Czytaj więcej:
Niebieskie strefy w praktyce. Jedz i żyj jak najzdrowsi ludzie świata okładka

Średnia Ocena:Niebieskie strefy w praktyce. Jedz i żyj jak najzdrowsi ludzie świata

Pierwsza książka ebook Dana Buettnera „Niebieskie strefy. 9 lekcji długowieczności od ludzi żyjących najdłużej” wskazała, gdzie i jak żyją najzdrowsi, długowieczni mieszkańcy Ziemi. W „Niebieskich strefach w praktyce” twórca pokazuje praktyczne rozwiązania i przepisy, stanowiące receptę na długie i zdrowe życie. „Niebieskie strefy w praktyce” to przede wszystkim: pionierski tutorial zawierający gotowe wskazówki, jak żyć dłużej, zachowując pełną witalność zbiór 44 „niebieskich” produktów – fundamentów długowieczności aż 77 przepisów na potrawy z wykorzystaniem „niebieskich” produktów zestaw rad i wskazówek, jak wdrożyć styl życia zaczerpnięty z Niebieskich Stref

Szczegóły
Tytuł Niebieskie strefy w praktyce. Jedz i żyj jak najzdrowsi ludzie świata
Autor: Buettner Dan
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Galaktyka
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Niebieskie strefy w praktyce. Jedz i żyj jak najzdrowsi ludzie świata pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Niebieskie strefy w praktyce. Jedz i żyj jak najzdrowsi ludzie świata Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Niebieskie strefy w praktyce. Jedz i żyj jak najzdrowsi ludzie świata PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • reachiss

    W "9 lekcjach długowieczności" Dan Buettner pokazał, że starość nie musi oznaczać zmniejszonej produktywności, samotności i rozpaczy z powodu licznych chorób. Udowodnił, że do końca swych dni można zachować najwyższą jakość własnego życia poprzez zmianę własnych nawyków. Zaleca aktywność fizyczną, właściwe zarządzanie stresem, pielęgnowanie więzi ludzkich a także przede wszystkim dietę. "Niebieskie strefy w praktyce. Jedz i żyj jak najzdrowsi ludzie świata" koncentruje się na ostatnim zaleceniu. Buettner nie tylko radzi, w jaki sposób należy spożywać posiłki, jak racjonalizować dzienne pożywienie, lecz przede wszystkim daje gotowe rozwiązania w postaci przepisów na dania, które są sekretem długowieczności. Jest przyjemnie, zdrowo i smacznie :)

  • dobrerecenzje.pl

    Dan Buettner korzystając z kilkunastoletniego doświadczenia w badaniu Niebieskich Stref – ognisk długowieczności na całym świecie, opracował porady dietetyczne dla nowego pokolenia. W własnej książce pdf ze szczegółami objaśnia jak możemy włączyć w własny zwykły dzień dietę przedłużającą życie i ludzkie nawyki. Jest to m.in. zdrowa dieta składająca się głównie z żywności roślinnej, właściwe zarządzanie stresem (uprawianie jogi albo medytacje), aktywność fizyczna (chodzenie, albo jazda na rowerze), a także pielęgnowanie więzi społecznych. Najgorszy jest fakt, że już w 2030 roku ¾ z nas będzie miało nadwagę, albo będzie cierpiało na otyłość i chorowało na cukrzycę. Wszystko dlatego, że wyeliminowaliśmy z naszego życia aktywność fizyczną. W uprawie warzywniaka, w dbaniu o porządek w domu, w przygotowaniu jedzenia – we wszystkim wyręczają nas maszyny. Nasuwa się tutaj pytanie: Czy jesteśmy złymi ludźmi? Czy brakuje nam dyscypliny? Czy nie zależy nam na swóim zdrowiu? Myślę, że zmieniło się nasze środowisko: z ubóstwa i niedostatku przeszliśmy do obfitości i dostępności. Najlepsza porada to: zbierz się w sobie, przejdź na dietę i zacznij ćwiczyć, lecz kłopot polega na tym, że wymaga to dyscypliny i rutyny, a przecież wiem jakie to trudne. Twórca książki przytacza tu stare powiedzenie, które bardzo mi się spodobało: „Śniadanie jedz jak król, obiad jak książę, a kolację jak nędzarz” – czyli w Niebieskich Strefach obowiązuje zasada: jada się wielkie śniadanie przed praca, średniej wielkości obiad, a także lekką wczesną kolację. Niech śniadanie będzie Twoim najobfitszym posiłkiem, gotuj posiłki w domu, obiad do pracy przygotuj wieczorem dzień wcześniej, składniki na kolację przygotuj rano, a także miej pod ręką własne ulubione warzywa i owoce. W własnej książce pdf Dan oferuje też własne ulubione dania: są to zarówno przepisy jak i receptury. Pamiętaj jednak, że nie ma drogi na skróty, jeśli chodzi o długowieczność. Wypróbuj zatem te przepisy i odnajdź takie, które Ci odpowiadają, ponieważ przecież będziesz jadł te potrawy aż do setki! Dlatego jedz dobrze, przestań się denerwować, więcej się ruszaj i kochaj mocniej – oto recepta na długowieczność!Książka w miękkiej oprawie, czyta się ją bardzo sympatycznie, bo twórca w bardzo przystępny sposób omówił własne przepisy, receptury. W paru rozdziałach daje nam porady na długowieczność, a także przytacza interesujące przypadki ludzi. Książka ebook zawiera 323 strony.Zachęcam do delektowania się tą książką w towarzystwie przyjaciół, bez zegarka, telefonu i tabletu.Moja ocena: 10/10Polecamy, zespół dobrerecenzje.pl

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!