Czytaj więcej:
Nauka programowania z Minecraftem okładka

Średnia Ocena:Nauka programowania z Minecraftem

Dla dzieci od 10 lat i ich rodziców„Blokowe” wprowadzenie do programowaniaPokonaliście pnącza, podróżowaliście do głębokich jaskiń, a może nawet dotarliście na sam Koniec i z powrotem, lecz czy kiedyś udało Wam się przemienić miecz w magiczną różdżkę? Zbudowaliście pałac w mgnieniu oka? Zaprojektowaliście własną, zmieniającą kolory podłogę do tańca disco? W książce pdf Nauk programowania z Minecraftem zrobicie to wszystko i jeszcze więcej dzięki sile Pythona, bezpłatnego języka używanego przez miliony zawodowców i początkujących programistów!Zaczynamy od krótkich, prostych lekcji Pythona, a następnie wykorzystujemy nasze nowe umiejętności do modyfikowania Minecrafta, żeby osiągać natychmiastowe i robiące wrażenie wyniki. Nauczycie się, jak dostosowywać Minecraft, żeby tworzyć mini-gry, kopiować całe budynki i zamieniać nieciekawe bloczki w złoto. Nauczycie się także pisać programy, które: zabiorą was na wycieczkę po świecie Minecrafta dzięki automatycznej teleportacji, na pstryknięcie palca tworzą ogromne pomniki, piramidy, lasy i inne rzeczy! torzą sekretne przejścia, które otwierają się, gdy włączymy ukryty przełącznik, tworzą straszne miasto duchów, które znika i się pojawia w innym miejscu, pokazują dokładnie miejsce, gdzie trzeba kopać, żeby znaleźć rzadkie bloki, rzucają urok, żeby kaskada kwiatów (lub dynamit, jeśli macie odwagę!) podążała za każdym naszym ruchem, wyrządzają szkody poprzez podstępne zasadzki z lawy i klątwy, które powodują duże powodzie. Nie zależnie od tego, czy jesteś megafanem Minecrafta, czy nowicjuszem, ujrzysz Minecrafta w świeżym świetle, ucząc się jednocześnie podstaw programowania. Oczywiście możesz spędzić cały dzień szukając cennych zasobów albo budując ręcznie własne rezydencje, lecz dzięki sile Pythona, to jest już przeszłość!

Szczegóły
Tytuł Nauka programowania z Minecraftem
Autor: Richardson Craig
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Nauka programowania z Minecraftem pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Nauka programowania z Minecraftem Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Nauka programowania z Minecraftem PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Ania mama Alicji

    Książka ebook jest godna polecenia bo pierwszy raz widzę publikację, która wprowadza taki temat dla młodszego czytelnika. Zalecam ją także dlatego że każdy maniak Minecrafta będzie bardzo zadowolony mając znacznie szersze pole do popisu w własnej ulubionej grze. Dzięki tym wszystkim poradom łatwa gra może stać się czymś znacznie ciekawszym, możemy ją rozbudować, zmieniać, wymyślać coś nowego. A każdy mały maniak komputerowy z pewnością ucieszy się mogąc stworzyć własną swoją mini-grę na platformie Minecrafta. Czyli podsumowując - same plusy. Polecam!

  • scandal32

    Książka ebook napisana przystępnym językiem. Wprowadza temat programowania, który bazuje na słynnej grze, co daje wspaniałą okazję do wspólnej pracy i zabawy z dzieckiem. Ponadto, co bardzo ważne nie skupia się na tak bardzo forsowanym systemie Windows. Twórca słusznie zakłada, że nauka programowania nie powinna skupiać się na konkretnym systemie operacyjnym, ponieważ jej podstawy są niezależne systemowo. Bardzo wielki plus dla Autora. Szczerze zalecam zakup.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!