Czytaj więcej:
Nie odchodź okładka

Średnia Ocena:Nie odchodź

Mike Scanlon, trzydziestosześcioletni lekarz, odbywa służbę w Afganistanie, tęskniąc do pozostawionej w państwie małżonki Chloe i niedawno narodzonej córeczki. Wiadomość o nagłej śmierci Chloe jest dla niego wstrząsem. Równie dużym okazują się szczegóły, które odkrywa wkrótce po powrocie, a które zmuszają go do zadania sobie pytania, na ile i czy w ogóle znał własną żonę… i siebie. Musi również zdecydować, czy jest w stanie sam zająć się córką, dla której stał się zupełnie obcym człowiekiem. Mike uświadamia sobie, że najważniejszą bitwę własnego życia będzie musiał dopiero stoczyć, ryzykując wszystko, by uratować to, co dla niego najdroższe.Na ile jesteśmy w stanie poznać własnych najbliższych i zrozumieć motywy ich działań? Jak bardzo samotność może mieć wpływ na autodestrukcyjne zachowania? Czy nieobecny do tej pory w życiu dzidziusia ojciec może być równie dobrym rodzicem jak matka? Co to znaczy być bohaterem?Co może stać się siłą dla kogoś, kto utracił właściwie wszystko?Wiara? Nadzieja? Miłość?Jak nie załamać się pod ciosami losu, gdy umiera ukochany człowiek, odchodzą przyjaciele, a najbliżsi się odwracają?Historia Mike’a, głównego bohatera książki Lisy Scottoline Nie odchodź, może być próbą odpowiedzi na te pytania. W życiu staczamy różnorakie bitwy, lecz tylko podejmując walkę, możemy liczyć na wygraną. Choć trzeba pamiętać, że – jak pisze autorka – każda wojna pozostawia blizny.Magdalena Kumorek, ambasadorka klubu „Kobiety to czytają”Lisa Scottoline to jedna z najlepszych publikujących współcześnie autorek. „Nie odchodź” dowodzi tego po raz kolejny. To poruszająca, pełna emocji i kluczowa historia. Michael ConnellyScottoline to prawdziwy gejzer pomysłów!David BaldacciWciągająca, przykuwająca uwagę powieść.Kristin Hannah

Szczegóły
Tytuł Nie odchodź
Autor: Scottoline Lisa
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Prószyński Media
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Nie odchodź pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Nie odchodź Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Nie odchodź PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • anegalwa

  Lekka i przyjemna

 • simon

  Plik pobiera się z błędem. Reklamowałem i po dwóch tygodniach po otrzymaniu wiadomości że jest ok, stale to samo. Na rozdziale 2 wyrzuca błąd i koniec czytania. Zatem nie polecam!

 • ewa

  Afganistan? Wojna, śmierć, żołnierze. Tak kojarzy się większości z nas. Lisa Scottoline prezentuje w tej książce pdf inne oblicze wojny - lekarzy, ratujących życie. Już taka misja jest wystarczająco ciężkim przeżyciem. A co losy się, kiedy taki lekarz traci małżonkę i zostaje samotnym ojcem? Bardzo genialna książka, poruszająca trudne tematy. Wciągająca i pouczająca opowieść o życiu śmierci, miłości rodzicielskiej i przyjaźni. Polecam!

 • Natalia Spera

  Jest to już druga książka ebook tej autorki, którą przeczytałam jednym tchem. Jest to bardzo wciągająca i wzruszająca opowieść. Siadając do tej książki nie mogłam się od niej oderwać, skończyłam ją czytać dopiero gdy doszłam do ostatnich stron. Z czystego serca mogę polecić tą książkę szczególnie wszystkim kobietom. Dzieje bohatera są bardzo zawiłe. Śmierć najbliższej osoby, powrót z wojny, utrata zdrowia, odwrócenie się rodziny a także potyczka o córkę, te wszytskie aspekty znajdziemy właśnie w tej książce. Książka ebook pozwala przenieść się w inny świat, czujemy jakbyśmy uczestniczyli w raz z jej bohaterami w całej akcji. Opowieść, w której główny bohater na samym początku ma same kłopoty lecz na szczęście wszytsko kończy się dobrze. Jeszcze raz serdecznie polecam. Dostrzegam tylko same plusy. Książka ebook doskonała dla tych którzy lubią przeżywać dzieje bohatera w raz z nim. Nie odchodź to książka ebook po którą warto sięgnąć.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!