Czytaj więcej:
Nawałka. Droga do perfekcji okładka

Średnia Ocena:Nawałka. Droga do perfekcji

Jaki jest Adam Nawałka? Jeden z najlepszych polskich reportażystów sportowych, Łukasz Olkowicz, sprawdza, jak trener piłkarskiej reprezentacji Polski budował własną karierę. Zaczyna od dzieciństwa w Rudawie, pierwszych zwycięstw i porażek, kończy na pracy z reprezentacją. Rozmawia z kilkudziesięcioma osobami, które wpłynęły na karierę Nawałki.„W kadrze żartowali, że z niego taki amant – Alain Delon, elegancik. Frywolnie – jakiś szalik dorzucił, bransoletkę, zmierzwił włosy. Lubił się opalać, jak gdzieś widział słońce, to z tego korzystał” – wspomina Marek Motyka, kumpel Nawałki z boiska.„Przeszedł siedem operacji. Cudowna wizja kariery umierała na naszych oczach. Po kolejnej kontuzji przyszło załamanie, zaczął się poddawać. Jechaliśmy na mecz, a on szedł do siłowni. Wracaliśmy nazajutrz szczęśliwi po zwycięstwie, a on znów w tej siłowni. Owszem, cieszył się z nami, lecz ta radość była bardziej grzecznościowa, ponieważ w tym nie uczestniczył. Traciliśmy z nim kontakt, potem to już głównie jeździł do lekarzy lub się rehabilitował” – wracają pamięcią koleżanki z Wisły.„Wiedziałem, że nieźle zna polskich zawodników i potrafi z nimi rozmawiać. Nie przestraszy się ich sławy. Lubi również konkretną pracę, haruje od rana do wieczora. Szukałem Polaka, aby nie przeszkadzała bariera językowa. No i chciałem, aby trenował piłkarzy, a nie reporterów i nie starał się błyszczeć w mediach.” Zbigniew Boniek, prezes PZPN Od wydawcy:"Historia człowieka, który musiał ponieść milion porażek, by wreszcie posmakować namiastki sukcesu. Opowiadanie o tym, ze jeśli pragniesz coś wygrać, nie możesz zostawić centymetra kwadratowego przypadkowi. Kompletny portret selekcjonera reprezentacji Polski. Piękny reporterski popis".Przemysław Rudzki, zastępca redaktora naczelnego „Przeglgdu Sportowego""Adam Nawałka - taki znany, a taki nieznany. Może po prostu nudny? Może w jego życiu nie zdarzyło się nic godnego uwagi? Nie dzięki tej książce pdf wiemy, że to nie ten przypadek. Czas poznać pracownika wysokościowego, który zszedł z podnośnika i sam wspinał się na szczyt".Krzysztof Stanowski, reporter Weszlo.com"W polskim dziennikarstwie sportowym widzę jednak osobę ze wszystkimi cechami typowego reportera. Jeżeli trzeba zajrzeć pod kamień w Krzeszowicach, pojedzie tam i zajrzy. Jeśli trzeba znaleźć człowieka, którego nikt nie widział od dwóch dekad, znajdzie go. To Łukasz Olkowicz".Piotr Żelazny, reporter „Rzeczpospolitej"

Szczegóły
Tytuł Nawałka. Droga do perfekcji
Autor: Olkowicz Łukasz
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Nawałka. Droga do perfekcji pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Nawałka. Droga do perfekcji Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Nawałka. Droga do perfekcji PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anna Materka

  Książka ebook godna polecenia akurat dla pasjonata piłki nożnej w dobrej cenie.

 • Anonim

  Wszystko dobrze, dynamiczna rezencja i dobre ksiązki Dziękuję bardzo od Malagi w Hiszpanii.

 • Katarzyna Krotla

  Idealna książka ebook i interesująca. Godna przeczytania. Nie tylko dla wielbicieli piłki nożnej. Gorąco polecam.

 • casa

  Biografia napisana w dość nietypowy sposób, jednak ma coś, co zachęca do przeczytania kolejnego rozdziału. Pozycja obowiązkowa dla każdego pasjonata piłki nożnej i wiernego kibica reprezentacji Polski.

 • MichaelloR

  rzeczowa interesująca wielowątkowa.... jeśli ktoś lubi nietypowe biografie i sport to jest to niezła pozycja na odstresowanie po pracy.

 • equalizer20

  Fajnie się czytało, lecz czegoś brakowało. Miało być odważnie, lecz głównie wyszła laurka dla trenera. Dzień wcześniej przeczytałem książkę Janusza Wójcika "Jedziemy z frajerami" i była ciekawsza i lepiej napisana moim zdaniem

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!