Czytaj więcej:
Nieodpowiednia dziewczyna okładka

Średnia Ocena:Nieodpowiednia dziewczyna

Gdy cały świat jest przeciwko, a serce i rozum nie współgrają, może wydarzyć się wszystko... Eve to młoda, zdolna tatuażystka. Stroni od facetów i nie wierzy w miłość. Natura buntowniczki i skóra pokryta tatuażami sprawiają, że ludzie oceniają ją dość jednoznacznie. Daniel to jej kompletne przeciwieństwo – wychowany w kochającej rodzinie, nieźle wykształcony, szarmancki. Zawsze wie, jak się zachować... do czasu, gdy spotyka Eve. Zjawia się w jej salonie razem z Alice, własną dziewczyną, z zamiarem zrobienia sobie miłosnych pamiątek na skórze. Od pierwszej chwili ulega niespodziewanej fascynacji młodą tatuażystką i wbrew rozsądkowi postanawia poznać ją bliżej. Nie ma pojęcia, że ich drogi przecięły się już wcześniej... Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Nieodpowiednia dziewczyna
Autor: Harrow J.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zysk i S-ka
Rok wydania: 2020

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Nieodpowiednia dziewczyna pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Nieodpowiednia dziewczyna Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Nieodpowiednia dziewczyna PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anonim

    Ta książka ebook jest faktycznie inna, jak na romans... Podobało mi się,że tym razem to dziewczyna jest taką rogatą duszą i szczerze polubiłam Eve. Z Danielem miałam z początku problem, ponieważ tak jak już kilka osób zauważyli, niby taki ułożony chłopak, a jednak w pewnym momencie nabroil tak,że aż miałam ochotę go w pysk walnąć. Później jakoś to mu "przebaczylam", ponieważ jednak kibicowalam jego zabiegom o Eve. Kurczę, nie wiem czy w realnym świecie taka dwójka by miała szansę się dogadać... Tutaj również im prosto nie było, ciągle coś się działo,co stawało tej niełatwej miłości na drodze. Zakończenie mnie rozlozylo emocjonalnie, lecz nie chce zdradzać więc nic więcej nie napiszę. Bardzo mi się podobała, ja zawsze oceniam ksiazke po emocjach jakie mną targają i tym jak bardzo mnie wciagnelo. A wciagnelo mnie od początku do końca! Emocji również dużo i to przeróżnych. Od litości, współczucia, po złość i rumience

  • Kobietaczytajaca

    Tak pokrótce o fabule, a więc Eva to młoda tatuażystka stroniąca od facetów i uważająca, że miłość nie istnieje. Niejednokrotnie zostaje oceniona na podstawie swego wyglądu, ponieważ przecież tak jest najłatwiej. Daniel to chłopak pochodzący z dobrego domu posiadający świetnych i opiekuńczych rodziców. Poznaje Evę, kiedy wraz ze własną kobietą Alice udaje się na zrobienie wspólnego tatuażu. Daniel od razu zwraca uwagę na Evę, a nawet można powiedzieć, że jest nią bardzo zafascynowany. Facet postanawia bliżej ją poznać i to właśnie ona namiesza w jego życiu. Daniel nawet nie wie, że ich drogi już kiedyś się przecięły. 📚 📚 Muszę na samym początku powiedzieć, że do tej książki podchodziłam z dystansem, jest to debiut więc sami wiecie, że rożnie z nimi bywa. Książka ebook faktycznie okazała się emocjonalna i jak człowiek zacznie czytać to nie może przestać, choć znajdują się w niej momenty nudzące. Posiada ona też opisy erotyczne, których jest moim zdaniem nie za wiele i są spisane delikatnie. Z jednej strony mamy mężczyznę, którego rodzice kochają, nie zna on przemocy, nie musi uciekać z domu, ma po prostu idealne życie, bo miał co zjeść, gdzie spać no i zawsze mógł liczyć na własnych rodziców. Po drugiej stronie mamy Evę, która nie skończyła szkoły, musiała uciekać z domu, ojciec pił i wyciągał rączki do jej brata. Czasami musiała posunąć się do czynów, o których wolałaby zapomnieć, jednak dzięki nim ułatwiła sobie różnorakie sprawy. Bardzo podobało mi się, że autorka poruszyła temat braku samoakceptacji, braku wiary w siebie a także niełatwego życia, które, pomimo że jest ciężkie to w pewnym momencie doprowadza główną bohaterkę do Daniela, chłopaka kochającego i mocno opiekuńczego. Książka ebook dodatkowo skłania do refleksji, bo przypuszczam, że nie raz zdarzyło się ocenić kogoś tylko po wyglądzie. Tematy, które autorka porusza są życiowe i takie prawdziwe, zakończenie całej historii jest trzymające w napięciu do końca, a i przy końcu łzy poleciały, więc jest dobrze. Pomimo małych mankamentów książkę oceniam na 7/10.

  • werka777

    On jest w związku z dziewczyną, ona w zażyłej relacji z demonami przeszłości. J. Harrow wykreowała opowiadanie o uczuciu, które staje oko w oko z blokadą fundowaną przez przeszłość. Bohaterowie tej historii są doskonałym przykładem przyciągających się przeciwieństw, chociaż autorka nieco przełamała słynny schemat, fundując czytelnikowi nie bad boya, a raczej bad girl. Przyciąganie, namiętność, szczere rozmowy, próby ratunku. Czy także happy end? Tego zdradzić Wam nie mogę. Tuż obok miłosnego wątku toczy się temat spisanych wspomnień. Mroczne wizje i pragnienie normalności uświadamiają wymiar krzywd, jakie ponoszą ofiary patologicznych rodzin także w rzeczywistości, dookoła nas. Kiedy my nierzadko nawet nie jesteśmy tego świadomi. „Nieodpowiednia dziewczyna” to zatem także historia o „złym starcie”, o rodzinnej przemocy, alkoholizmie, o rozpaczliwych próbach przetrwania, z ciekawym motywem tatuażu w tle. „Nieodpowiednia dziewczyna”, którą mogłabym zakwalifikować do kategorii romansów, to intrygująca historia, w której można znaleźć i gorzkie oblicze życia i namiętne opisy, pod którymi zaczyna kryć się coś głębszego. Wielowątkowa, z wiarygodnymi dialogami i dobrym pomysłem ukazania dość detalicznej perspektywy przeszłości. Pojawiły się momenty, kiedy odczuwałam pewien dystans wobec tej historii, głównie poprzez postać Daniela i jego wybory - toteż nie zostanie moim numerem jeden miesiąca, niemniej jednak uważam, że to godna uwagi historia, toteż fani podobnych klimatów powinni dać jej szansę i przekonać się, czy Eve faktycznie jest tak nieodpowiednia, jak sugeruje tytuł. https://ktoczytaksiazki-zyjepodwojnie.blogspot.com/2020/02/nieodpowiednia-dziewczyna-j-harrow.html

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!