Czytaj więcej:
Niemiecki. Krok po kroku + CD okładka

Średnia Ocena:Niemiecki. Krok po kroku + CD

"Niemiecki. Krok po kroku" 6 godzin wysokiej jakości nagrań tylko rodowici Niemcy 4200 potrzebnych słów i zwrotów współczesne dialogi i praktyczne wyrażenia z tłumaczeniami program multimedialny przystępnie objaśniona gramatyka ćwiczenia z odpowiedziami "Niemiecki. Krok po kroku" to kurs do kompleksowej nauki języka niemieckiego, od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1 B1). Zalecany jest osobom zaczynającym naukę a także wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa a także poprawić wymowę. Kurs uczy 4200 słów i zwrotów potrzebnych na co dzień, przystępnie wyjaśnia i utrwala najistotniejsze zasady gramatyczne a także uczy prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami i rozumienia ze słuchu. Różnorodne ciekawostki urozmaicają naukę i zapoznają z obyczajami a także kulturą Niemiec. Książki (łącznie 384 str.) zawierają zbiory słówek, interesujące dialogi, ciekawe ćwiczenia utrwalające, 30 lekcji tematycznych, dodatkowe sekcje dla ambitnych, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami na mowa polski, ciekawostki. Element gramatyczna przystępnie objaśnia najistotniejsze zagadnienia. Wysokiej jakości nagrania (ponad 6 godzin) na sześciu płytach audio pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię a także prawidłową wymowę. Słówka, zwroty a także dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Wszystkie nagrane są także z tłumaczeniem na mowa polski znaczenia danego wyrazu nie trzeba już szukać w podręczniku. Specjalnie przygotowana szósta płyta zawiera wszystkie nagrania w formacie mp3. Program multimedialny uczy świeżych słówek i utrwala zdobytą wiedzę. Zawiera interaktywne ćwiczenia, gry, testy, doskonali umiejętność pisania, rozumienia ze słuchu a także umożliwia samodzielny i skuteczny trening prawidłowej niemieckiej wymowy. "Niemiecki. Krok po kroku" to unikalna i bardzo skuteczna forma poznawania języka łączy naukę z podręcznikiem, słuchanie nagrań na płytach audio albo mp3 z pracą z programem komputerowym. Pakiet zalecamy do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się gdziekolwiek jesteś!

Szczegóły
Tytuł Niemiecki. Krok po kroku + CD
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Edgard
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Niemiecki. Krok po kroku + CD pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Niemiecki. Krok po kroku + CD Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Niemiecki. Krok po kroku + CD PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • doric

  bardzo bogate słownictwo , ciekawe tematy z doboru podstawowego , troszkę za mało ćwiczeń sprawdzających

 • Ewelina Łukaszewicz

  Bardzo dobre opracowanie i co najistotniejsze zachęca dzidziuś do nauki j. niemieckiego.

 • Magdalena Kubiak

  Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym produktem. Książki są spisane w formie bardzo przystępnej. Gramatyka jest omówiona tak że absolutnie każdy zrozumie. Kupiłam książki żeby powtórzyć podstawy języka niemieckiego, uzupełnić braki i przygotować się do podwyższenia poziomu znajomości tego języka i uważam, że zakup tej książki był bardzo dobrą inwestycją. POLECAM wszystkim, z czystym sumieniem komplet do nauki jest wart własnej ceny.

 • lakomart

  Olbrzymi wybór materiału, możliwość samodzielnej korepetycji z języka niemieckiego z nośnikami "native speaker". Formuła materiału jest bardzo nieźle opracowana, komfortowa w korzystaniu. Materiał przygotowany w przejrzysty sposób i co kluczowe łatwy w obsłudze. Zalecam bardzo!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!