj więcej:
Niepokorna okładka

Średnia Ocena:Niepokorna

Anna to cudowna pani mecenas, której życie nie szczędziło goryczy. Osierocona w wypadku samochodowym, trafia pod opiekę wujostwa. Molestowana, musi dynamicznie dorosnąć, by móc wyrwać się z toksycznej rodziny. Ponad jej życiem ktoś jednak czuwa. Oschły i zasadniczy mecenas Tomasz, przyjaciel zmarłego ojca, sprawia, że Anna kończy studia prawnicze, po których może podjąć prace w jego kancelarii. Wydawałoby się, że prócz męża u boku nie potrzeba jej dużo do szczęścia. Na ślubie przyjaciół Anna poznaje przystojnego i tajemniczego Kacpra. Ujęta jego czułością zakochuje się.Pewnego dnia otrzymuje zagadkową kopertę ze zdjęciami. Ktoś ją śledzi. Tylko po co?To bardzo sprawnie i sugestywnie opowiedziana historia, która przydarzyć by się mogła każdemu z nas. Wyjątkowo prawdziwa w swej wymowie fabuła powieści od pierwszych stron wciąga wartką akcją, ciekawie poprowadzonymi wątkami zagadkowych zaginięć młodych dziewczyn, a także żywymi dialogami. Główna jej bohaterka jest dziewczyną z krwi i kości, pokaleczoną przez los, cichą lecz nieugiętą. Nieopatrznie szukającą szczęścia w ramionach mężczyzny, który wcale nie jest tym za kogo się podaje.Czy wreszcie da radę odciąć się od przeszłości, która kładzie się szerokim cieniem na jej dotychczasowym życiu i relacjach z mężczyznami? Czy Anna zazna wewnętrznego spokoju? Czy odnajdzie wreszcie szczęście? Kim jest Karol, a kim okaże się Kacper?Odpowiedzi znajdziecie w tej wyjątkowo poruszającej powieści.

Szczegóły
Tytuł Niepokorna
Autor: Bartoś Jolanta
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Białe Pióro
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Niepokorna pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Niepokorna Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Niepokorna PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anna Rydzewska

    Moim zdaniem "Niepokorna" to wyjątkowo wstrząsająca i prawdziwa historia, która mogłaby się przydarzyć każdemu z nas. Gdy już ją zaczęłam czytać, nie mogłam się oderwać. Pochłonęłam tę historię...a może to ona pochłonęła mnie... "Niepokorna" porusza bardzo kluczowy kłopot wykorzystywania, manipulowania a także uprowadzania młodych kobiet, przez co wywołuje w czytelniku ogrom emocji. Historia ukazuje okrutną prawdę jak dużo niebezpieczeństw czeka na kobietę w aktualnym świecie. Jak prosto nas zmanipulować i wykorzystać nasze słabości i potrzebę bycia kochaną? Jak nierzadko źle oceniamy ludzi, nie odróżniamy kto się naprawdę o nas troszczy, a kto wykorzystuje? Już od samego początku pokochałam Annę i było mi jej bardzo żal. To niesprawiedliwe, że osobę tak skrzywdzoną w młodości przez bliskich, w dorosłym życiu spotyka dalej tak dużo złego. Mimo wszystko dziewczyna się nie poddaje i walczy o własne szczęście. Czy uda się jej? Czy spotka w końcu kogoś, kto się o nią zatroszczy? Czy są jeszcze prawdziwi czuli, mężczyźni, kierujący się nie tylko swoim dobrem? Trzymająca w napięciu i tak prawdziwa, że aż bolesna historia. To okropne, że naprawdę istnieją tacy okrutni, bezwzględni ludzie. Szczerze, dawno nie znienawidziłam żadnej postaci literackiej tak jak Kacpra i boli mnie, że mogłabym kogoś takiego spotkać na własnej drodze. Przeraża mnie też fakt, jak prosto w tych czasach można zmanipulować kobiety. Mężczyźni wykorzystując ich nastoletni bunt względem rodziny albo marzenia o lepszym bycie, mogą zamienić ich życie w prawdziwą tragedię. Świat jest pełen groźnych ludzi i należy nagłaśniać ten temat, by kobiety przestały być tak łatwowierne. Historia Anny to w pewnym sensie przestroga dla nas, głównie jednak dla nastolatek bezwarunkowo zakochanych i gotowych porzucić wszystko dla wybranka. Gorąco zalecam wszystkim, nie tylko kobietom.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!